Pi徠ek, 31 grudnia 2004, 15:06

Kwalfikacje w Ga-Pa: Ma造sz najlepszy - wygrywa Ahonen

Adam Ma造sz
Adam Ma造sz

Janne Ahonen i Adam Ma造sz wygrali dzi kwalifikacje do konkursu w Garmisch-Partenkirchen. Ahonen zosta og這szony zwyci瞛c, cho najlepszy skok i najwi璚ej punkt闚 zdoby Adam Ma造sz. Do jutrzejszych zawod闚 zakwalifikowa si r闚nie Robert Mateja. Odpad niestety Krystian D逝gopolski.


Adam Ma造sz odda bardzo dobry skok (124m) i z notami 18,5 (jedna 19) zaj掖 dzi pierwsze miejsce. Dalej skoczy tylko Janne Ahonen (124,5m) ale po l康owaniu bez telemarku, nie m鏬 my郵e o wyprzedzeniu Polaka.

Nale篡 tutaj doda, 瞠 czterej skoczkowie (Ahonen, Ljoekelsoey, Hoellwarth i Janda) zostali puszczeni z 1 belki startowej, reszta zwodnik闚 z 2-giej.
Adam Ma造sz zdoby wi璚 najwi璚ej punkt闚, ale zaj掖 5 miejsce w kwalifikacjach. Dyskusyjna i kontrowersyjna decyzja, bliska wypaczeniu konkursu.

Skacz帷 110m Robert Mateja do嗆 pewnie awansowa do grona 50 zawodnik闚, kt鏎zy jutro zmierz si w systemie K.O. w I serii konkursu. Jednak jutro, pan Robert musi skoczy troch lepiej by m鏬 cieszy si jak dwa dni temu po zako鎍zeniu pierwszej ods這ny TCS.
Krystian D逝gopolski uzyska tylko 101,5m i tym razem na pewno nie zdob璠zie punkt闚 P. Szkoda - liczyli鄉y na wi璚ej po niez造m wyst瘼ie w Oberstdorfie i skoku w dzisiejszej I serii treningowej.

Zwyci瞛ca I serii treningowej , Michael Uhrmann tym razem skoczy 115m i lekko zawi鏚 swoich kibic闚, kt鏎zy bardziej ucieszyli si po skokach Georga Spaetha (118,5m) i Alexandra Herra (118m)

Rosjanie Wassiliew i Fatchulin (odpowiednio - 112 i 109,5m), kt鏎zy ju na treningach sygnalizowali wysok form bez problem闚 wywalczyli awans do jutrzejszego konkursu.
Zakwalifikowa si r闚nie, cho z nienajlepszym wynikiem (108,5m), ulubieniec kibic闚 z Niemiec - Martin Schmitt.

Chi鎍zyk Zhandong Thian kontynuowa fataln pass z trening闚 i zn闚 zaj掖 ostatnie miejsce.


Wyniki kwalfikacji w Ga-Pa
Lp.NrZawodnikKrajOdl.Pkt.StatusBelka
1 73 Janne AhonenFIN124.5m 125.6 Q 1
2 71 Roar LjoekelsoeyNOR116.0m 115.8 Q 1
3 70 Martin HoellwarthAUT114.0m 112.2 Q 1
4 72 Jakub JandaCZE111.5m 106.2 Q 1
5 67 Adam MalyszPOL124.0m 131.7 Q 2
6 68 Thomas MorgensternAUT124.0m 126.2 Q 2
7 54 Andreas KuettelSUI118.0m 120.9 Q 2
8 64 Georg SpaethGER118.5m 120.8 Q 2
9 66 Andreas WidhoelzlAUT118.5m 119.8 Q 2
10 63 Alexander HerrGER118.0m 119.4 Q 2
11 62 Lars BystoelNOR117.5m 118.0 Q 2
12 61 Wolfgang LoitzlAUT115.0m 114.0 Q 2
13 60 Michael UhrmannGER115.0m 112.0 Q 2
14 58 Jernej DamjanSLO114.0m 111.7 Q 2
14 55 Michael MoellingerSUI114.0m 111.7 Q 2
16 50 Michael NeumayerGER117.0m 111.6 Q 2
17 36 Primoz PeterkaSLO113.5m 110.8 Q 2
18 65 Noriaki KasaiJPN113.0m 110.4 Q 2
19 69 Matti HautamaekiFIN113.0m 107.9 Q 2
20 51 Tami KiuruFIN111.5m 107.2 Q 2
20 35 Andreas KoflerAUT111.5m 107.2 Q 2
22 39 Dmitri VassilievRUS112.0m 107.1 Q 2
23 22 Emmanuel ChedalFRA112.0m 106.6 Q 2
24 57 Bjoern Einar RomoerenNOR111.0m 105.3 Q 2
24 49 Joerg RitzerfeldGER111.0m 105.3 Q 2
24 47 Sigurd PettersenNOR111.0m 105.3 Q 2
24 40 Daniel ForfangNOR111.0m 105.3 Q 2
28 16 Akira HigashiJPN110.0m 104.5 Q 2
29 38 Risto JussilainenFIN111.0m 103.8 Q 2
30 41 Robert MatejaPOL110.0m 103.5 Q 2
31 42 Tommy IngebrigtsenNOR110.0m 103.0 Q 2
32 25 Ildar FatchullinRUS109.5m 102.6 Q 2
33 44 Stephan HockeGER110.0m 102.0 Q 2
34 45 Peter ZontaSLO108.5m 101.3 Q 2
35 53 Henning StensrudNOR109.0m 101.2 Q 2
36 19 Martin SchmittGER108.5m 100.8 Q 2
37 23 Morten SolemNOR108.0m 99.9 Q 2
37 20 Jan MaturaCZE108.0m 99.9 Q 2
39 59 Daiki ItoJPN108.0m 99.4 Q 2
40 14 Nicolas DessumFRA109.5m 98.6 Q 2
41 37 Maximilian MechlerGER107.5m 98.5 Q 2
42 29 Balthasar SchneiderAUT108.0m 98.4 Q 2
43 18 Jens SalumaeEST107.5m 98.0 Q 2
44 48 Andreas GoldbergerAUT107.0m 97.6 Q 2
45 15 Jan MazochCZE107.5m 97.5 Q 2
46 13 Robert KranjecSLO106.5m 97.2 Q 2
47 52 Hideharu MiyahiraJPN106.0m 96.3 Q 2
48 43 Florian LieglAUT106.5m 95.7 Q 2
48 11 David LazzaroniFRA106.5m 95.7 Q 2
50 24 Kazuya YoshiokaJPN105.0m 92.5 Q 2
51 33 Veli-Matti LindstroemFIN104.0m 91.2 NQ2
52 46 Rok BenkovicSLO103.5m 88.3 NQ2
53 34 Clint JonesUSA102.5m 88.0 NQ2
54 28 Jaan JurisEST102.0m 87.1 NQ2
55 31 Kazuyoshi FunakiJPN101.5m 86.7 NQ2
56 32 Kai BrachtGER102.0m 86.6 NQ2
57 17 Asan TahtahunovKAZ102.0m 86.1 NQ2
58 30 Krystian DlugopolskiPOL101.5m 85.2 NQ2
59 56 Simon AmmannSUI101.5m 83.2 NQ2
60 21 Radik ZhaparovKAZ99.0m 80.7 NQ2
61 8 Alan AlbornUSA97.5m 79.5 NQ2
62 26 Stefan PieperGER97.0m 77.6 NQ2
63 9 Martin MesikSVK97.5m 76.5 NQ2
63 1 Hans PetratGER97.5m 76.5 NQ2
65 6 Andreas WankGER97.0m 76.1 NQ2
66 27 Maksim AnisimovBLR95.0m 72.5 NQ2
67 10 Michal DolezalCZE95.0m 72.0 NQ2
68 5 Christian BruderGER93.5m 69.8 NQ2
69 2 Mark KrauspenhaarGER92.5m 69.0 NQ2
70 4 Ferdinand BaderGER92.0m 67.6 NQ2
71 3 Julian MusiolGER90.5m 64.4 NQ2
72 7 Johan EriksonSWE91.0m 63.8 NQ2
73 12 Zhandong TianCHN87.5m 58.5 NQ2



Bart這miej Boczek, 毒鏚這: Informacja w豉sna
ogl康alno嗆: (5786) ilo嗆 komentarzy: (61)

Dyskusja do wiadomo軼i

PROSTY ZAGNIE浴烙NY


Najnowsze Tweety:
Puchar
安iata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
CoC
Pa
FIS
Cup Pa
Najbli窺zy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.玆x PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.W﹖EK PawePolska4
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA Przemys豉wPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NI烤IK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIE DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZY BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ㄆkaszPolska1
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pe軟a klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Poltyka cookies
Skijumping.pl