Sobota, 11 lutego 2006, 19:24

Andreas Kuettel i Andreas Kofler najlepsi w kwalifikacjach, 5. miejsce Adama Ma造sza, wszyscy Polacy w konkursie

Andreas Kuettel
Andreas Kuettel

Lider kwalifikacji, Lars Bystoel (104,5 m), zosta zdyskwalifikowany. W tej sytuacji na pierwszym miejscu sklasyfikowani zostali Andreasowie ze Szwajcarii i Austrii - Kuettel i Kofler. Pierwszy z nich l康owa na 104 m, natomiast drugi - na 103,5 m. Trzecie miejsce zaj掖 Janne Ahonen (104,5 m).

W jutrzejszym konkursie wystartuj wszyscy Polacy bior帷y udzia w kwalifikacjach. Najlepszy z naszych zawodnik闚 - Adam Ma造sz, zaj掖 wysokie pi徠e miejsce, za skok na odleg這嗆 102 m.

Robert Mateja znalaz si na pocz徠ku drugiej dziesi徠ki, wynik 100,5 m da mu 11. miejsce ex aequo z Michaelem Moellingerem i Michaelem Neumayerem. Kamil Stoch by 19. (99 m), a Stefan Hula - 37. (95 m).

Zdyskwalifikowani zostali czterej zawodnicy: Masahiko Harada, Nikolay Karpenko, Sigurd Pettersen oraz Lars Bystoel.

Kwalifikacje Pragelato K90
L.p.ZawodnikKrajOdlNotaStatus
1 KUETTEL Andreas SUI 104.0 134.5 PQ
1 KOFLER Andreas AUT 103.5 134.5 PQ
3 AHONEN Janne FIN 104.5 133.5 PQ
4 KASAI Noriaki JPN 103.0 132.5 Q
5 MALYSZ Adam POL 102.0 130.5 PQ
6 HAUTAMAEKI Matti FIN 102.5 130.0 PQ
7 WIDHOELZL Andreas AUT 102.0 129.0 PQ
7 IPATOV Dmitry RUS 102.0 129.0 Q
9 VASSILIEV Dmitry RUS 102.5 128.5 Q
10 OKABE Takanobu JPN 101.0 127.5 PQ
11 NEUMAYER Michael GER 101.5 127.0 Q
11 MOELLINGER Michael SUI 102.0 127.0 Q
11 MATEJA Robert POL 100.5 127.0 Q
14 HERR Alexander GER 102.5 125.5 Q
15 KIURU Tami FIN 100.0 125.0 Q
16 SPAETH Georg GER 99.5 123.5 PQ
17 ITO Daiki JPN 99.0 123.0 Q
17 KOCH Martin AUT 99.5 123.0 Q
19 STOCH Kamil POL 99.0 122.5 Q
20 JANDA Jakub CZE 98.5 121.5 PQ
21 LJOEKELSOEY Roar NOR 98.0 120.5 PQ
21 UHRMANN Michael GER 98.0 120.5 PQ
23 SEDLAK Borek CZE 99.0 120.0 Q
24 FATCHULLIN Ildar RUS 97.5 119.0 Q
25 ROMOEREN Bjoern Einar NOR 97.0 118.0 PQ
25 COLLOREDO Sebastian ITA 97.0 118.0 Q
27 SALUMAE Jens EST 97.0 117.5 Q
28 MORGENSTERN Thomas AUT 98.0 117.0 PQ
28 PETERKA Primoz SLO 96.5 117.0 Q
28 KORNILOV Denis RUS 99.5 117.0 Q
28 ALBORN Alan USA 96.5 117.0 Q
32 LANDERT Guido SUI 97.0 116.0 Q
33 MATURA Jan CZE 95.5 115.5 Q
34 DAMJAN Jernej SLO 96.0 114.5 Q
34 READ Stefan CAN 96.5 114.5 Q
36 HAPPONEN Janne FIN 95.5 114.0 Q
37 HULA Stefan POL 95.0 110.5 Q
38 ZHAPAROV Radik KAZ 94.0 110.0 Q
39 KARAULOV Ivan KAZ 93.5 109.0 Q
39 LI Yang CHN 94.0 109.0 Q
41 BENKOVIC Rok SLO 94.0 108.0 Q
41 ANISIMOV Maksim BLR 94.5 108.0 Q
43 MORASSI Andrea ITA 92.5 107.5 Q
43 KIM Hyun-Ki KOR 92.5 107.5 Q
45 JURIS Jaan EST 92.0 107.0 Q
46 AMMANN Simon SUI 92.0 106.0 Q
46 MAZOCH Jan CZE 92.0 106.0 Q
48 JONES Clint USA 91.0 104.5 Q
49 CHOI Heung-Chul KOR 91.5 104.0  
49 CHOI Yong-Jik KOR 91.0 104.0  
51 SCHWALL Tommy USA 90.5 103.0  
52 KRANJEC Robert SLO 92.0 102.0 PQ
52 TIAN Zhandong CHN 91.0 102.0  
54 BOLOGNANI Alessio ITA 90.0 100.5  
55 BAXTER Gregory CAN 89.5 100.0  
56 MESIK Martin SVK 88.5 97.5  
56 GORHAM Graeme CAN 88.5 97.5  
58 KANG Chil Ku KOR 88.0 96.5  
59 CHAADAEV Petr BLR 88.0 95.5  
60 DENNEY Jim USA 86.0 91.5  
61 BOSCHUK Volodymyr UKR 85.5 88.5  
62 KOROLEV Alexey KAZ 84.0 86.5  
63 FARTUNOV Petar BUL 83.5 85.0  
64 NELL Michael CAN 82.5 83.5  
65 ZHARKOV Georgi BUL 80.0 77.5  
 HARADA Masahiko JPN    
 KARPENKO Nikolay KAZ    
 PETTERSEN Sigurd NOR    
 BYSTOEL LarsNOR  PQ



Barbara Niewiadomska, 毒鏚這: Informacja w豉sna
ogl康alno嗆: (8638) ilo嗆 komentarzy: (210)

Dyskusja do wiadomo軼i

PROSTY ZAGNIE浴烙NY


Najnowsze Tweety:
Puchar
安iata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
CoC
Pa
FIS
Cup Pa
Najbli窺zy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.玆x PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZO AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.W﹖EK PawePolska18
24.MURA堲A KlemensPolska15
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Notodden HS98
15.12.2018
godz. 15:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.SEIDL FabianNiemcy227
3.NIKAIDO RenJaponia200
4.EGLOFF LucaSzwajcaria196
4.RUPITSCH MarkusAustria196
17.JUROSZEK KacperPolska108
40.GRUSZKA MateuszPolska40
42.BIEGUN KrzysztofPolska39
51.STOSEL KacperPolska29
58.SKUPIE DamianPolska21
62.KANTYKA Przemys豉wPolska18
85.NI烤IK AdamPolska6
88.JOJKO SzymonPolska5
100.CZY BartoszPolska2
103.BUKOWSKI ㄆkaszPolska1
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Notodden HS98
15.12.2018
godz. 11:45
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy100
2.RAUDASCHL ElisabethAustria80
3.PARK Guy-LimKorea60
4.PURKER ClaudiaAustria50
5.IHLE AlinaNiemcy45
Pe軟a klasyfikacja..»


Czy polski skoczek odniesie w Engelbergu pierwsze zwyci瘰two P w sezonie 18/19?
Tak
Nie
Nie mam zdania
G這suj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Poltyka cookies
Skijumping.pl