Pi徠ek, 25 lutego 2005, 20:13

OOM: Z這te p馧 punktu Wis造 Ustronianki

OOM
OOM

O ile w鈔鏚 junior闚 m這dszych Wis豉 Ustronianka I do嗆 豉two poradzi豉 sobie z rywalami, o tyle w kategorii junior闚, dominacja beskidzkiego klubu wcale nie by豉 tak bezapelacyjna.

O pierwsze miejsce, mi璠zy pierwszymi zespo豉mi Wis造 Ustronianki i Startu Krokiew Zakopane, rozegra豉 si wr璚z bitwa, z kt鏎ej zwyci瘰ko wyszed klub beskidzki. Ale przewaga, jak wywalczy wynios豉 zaledwie p馧 punktu, co na 鈔edniej skoczni r闚ne jest... 25 cm.

Wis喚 Ustroniank I reprezentowali: Grzegorz Pod穎rski (76 m i 74,5 m), Mateusz Wantulok (81,5 m i 82 m) oraz Piotr 砰豉, kt鏎y wni鏀 do dorobku dru篡ny najwi璚ej punkt闚 - 241, za skoki d逝go軼i 90 m i 89 m (przypominamy, 瞠 punkt K na Skalitem wynosi 85 m).

Mistrzowskiego tytu逝 z ubieg貫go roku nie obroni Start Krokiew Zakopane, chocia walczy dzielnie i do ko鎍a. Sk豉d dru篡ny zmieni si w jednej trzeciej - Krzysztofa Styrczul (obecnie ju seniora) zast徙i Marek Michniak. Pozostali reprezentanci to Pawe Urba雟ki i Wojciech Top鏎. Na szczeg鏊niejsz uwag zas逝guj skoki tego ostatniego, 87,5 m i 86,5 m, kt鏎e da造 dru篡nie ponad 200 punkt闚 (dok豉dnie 227).

Br您 wywalczy drugi zesp馧 Startu Krokiew Zakopane, w sk豉dzie: Andrzej Pawlak, Sebastian Toczek i Dawid Kowal. Warto wspomnie, 瞠 ekipa ta zdoby豉 z這to w kategorii junior闚 m這dszych, w ubieg造m roku. Jednak ich obecna strata do starszych o rok koleg闚 z pierwszego zespo逝 wynios豉 nieco ponad 100 punkt闚.

Noty powy瞠j 200 punkt闚 otrzyma這 w sumie tylko pi璚iu zawodnik闚: Piotr 砰豉 (Wis豉 Ustronianka I) - 241, Wojciech Top鏎 (Start Krokiew Zakopane) - 227, Mateusz Wantulok (Wis豉 Ustronianka) - 208,5, Marek Michniak (Start Krokiew Zakopane) - 204,5 oraz Fabian Malik (Sok馧 Szczyrk) - 204,5 pkt.

OOM Skalite K85, 24.02.2005, konkurs dru篡nowy - juniorzy
MiejsceKlubZawodnikRocznikOdl1Odl2NotaSuma
1KS Wis豉 Ustronianka IPod穎rski Grzegorz877674,5180,5630
Wantulok Mateusz8781,582208,5
砰豉 Piotr879089241
2Start Krokiew Zakopane IMichniak Marek878776,5204,5629,5
Urba雟ki Pawe8781,578,5198
Top鏎 Wojciech8787,586,5227
3Start Krokiew Zakopane IIPawlak Andrzej887971174528,5
Toczek Sebastian887773,5179,5
Kowal Dawid887573,5175
4TS Wis豉 ZakopaneSiko Tomasz8870,565143497,5
Rutkowski ㄆkasz8876,582197
Chowaniec Piotr887170157,5
5SS-R LZS Sok馧 SzczyrkStec Jakub8871,562142489
Dziurkiewicz Robert8770,564,5142,5
Malik Fabian8781,579,5204,5
6KS Wis豉 Ustronianka IICie郵ar Tomasz886557,5113,5395
Ga豉 Adam8774,568161
Stebel Przemys豉w8768,559,5121



Barbara Niewiadomska, 毒鏚這: Informacja w豉sna
ogl康alno嗆: (4072) ilo嗆 komentarzy: (9)

Dyskusja do wiadomo軼i

PROSTY ZAGNIE浴烙NY


Najnowsze Tweety:
Puchar
安iata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
CoC
Pa
FIS
Cup Pa
Najbli窺zy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 14:45
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.玆x PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Planica HS104
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA Przemys豉wPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NI烤IK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIE DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZY BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ㄆkaszPolska1
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Planica HS104
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pe軟a klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Poltyka cookies
Skijumping.pl