LGP1995-4

Wyniki Letniego Grand Prix z dnia 1995-09-03
konkurs indywidualny
Stams (K-105), Austria
LP. ZAWODNIK KRAJ ODL.1 ODL.2 SUMA PKT.
1DORNER Karl-Heinz112111.5260.8
2SAITOH Hiroya113.5110256.8
3FUNAKI Kazuyoshi110.5109.5253
4GOLDBERGER Andreas109.5108.5251.4
5NIKKOLA Ari-Pekka111.5111247
6LAITINEN Mika108.5112.5245.8
7WEISSFLOG Jens107104238.8
8WIDHOELZL Andreas105.5102230.5
9DUFFNER Christof108.5101.5229.5
10NISHIKATA Jinya108100.5227.3
11SUCHACEK Jakub101.5104223.9
12ITO Naoto100104223.2
13TRUNZ Martin101.5101.5221.4
14SAKALA Jaroslav104.597.5219.6
15YASUZAKI Naoki108.596.5219
16VORVIK Arve101.5101.5217.4
17FREIHOLZ Sylvain105.596.5216.6
18SOININEN Jani99.597.5208.6
19JEAN-PROST Nicolas104.592207.7
20KUETTEL Andreas101.598207.1
21AHONEN Janne104.590.5205
22HAPPONEN Olli100.595204.9
23REUTELER Bruno10195.5203.7
24OKABE Takanobu105.591.5201.1
25PARMA Jiri98.596.5200
26MOLLARD Didier102.590198
27STEINAUER Marco102.590196.5
28MEINEL Rico10389.5195.5
29JEZ Frantisek98.592.5193.3
30KROMPOLC Zbynek9884175.6
31BRENDRYEN Helge98.584.5174.9
32JAEKLE Hansjoerg99.583174
33UHRMANN Michael101.582173.3
34WIERWIEJKIN Andriej10087.5158.5
35BREDESEN Espen105.564144.6
36SCHWARZENBERGER Reinhard96.5-100.2
37MEGLIC Robert96-97.8
38CECON Roberto96-97.3
39HOELLWARTH Martin94.5-95.1
40JEKOVEC Dejan96.5-94.7
41GOSTISA Samo95.5-93.9
42MAŁYSZ Adam95.5-93.4
43WALLNER Matthias93.5-92.8
44PERTILE Ivo92-91.1
45SCHALLERT Gerhard93.5-90.3
46PIRNBACHER Josef92.5-89.5
47WEBER Randy91-89.3
48GRUGGER Adolf91.5-88.7
49RADELJ Jure90.5-86.4
50ROSKO Vladimir90.5-83.4

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 1
20-07-2019 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny wyniki
Polska Słowenia Norwegia
21-07-2019 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny wyniki
ZAJC Timi KUBACKI Dawid KLIMOW Jewgienij
27-07-2019 Niemcy Hinterzarten HS 108 (K-95) konkurs mieszany wyniki
Niemcy Japonia Słowenia
27-07-2019 Niemcy Hinterzarten HS 108 (K-95) konkurs indywidualnynocny wyniki
GEIGER Karl SCHLIERENZAUER Gregor FREITAG Richard
10-08-2019 Francja Courchevel HS 135 (K-125) konkurs indywidualnynocny wyniki
ZAJC Timi JOHANSSON Robert NAKAMURA Naoki
17-08-2019 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs drużynowy wyniki
Japonia Polska Norwegia
18-08-2019 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs indywidualny wyniki
STOCH Kamil KUBACKI Dawid SATO Yukiya
Etap 2
23-08-2019 Japonia Hakuba HS 131 (K-120) konkurs indywidualnynocny wyniki
KOBAYASHI Ryoyu SATO Yukiya SATO Keiichi
24-08-2019 Japonia Hakuba HS 131 (K-120) konkurs indywidualnynocny wyniki
KOBAYASHI Ryoyu SATO Keiichi SATO Yukiya
29-09-2019 Austria Hinzenbach HS 90 (K-85) konkurs indywidualny wyniki
05-10-2019 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -