Adam Małysz najlepszym sportowcem Powiatu Cieszyńskiego

 • 2007-06-27 17:41

W poniedziałek Adam Małysz odebrał osobiście z rąk starosty powiatu cieszyńskiego nagrodę dla najlepszego sportowca swojego regionu.

Jesienią minionego roku władze powiatu cieszyńskiego ustanowiły Nagrodę Powiatu Cieszyńskiego oraz wyróżnienia dla najlepszych sportowców powiatu cieszyńskiego, którzy w roku 2006 osiągnęli znaczące wyniki sportowe i stanęli wielokrotnie na podium w kraju i za granicą. Pierwsze miejsce należało oczywiście do Adama Małysza.

"Życzę wam wielu osiągnięć na przyszłość, żebyście przeskakiwali samych siebie, nie tylko na skoczni, ale w każdej innej dyscyplinie sportu. Abyście osiągali coraz lepsze wyniki i dostarczali nam tyle radości ile dotychczas dostarczacie" - mówił podczas uroczystości starosta Mirosław Kożdoń.

"Szczególnie dziękuję Panu Panie Adamie za to, że jest Pan ambasadorem naszej ukochanej, śląskiej ziemi cieszyńskiej, dzięki czemu nasi przyjaciele w Europie i na świecie, wiedzą gdzie Wisła, Cieszyn i skąd wypływa rzeka Wisła. Dziękuję i życzę, aby nas Pan jak najdłużej umacniał swymi wynikami" - zakończył Mirosław Kożdoń.

Laureaci Nagrody powiatu otrzymali nagrody rzeczowe oraz finansowe.

Po uroczystości Adam Małysz zapytany o dalsze starty latem odpowiedział:

"Myślę, że będę dalej startować. Z tego co wiem, trener nie przewidział tylko wzięcia udziału w zawodach w Japonii"

"Hannu powiedział, że >>trzeba Małysza oszczędzać<<, a startując w zawodach mamy zaledwie około trzech skoków dziennie, podczas gdy przy normalnym treningu tych skoków jest koło 12 czy 14" - zakończył Małysz.

 

Pełna lista laureatów:
1. Adam Małysz
2. Janusz Rokicki
3. Adam Gała
4. Monika Malik
5. Arkadiusz Małyjurek
6. Anna Stanieczek
7. Radosław Wróbel

Pełna lista wyróżnionych:
1. Agata Bijok
2. Artur Broda
3. Piotr Byrt
4. Tomasz Byrt
5. Zbigniew Czapla
6. Sylwia Kawik
7. Mariusz Michałek
8. Magdalena Mołek
9. Wioletta Pachuła
10. Dariusz Pisarek
11. Paweł Słowiok
12. Dawid Śliwka
13. Rafał Śliż
14. Piotr Żyła


Natalia Konarzewska, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5931) komentarze: (20)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Boca Buenos Aires stały bywalec

  Gratulacje Adaś uwielbiam Cię

 • motylek_ja bywalec

  wróci na jedyne godne sobie miejsce w plebiscycie- PIERWSZE.... no, a niby kto mialby byc w tym roku jego konkurnecją? Nie widze nikogo takiego :D

 • anonim

  Przegoni , teraz na 100% !

  Nie będą mieli wyjścia aby uznac go za najlepszego sportowca tego roku.
  Bo był przecież !

  No i znowu samochód wpadnie :)

 • kibic_malysza doświadczony

  Teraz czas aby Adam powrócił na 1 miejsce i przegonił tą Otylię.

 • jozek_sibek redaktor
  Plebiscyt na sportowca roku

  Plebiscyt Przeglądu Sportowego - A.Małysz.

  2001 - 1 miejsce
  2002 - 1
  2003 - 1
  2004 - 5
  2005 -12
  2006 - poza 10

 • motylek_ja bywalec
  Piękne

  "Szczególnie dziękuję Panu Panie Adamie za to, że jest Pan ambasadorem naszej ukochanej, śląskiej ziemi cieszyńskiej, dzięki czemu nasi przyjaciele w Europie i na świecie, wiedzą gdzie Wisła, Cieszyn i skąd wypływa rzeka Wisła. Dziękuję i życzę, aby nas Pan jak najdłużej umacniał swymi wynikami"


  i serdecznie gratuluje... bo to w pełni ZASŁUŻONE
  i....... pokaż Adaś kto jest NAJLEPSZYz NAJLEPSZYCH ever!:D

 • marten początkujący

  Osiągnięcia Małysza:

  1. miejsce w plebiscycie Głosu Ziemi Cieszyńskiej na Najlepszego Sportowca Powiatu Cieszyńskiego za rok 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 i 2006 - I 2007 oczywiście

  BRAWO PANIE ADAMIE!

 • anonim

  @PLANET... No tez sie zastanawiam nad Magdaleną Mołek.... Nawet w google nie mogłam wyszukać innej Mołek, niz tą telewizyjną ... Może szpagat zrobiła? ;-)))))))))

 • ewaq21 początkujący
  gratulacje

  wiadomo Adam jest najlepszy...

 • PLANET początkujący

  Pełna lista wyróżnionych:
  8. Magdalena Mołek

  ?

 • Luna Riddle początkujący

  Brawo Adasiu! Serdeczne gratulacje! Jesteś wspaniały!

 • FLowBone redaktor

  Brawo Adamie! Cieszę sie, ze godnie reprezentujesz powiat cieszyński :)) BRAWO

 • norqe-kojo stały bywalec
  no właśnie

  tu popieram Fanke ! Adam jest godzien wszystkich laurów i trofeów! brawo dla naszego orła!:)

  *** Komentarz zmodyfikowany przez Moderatora(102), 2007-06-27 22:24:02 ***

 • anonim

  Adamowi należą się wszystkie laury ! Za to co zrobił, za to co robi dla nas Polaków, dla Polski, dla naszej Ojczyzny aż wreszcie dla siebie samego, czerpiąc radośc z uprawiania tego sportu.
  To widać, ze sprawia mu to ogromną przyjemność .
  Oby skakał jak najdłużej!

 • vero92 weteran

  Adam Małysz nie tylko jest najlepszym sporotwcem w powiecie cieszyńskim ale również w całej Polsce.... a jak dla nas Polaków- to nawet i w Europie.. Pozdrawiam..

 • gegra początkujący
  ^_^

  Heheheh... Też mi nowośc... Adam jest przecież najlepszy na świecie! Ale takie nagrody z pewnością sprawiają mu radośc, co z tego, że ma całą masę lepszych, wartościowszych... ;)) On z pewnością się cieszy i to docenia:)) I oczywiście moje gratulacje:**

 • anonim

  Coś nie tak nie moge całego komentarza wysłać :((

  Nie kumam ostatniego zdania MAłysza może mi ktoś wyjaśnić?
  Ale on tych nagród zgarnia.... GRatulacje :)))))

 • anonim
  --,--

  "Hannu powiedział, że >>trzeba Małysza oszczędzać

 • Usia początkujący

  Ja współczuję tej reszcie ;)
  Z Adamem nie ma szans jeszcze przez wiele lat ;)

  Adam. GRATULACJE :)

 • Anika bywalec

  Trudno, żeby było inaczej, przecież Adam jest najlepszym sportowcem nie tylko powiatu cieszyńskiego, ale całej Polski.
  I to od wielu lat.
  Poprzednio - to chyba tylko Irena Szewińska zasługiwała na takie miano.
  Jakkolwiek by na to nie patrzeć.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).