Sobota, 25 grudnia 2004, 16:23

Weekend Kamila Skrobota

Kamil Skrobot
Kamil Skrobot

W dniach 18-19.12.2004 na skoczniach K35 i K65 w Zakopanem odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w skokach narciarskich oraz kombinacji norweskiej. Na obu obiektach zwyciężył ten sam zawodnik - Kamil Skrobot z Wisły Zakopane.

W zawodach zabrakło skoczków z klubów beskidzkich, między innymi z Wisły Ustronianki i LKS Klimczok Bystra, którzy w tym samym czasie rywalizowali na skoczni w Wiśle - Łabajowie w ramach Pucharu Prezesa Firmy "Ustronianka". Zabrakło więc tak silnych zawodników jak m.in Paweł Słowiok - były mistrz, obecny wicemistrz świata i Tomasz Byrt - mistrz świata z Ga-Pa.

W pierwszym konkursie na K35 Kamil uzyskał dwukrotnie odległość 31 m. Tuż za nim uplasował się stypendysta Fundacji Małyszów, Maciej Kot, który lądował na 31 m i 30,5 m. Trzecią pozycję wywalczył reprezentant Startu Krokiew Zakopane, Piotr Szczepaniak (30,5 m i 30,5 m).

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Zakopane 18-19.12.2004 K-35
miejsceZawodnikKlubRocznikNotaOdl1Odl2
1.Kamil SkrobotTS Wisła Zakopane91192,73131
2.Maciej KotStart/Krokiew Zakopane91185,93130,5
3.Piotr SzczepaniakStart/Krokiew Zakopane92185,130,530,5
4.Klemens KrzeptowskiWKS Zakopane91184,13130
5.Grzegorz MiętusStart/Krokiew Zakopane93175,12929,5
6.Jan ZiobroWKS Zakopane91169,52928,5

Kamil Skrobot również na obiekcie K65 oddał dwa dobre, równe skoki - po 58 m. Dały mu one zwycięstwo. Maciej Kot, który po raz kolejny uplasował się na drugim miejscu, w pierwszej serii lądował na 60,5 m, jednak krótszy o cztery metry skok w drugiej rundzie, pozbawił go zwycięstwa. Trzecie miejsce zajął Klimek Murańka (59,5 m i 57,5 m). Największą niespodziankę sprawił jednak zawodnik klubu LKS Biali Biały Dunajec, który w drugiej serii osiągnął aż 61 m. Dzięki tej próbie awansował na wysoką, piątą pozycję w klasyfikacji końcowej.

Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Zakopane 18-19.12.2004 K-65
MiejsceZawodnikKlubRocznikNotaOdl1Odl2
1.Kamil SkrobotTS Wisła Zakopane91184,45858
2.Maciej KotStart/Krokiew Zakopane91183,360,556,5
3.Klimek MurańkaTS Wisła Zakopane94182,359,557,5
4.Krzysztof MiętusStart/Krokiew Zakopane9117758,556,5
5.Andrzej ZapotocznyLKS Biali Biały Dunajec91176,754,561
6.Klemens KrzeptowskiWKS Zakopane91165,254,556

Wyniki: DP



Barbara Niewiadomska, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (4598) ilość komentarzy: (9)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WĄSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl