Plany Adama Małysza na najbliższe miesiące

 • 2003-06-02 11:57
Nasz najlepszy skoczek - Adam Małysz - pomimo iż nie weźmie udziału w tegorocznym Letnim Grand Prix, nie będzie miał wiele czasu na odpoczynek. Już 22 czerwca weźmie udział w zawodach o Puchar Prezesa TZN w Zakopanem na Średniej Krokwi, a zaraz potem wraz z kolegami z kadry uda się do austriackiego Ramsau...

Oprócz w czerwcowych zawodach, będziemy mogli oglądać Adama Małysza w akcji tego lata także 21 września, kiedy to odbędą się Mistrzostwa Polski na igielicie.

Plany Małysza na najbliższe miesiące:
- 6 czerwca oraz 16-22 czerwca - zgrupowanie w Zakopanem
- 22 czerwca - udział w konkursie o Puchar Prezesa TZN na Średniej Krokwi w Zakopanem
- przełom czerwca i lipca - zgrupowanie w Ramsau (Austria)
- przełom lipca i sierpnia - zgrupowanie w Stams i Innsbrucku (Austria)
- druga połowa sierpnia - zgrupowanie w Giżycku (kajaki, narty wodne)
- 21 września - mistrzostwa Polski na igelicie w Zakopane
- wrzesień i październik - zgrupowania treningowe na skoczniach igelitowych: Oberhof (Niemcy), Predazzo (Włochy), Kuopio i Lahti (Finlandia), Innsbruck (Austria) - koniec października - zjazdy na nartach na lodowcu w Austrii
- początek listopada - treningi w tunelu aerodynamicznym w Warszawie
- 10-20 listopada - pierwsze skoki na śniegu w Galivare (Szwecja)

tad, źródło: Super Expres
oglądalność: (5990) komentarze: (2)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  No to Adam ma co robić :) Mam nadzieje,że to wszystko przyniesie oczekiwany efekt

 • anonim
  do Tadeuszka

  mam kilka pytań związanych z Puchar TZN 22 czerwca: czy będą jakieś treningi przed tymi zawodami?, w jakiej cenie będą bilety jeżeli w ogóle będą? i czy będą tylko skoczkowie z Polski czy też z jakiś innych krajów (może sąsiedzi zamierzają się wybrać)??

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).