Pi±tek, 14 marca 2008, 14:47

P¦ w Planicy: Bardal najlepszy w serii próbnej

Anders Bardal
Anders Bardal
fot. Tadeusz Mieczyński
Anders Bardal poszybował najdalej w serii próbnej przed dzisiejszym konkursem Pucharu ¦wiata w Planicy (HS 215). Norweg osi±gn±ł aż 221m, o pięć metrów bliżej l±dowali z obniżonego rozbiegu Gregor Schlierenzauer i Tom Hilde.

Dalekie skoki oddali także Daiki Ito (214,5m), Janne Ahonen (213,5m) oraz Andreas Kuettel (212,5m).

Przyzwoicie spisali się Kamil Stoch (191,5m i 25. lokata) oraz Piotr Żyła (184,5m i 29. lokata).

Adam Małysz w serii próbnej nie wystartował, podobnie jak kilku innych zawodników.

Punktualnie o godzinie 15:30 ma rozpocz±ć się pierwsza seria konkursowa.

Seria próbna, P¦ w Planicy, 14.03.2008
Lp.NrZawodnikKrajOdl.
1 36 Anders BardalNOR221.0m
2 39 Gregor SchlierenzauerAUT216.0m
2 37 Tom HildeNOR216.0m
4 15 Daiki ItoJPN214.5m
5 38 Janne AhonenFIN213.5m
6 34 Andreas KuettelSUI212.5m
7 30 Bjoern Einar RomoerenNOR212.0m
8 35 Anders JacobsenNOR210.0m
9 31 Janne HapponenFIN209.0m
10 13 Guido LandertSUI208.0m
11 18 Taku TakeuchiJPN207.5m
11 4 Heung-Chul ChoiKOR207.5m
13 19 Robert KranjecSLO205.5m
14 32 Simon AmmannSUI204.5m
15 10 Antonin HajekCZE203.5m
16 33 Wolfgang LoitzlAUT199.0m
17 22 Matti HautamaekiFIN198.5m
17 20 David LazzaroniFRA198.5m
19 14 Roar LjoekelsoeyNOR196.0m
19 12 Jan MaturaCZE196.0m
21 21 Emmanuel ChedalFRA195.5m
22 2 Johan EriksonSWE195.0m
23 11 Borek SedlakCZE193.5m
24 40 Thomas MorgensternAUT192.5m
25 17 Kamil StochPOL191.5m
26 24 Roman KoudelkaCZE189.5m
27 9 Henning StensrudNOR187.0m
28 8 Jure BogatajSLO185.5m
29 1 Piotr ZylaPOL184.5m
30 6 Jurij TepesSLO180.0m
30 5 Andreas ArenSWE180.0m
32 7 Jussi HautamaekiFIN179.0m
33 29 Andreas KoflerAUT176.0m
DNS 28 Adam MalyszPOL 
DNS 27 Jernej DamjanSLO 
DNS 26 Michael NeumayerGER 
DNS 25 Martin KochAUT 
DNS 23 Martin SchmittGER 
DNS 16 Michael UhrmannGER 
DNS 3 Primoz PiklSLO 


Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (10723) ilo¶ć komentarzy: (39)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl