Klasyfikacja Letniego Grand Prix 1998

Klasyfikacja Letniego Grand Prix w sezonie 1998/1999
LP. ZAWODNIK KRAJ PUNKTY STRATA
1 HARADA Masahiko 520 0
2 FUNAKI Kazuyoshi 350 -170
3 SCHMITT Martin 342 -178
4 AHONEN Janne 290 -230
5 DESSUM Nicolas 231 -289
6 GOLDBERGER Andreas 215 -305
7 KASAI Noriaki 162 -358
8 SCHWARZENBERGER Reinhard 161 -359
9 HANNAWALD Sven 157 -363
9 LAITINEN Mika 157 -363
11 JAEKLE Hansjoerg 131 -389
12 REUTELER Bruno 130 -390
13 HERR Alexander 125 -395
14 HOELLWARTH Martin 113 -407
14 MIYAHIRA Hideharu 113 -407
16 AUDENRIETH Roland 95 -425
17 FREIHOLZ Sylvain 91 -429
18 STEINAUER Marco 79 -441
19 SAITOH Hiroya 72 -448
20 OTTESEN Lasse 69 -451
21 PETERKA Primoz 68 -452
22 OKABE Takanobu 62 -458
23 STENSRUD Henning 59 -461
24 HORNGACHER Stefan 54 -466
25 HORNSCHUH Ronny 49 -471
26 ELSE Dirk 45 -475
27 WALLNER Matthias 40 -480
28 NISHIKATA Jinya 35 -485
29 YOSHIOKA Kazuya 30 -490
30 LJOEKELSOEY Roar 29 -491
31 CECON Roberto 27 -493
31 SOININEN Jani 27 -493
31 UHRMANN Michael 27 -493
34 KANTEE Ville 21 -499
35 LUNARDI Ivan 17 -503
36 DOLEZAL Michal 16 -504
37 DOENNEM Olav Magne 15 -505
38 SATO Masayuki 14 -506
39 BREDESEN Espen 11 -509
40 SUCHACEK Jakub 10 -510
41 BELLEVILLE Maxime 9 -511
41 JANDA Jakub 9 -511
41 LOITZL Wolfgang 9 -511
41 WIDHOELZL Andreas 9 -511
45 CHOI Heung-Chul 8 -512
46 HIGASHI Akira 6 -514
46 LOEFFLER Frank 6 -514
48 CHEVALIER-GIROD Lucas 5 -515
49 KIM Hyun-Ki 4 -516
49 SKUPIEŃ Wojciech 4 -516
51 AAGHEIM Morten 3 -517
51 KRUCZEK Łukasz 3 -517
51 NAKAMURA Kazuhiro 3 -517
54 SPAETH Georg 2 -518
55 GAY Jerome 1 -519
55 HAKOLA Lauri 1 -519
55 HAUTAMAEKI Jussi 1 -519
55 SUDA Kenji 1 -519

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 1
23-07-2022 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
24-07-2022 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
07-08-2022 Francja Courchevel HS 132 (K-120) konkurs indywidualny -
Etap 2
17-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
18-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs drużynowy duety -
18-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs mieszany -
25-09-2022 Austria Hinzenbach HS 90 (K-85) konkurs indywidualny -
01-10-2022 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs mieszany -
02-10-2022 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -