"Jedź do Rosji, będzie fajnie..." - Murańka o zamieszaniu w Niżnym Tagile

 • 2021-11-21 14:30

Klemens Murańka nie weźmie udziału w niedzielnej rywalizacji w Niżnym Tagile. 27-latek przeszedł dodatkowe testy pod kątem obecności wirusa SARS-CoV-2, które zadecydują o jego dalszych losach w Rosji.

- Klemensowi Murańce wykonano dzisiaj trzy testy PCR, w trzech różnych laboratoriach - podobno nie ma szans, żeby wyniki były przed kwalifikacjami - przekazał przed południem Kacper Merk za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Doniesienia reportera Eurosportu potwierdziły się i Murańka nie znalazł się na liście startowej kwalifikacji do niedzielnych zawodów na 134-metrowym obiekcie w obwodzie swierdłowskim. Skoczek w izolacji oczekuje wyników dodatkowych testów.

Po południu reprezentant Polski publicznie zabrał głos w sprawie zamieszania podczas premierowego weekendu Pucharu Świata 2021/22. - Jedź do Rosji, mówili, będzie fajnie... A tu taka niemiła sytuacja - rozpoczyna swój wpis drużynowy medalista mistrzostw świata z 2015 roku.

- Cóż, w Rosji już nie polatam, ale sezon dopiero wystartował - kontynuuje Murańka.

W niedzielnych kwalifikacjach swoich sił próbuje sześciu Biało-Czerwonych. - Trzymamy kciuki za naszych orłów! - kończy kadrowicz, który w sobotę otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19. Jeżeli żaden z niedzielnych nie okaże się pozytywny, wówczas zawodnik powinien zostać zwolniony z kwarantanny. W przeciwnym razie czeka go dłuższy pobyt w Rosji.


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (7591) komentarze: (8)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Arturion weteran

  No i jest fajnie. Może zobaczy Jekatyrenburg?

 • MarcinBB redaktor

  Klimek, Klimek, trzymaj się!

 • Fan Tkaczenki i Aalto weteran
  @marekrz

  Na Eurosport Playerze, lub na Playerze. Ale trzeba rzucić troche kasy niestety.

 • szczurnik bywalec

  Nadal brak wiadomości o wynikach?

 • eLman stały bywalec
  @marekrz

  Jest fajna promocja, jeżeli masz wykopionego „standardowego” playera. Wtedy za dostęp do wszystkich materiałów do 31.03.2022 płacisz 29 zł.

 • marekrz bywalec
  @San_Escobar

  dzięki za info

 • San_Escobar początkujący
  @marekrz

  Na playerze miały być niedzielne, ale podobno nie za darmo niestety.

 • marekrz bywalec
  Gdzie można obejrzeć kwalifikcje?

  Gdzie można obejrzeć kwalifikacje? Widzę że Eurosport zrezygnował z transmisji i zamiast tego jakieś ględzenie puszczają.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl