6 grudnia w księgarniach

 • 2002-12-02 18:30
Długo oczekiwana książka Wojciecha Szatkowskiego "Od Marusarza do Małysza - Polscy skoczkowie 1924-2002" pojawi się w księgarniach 6 grudnia. Serwis skijumping.pl wraz z panem Wojciechem szykuje atrakcyjny konkurs w którym nagrodami będą egzemplarze tej książki.

Przypomnijmy, że na kilkuset stronach "Od Marusarza...", znajdziemy życiorysy najsłynniejszych i tych mniej znanych skoczków w historii Polski, wyniki, tabele, setki archiwalnych zdjęć. Obowiązkowa lektura dla każdego fana skoków.

Wychodząc na przeciw waszym oczekiwaniom. uruchomimy sprzedaż książki przez internet. Każdy, a myślimy, że jest takich osób wiele - będzie mógł tą ważną pozycję nabyć bez kłopotu.

koP, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4793) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Malyszomaniak bywalec
  Wojtka

  Wojtka ostatnio nie widać może zajęty jest.

 • anonim
  cena

  Ksążka może byc fajna ale czy moglibyście napisać cene

 • anonim
  Re: cena

  Wszystko w swoim czasie. Obiecuje, że w konkursie będzie za darmo :)

 • anonim
  książka

  Drodzy internauci i miłośnicy skoków!

  Już niedługo będziecie mogli oglądnąc efekt 3 lat mojej pracy - książkę "od Marusarza do Małysza". Zapraszam do lektury i proszę o recenzje na mój E-mail. Jeednocześnie chcę podziękować redakcji skijumping.pl za tak świetną promocję tej książki. Już niedługo będzie ją można kupić w Zakopanem w księgarniach i sklepach sportowych oraz przez internet.
  Pozdrawiam i życzę miłej lektury
  Wojciech Szatkowski, Zakopane

 • anonim
  Skoki

  Droga Redakcjo i sympatycy skoków!

  Jeszcze jedno. W czasie PŚ w Zakopanem w styczniu Muzeum Tatrzańskie, którego jestem pracownikiem, organizuje wystawę "Od Marusarza do Małysza",w Galerii sztuki Kulczyckich, Zakopane, Koziniec 8, tel. 20 129-36. Wystawa będzie czynna od 15 stycznia do 31 marca i pokażemy trofea sportowe Marusarza, Czecha, Bachledy, Łuszczka i innych polskich narciarzy. Serdecznie wszystkich zapraszam. Otwarcie wystawy 15 stycznia o godzinie 18.
  Pozdrawiam serdecznie, Wojciech Szatkowski, Zakopane

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).