LGP1996-3

Wyniki Letniego Grand Prix z dnia 1996-08-25
konkurs indywidualny
Hinterzarten (K-90), Niemcy
LP. ZAWODNIK KRAJ ODL.1 ODL.2 SUMA PKT.
1 NIKKOLA Ari-Pekka 93.5 93 248
2 LAITINEN Mika 94 94.5 244.5
3 MAŁYSZ Adam 91 92 241.5
4 SOININEN Jani 90 86.5 226.5
5 AHONEN Janne 87.5 86.5 220.5
5 REUTELER Bruno 89 85.5 220.5
7 WODNIEW Dionis 86 82 210
8 SUDA Kenji 81.5 88 206
9 ZONTA Peter 88.5 80 204
10 FUNAKI Kazuyoshi 83 82 203.5
11 HARADA Masahiko 85.5 82 203
12 DESSUM Nicolas 80 85.5 202
13 MOLLARD Didier 86.5 80 201.5
14 OKABE Takanobu 86 78.5 200
15 WIDHOELZL Andreas 84 81 199.5
16 REICHEL Frank 84.5 80.5 198
17 SAVOLAINEN Kimmo 83 81.5 197.5
17 VAEAETAEINEN Janne 79.5 84.5 197.5
19 JOHANSSEN Kent 84.5 79.5 197
20 PETERKA Primoz 85 78.5 195.5
21 CZŁOWIENKO Dmitrij 84 79 194.5
22 JAEKLE Hansjoerg 78.5 82 192
23 KASAI Noriaki 82 76.5 191
24 JEZ Frantisek 81 78 188.5
25 DUFFNER Christof 83.5 76 186
26 STEINAUER Marco 80 78 185.5
27 THOMA Dieter 79.5 80 184.5
28 UHRMANN Michael 79.5 75.5 179
29 GOLDBERGER Andreas 84 70.5 175.5
30 RADELJ Jure 75.5 69.5 150.5
31 SAKALA Jaroslav 82 - 99.5
32 SAITOH Hiroya 80.5 - 96.5
32 SIEGMUND Gerd 81 - 96.5
34 HOELLWARTH Martin 80 - 93
35 ROSKO Vladimir 79 - 92.5
36 FREIHOLZ Sylvain 78.5 - 91.5
36 HOLSETER Sturle 78.5 - 91.5
36 HORNGACHER Stefan 78 - 91.5
39 YASUZAKI Naoki 77.5 - 91
40 PIETRUSZYN Nikołaj 80.5 - 90.5
41 HERR Alexander 78 - 90
42 CHEVALIER-GIROD Lucas 77.5 - 88.5
43 MOEN Kjetil 76.5 - 87.5
44 GEBSTEDT Ralph 74 - 83.5
45 KUETTEL Andreas 74.5 - 83
46 GOSTISA Samo 73 - 79
46 HEGENBARTH Olaf 73 - 79
48 MEINEL Rico 73 - 78.5
49 MEGLIC Robert 71.5 - 75.5
50 BIRCHLER Christof 66 - 61.5

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 1
20-07-2019 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny wyniki
Polska Słowenia Norwegia
21-07-2019 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny wyniki
ZAJC Timi KUBACKI Dawid KLIMOW Jewgienij
27-07-2019 Niemcy Hinterzarten HS 108 (K-95) konkurs mieszany wyniki
Niemcy Japonia Słowenia
27-07-2019 Niemcy Hinterzarten HS 108 (K-95) konkurs indywidualnynocny wyniki
GEIGER Karl SCHLIERENZAUER Gregor FREITAG Richard
10-08-2019 Francja Courchevel HS 135 (K-125) konkurs indywidualnynocny wyniki
ZAJC Timi JOHANSSON Robert NAKAMURA Naoki
17-08-2019 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs drużynowy wyniki
Japonia Polska Norwegia
18-08-2019 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs indywidualny wyniki
STOCH Kamil KUBACKI Dawid SATO Yukiya
Etap 2
23-08-2019 Japonia Hakuba HS 131 (K-120) konkurs indywidualnynocny wyniki
KOBAYASHI Ryoyu SATO Yukiya SATO Keiichi
24-08-2019 Japonia Hakuba HS 131 (K-120) konkurs indywidualnynocny wyniki
KOBAYASHI Ryoyu SATO Keiichi SATO Yukiya
29-09-2019 Austria Hinzenbach HS 90 (K-85) konkurs indywidualny wyniki
05-10-2019 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -