Pi徠ek, 17 marca 2006, 11:28

Kwalifikacje w Planicy: Koch najdalej, Ma造sz 9.

Martin Koch
Martin Koch

Martin Koch ponownie udowodni, i 鈍ietnie czuje si na skoczniach mamucich. W serii kwalifikacyjnej w Planicy m這dy Austriak poszybowa a na 222,5m i zaj掖 pierwsz lokat, wyprzedzaj帷 Andreasa Widhoelzla (217m) oraz Roberta Kranjca (218m). Adam Ma造sz z wynikiem 208,5m by dziewi徠y.

Do jutrzejszego konkursu awansowa do嗆 nieoczekiwanie Stefan Hula (182m i 39. lokata). Ta sztuka nie uda豉 si za to Kamilowi Stochowi, kt鏎y w treningach skaka naprawd nie幢e i r闚no. Tym razem 18-latek z Z瑿u l康owa ju na 177,5m (46. miejsce) i nie zobaczymy go ani w sobotnim ani w niedzielnym konkursie.

Ponownie poprawi sw鎩 rekord 篡ciowy Piotr 砰豉, jednak 178,5m, uzyskane w s豉bym stylu, pozwoli這 jedynie na zaj璚ie 55. miejsca.

S豉biutko zaprezentowali si Jakub Janda (185m i 35. lokata), Janne Ahonen (191,5m i 30. miejsce), a nie najlepiej tak瞠 Andreas Kuettel, kt鏎y l康owa na 205m (14. pozycja).

Czo這wa dziesi徠ka P skaka豉 z obni穎nego rozbiegu (belka nr 10).


Wyniki kwalifikacji w Planicy, 17.03.2006
Lp.NrZawodnikKrajOdl.Pkt.Status
1 48 Martin KochAUT222.5m218.0Q
2 56 Andreas WidhoelzlAUT217.0m215.4Q
3 47 Robert KranjecSLO218.0m215.1Q
4 63 Thomas MorgensternAUT214.0m208.8Q
4 62 Roar LjoekelsoeyNOR211.5m208.8Q
6 54 Takanobu OkabeJPN217.5m208.0Q
7 55 Lars BystoelNOR214.5m206.4Q
8 36 Tommy IngebrigtsenNOR213.0m205.1Q
9 58 Adam MalyszPOL208.5m203.7Q
10 57 Matti HautamaekiFIN210.0m201.0Q
11 40 Jernej DamjanSLO206.5m200.8Q
12 38 Henning StensrudNOR210.5m199.1Q
13 39 Anders BardalNOR204.5m198.4Q
14 64 Andreas KuettelSUI205.0m195.0Q
15 44 Michael NeumayerGER206.0m194.2Q
16 61 Andreas KoflerAUT202.5m193.5Q
17 59 Bjoern Einar RomoerenNOR203.0m191.6Q
18 46 Daiki ItoJPN198.5m190.7Q
19 53 Janne HapponenFIN201.5m188.3Q
19 45 Dmitry VassilievRUS196.5m188.3Q
21 49 Noriaki KasaiJPN193.5m184.2Q
22 25 David LazzaroniFRA194.5m183.9Q
23 50 Tami KiuruFIN191.5m181.8Q
24 41 Primoz PeterkaSLO193.5m180.7Q
25 30 Denis KornilovRUS191.0m179.7Q
26 35 Harri OlliFIN192.0m177.9Q
26 5 Rok UrbancSLO189.5m177.9Q
28 60 Michael UhrmannGER191.5m177.3Q
28 51 Georg SpaethGER191.5m177.3Q
30 65 Janne AhonenFIN191.5m176.3Q
31 20 Emmanuel ChedalFRA188.0m175.6Q
32 4 Bine ZupanSLO190.0m175.5Q
33 18 Alan AlbornUSA186.5m173.3Q
34 19 Dmitry IpatovRUS185.5m172.6Q
35 37 Jan MaturaCZE184.0m169.3Q
36 42 Joonas IkonenFIN185.5m169.1Q
37 66 Jakub JandaCZE185.0m168.0Q
38 15 Daniel LacknerAUT181.5m167.8Q
39 28 Stefan HulaPOL182.0m167.4Q
40 17 Martin MesikSVK183.0m167.1 
41 34 Martin SchmittGER181.0m166.7 
42 24 Tom HildeNOR181.0m166.2 
43 52 Simon AmmannSUI182.0m164.4Q
44 22 Balthasar SchneiderAUT180.0m163.5 
45 6 Matevz SparovecSLO179.0m162.8 
46 32 Kamil StochPOL177.5m162.0 
47 7 Ildar FatchullinRUS181.0m161.7 
48 11 Erik SimonGER178.0m161.1 
49 33 Manuel FettnerAUT177.0m160.9 
50 10 Vincent Descombes SevoieFRA176.5m160.3 
51 16 Borek SedlakCZE176.0m160.2 
52 26 Jens SalumaeEST177.0m159.9 
53 8 Veli-Matti LindstroemFIN177.0m159.4 
54 12 Johan EriksonSWE176.0m157.7 
55 29 Piotr ZylaPOL178.5m157.2 
56 31 Tsuyoshi IchinoheJPN174.0m156.3 
57 43 Rok BenkovicSLO174.0m155.3 
58 1 Jure BogatajSLO172.5m155.0 
59 2 Robert HrgotaSLO189.0m154.8 
60 27 Primoz PiklSLO174.0m151.8 
61 13 Akira HigashiJPN158.5m134.7 
62 9 Andreas ArenSWE158.5m131.7 
63 3 Primoz ZupanSLO133.5m99.2 
64 14 Lukas HlavaCZE128.0m91.6 
65 23 Stefan ReadCAN126.0m89.7 
66 21 Julian MusiolGER99.0m54.8 



Tadeusz Mieczy雟ki, 毒鏚這: Informacja w豉sna
ogl康alno嗆: (8587) ilo嗆 komentarzy: (146)

Dyskusja do wiadomo軼i

PROSTY ZAGNIE浴烙NY


Najnowsze Tweety:
Puchar
安iata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
CoC
Pa
FIS
Cup Pa
Najbli窺zy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.玆x PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.W﹖EK PawePolska4
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA Przemys豉wPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NI烤IK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIE DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZY BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ㄆkaszPolska1
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pe軟a klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Poltyka cookies
Skijumping.pl