"Jedź do Rosji, będzie fajnie..." - Murańka o zamieszaniu w Niżnym Tagile

 • 2021-11-21 14:30

Klemens Murańka nie weźmie udziału w niedzielnej rywalizacji w Niżnym Tagile. 27-latek przeszedł dodatkowe testy pod kątem obecności wirusa SARS-CoV-2, które zadecydują o jego dalszych losach w Rosji.

- Klemensowi Murańce wykonano dzisiaj trzy testy PCR, w trzech różnych laboratoriach - podobno nie ma szans, żeby wyniki były przed kwalifikacjami - przekazał przed południem Kacper Merk za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Doniesienia reportera Eurosportu potwierdziły się i Murańka nie znalazł się na liście startowej kwalifikacji do niedzielnych zawodów na 134-metrowym obiekcie w obwodzie swierdłowskim. Skoczek w izolacji oczekuje wyników dodatkowych testów.

Po południu reprezentant Polski publicznie zabrał głos w sprawie zamieszania podczas premierowego weekendu Pucharu Świata 2021/22. - Jedź do Rosji, mówili, będzie fajnie... A tu taka niemiła sytuacja - rozpoczyna swój wpis drużynowy medalista mistrzostw świata z 2015 roku.

- Cóż, w Rosji już nie polatam, ale sezon dopiero wystartował - kontynuuje Murańka.

W niedzielnych kwalifikacjach swoich sił próbuje sześciu Biało-Czerwonych. - Trzymamy kciuki za naszych orłów! - kończy kadrowicz, który w sobotę otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19. Jeżeli żaden z niedzielnych nie okaże się pozytywny, wówczas zawodnik powinien zostać zwolniony z kwarantanny. W przeciwnym razie czeka go dłuższy pobyt w Rosji.


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (7251) komentarze: (8)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Arturion doświadczony

  No i jest fajnie. Może zobaczy Jekatyrenburg?

 • MarcinBB redaktor

  Klimek, Klimek, trzymaj się!

 • Fan Tkaczenki i Aalto doświadczony
  @marekrz

  Na Eurosport Playerze, lub na Playerze. Ale trzeba rzucić troche kasy niestety.

 • szczurnik bywalec

  Nadal brak wiadomości o wynikach?

 • eLman stały bywalec
  @marekrz

  Jest fajna promocja, jeżeli masz wykopionego „standardowego” playera. Wtedy za dostęp do wszystkich materiałów do 31.03.2022 płacisz 29 zł.

 • marekrz bywalec
  @San_Escobar

  dzięki za info

 • San_Escobar początkujący
  @marekrz

  Na playerze miały być niedzielne, ale podobno nie za darmo niestety.

 • marekrz bywalec
  Gdzie można obejrzeć kwalifikcje?

  Gdzie można obejrzeć kwalifikacje? Widzę że Eurosport zrezygnował z transmisji i zamiast tego jakieś ględzenie puszczają.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).