Sobota, 25 lutego 2006, 18:09

Robert Mateja Mistrzem Polski! (pełne wyniki)

Robert Mateja
Robert Mateja

Robert Mateja wywalczył tytuł Mistrza Polski na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Reprezentant TS Wisły osiągnął w obu seriach najlepsze odległości - 132 m i 133,5 m.

Na drugim miejscu uplasował się Adam Małysz. Nasz najlepszy skoczek w swoich próbach, podobnie jak Mateja, dwukrotnie przekroczył granicę 130 m - lądował na 131,5 m i 132 m.

Brązowy medal przypadł w udziale ambitnemu Kamilowi Stochowi, który liczył na lepsze skoki, niż 128,5 m i 126 m. Z wyniku jednak mimo wszystko powinien być zadowolony.

Miejsca na podium zabrakło dla Stefana Huli, który sklasyfikowany został na 4. pozycji za skoki o długości 125,5 m i 126,5 m. Piątą lokatę wywalczył Piotr Żyła, a szóstą - Tomisław Tajner.

WYNIKI I KLASYFIKACJE:

Zobacz końcowe wyniki konkursu »
Zobacz wyniki I serii konkursu »

Zobacz pełne wyniki indywidualnych Mistrzostw Polski na K-120 »

Nieoficjalne wyniki:

1. Robert Mateja 132 m, 133,5 m 278,9 pkt
2. Adam Małysz 131,5m, 132 m 275,3 pkt
3. Kamil Stoch 128,5 m , 126 m 257,6 pkt
4. Stefan Hula 125,5 m, 126,5 m 249,6 pkt
5. Piotr Żyła 122,5 m, 122,5 m 234,7
6. Tomisław Tajner 122 m, 120,5 m 231,5 pkt

7. Rafał Śliż 120 m, 122 m 231,1 pkt
8. Łukasz Rutkowski 120 m, 119 m 224,2 pkt



Barbara Niewiadomska&Anna Szczepankiewicz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (8621) ilość komentarzy: (164)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl