LGP1998-1

Wyniki Letniego Grand Prix z dnia 1998-08-09
konkurs indywidualny
Stams (K-105), Austria
LP. ZAWODNIK KRAJ ODL.1 ODL.2 SUMA PKT.
1 HARADA Masahiko 112 110.5 257.5
2 SCHMITT Martin 113 109.5 253
3 FUNAKI Kazuyoshi 110 106.5 247.7
4 AHONEN Janne 105 106 231.8
5 DESSUM Nicolas 104.5 105 230.6
6 HANNAWALD Sven 104.5 102.5 225.6
6 HORNGACHER Stefan 105.5 101.5 225.6
8 FREIHOLZ Sylvain 104.5 102.5 225.1
9 GOLDBERGER Andreas 104.5 100 222.6
10 KASAI Noriaki 104 99 219.9
11 PETERKA Primoz 98.5 107.5 218.8
12 LAITINEN Mika 102 102.5 218.6
13 HORNSCHUH Ronny 104 99 217.4
14 MIYAHIRA Hideharu 97.5 99.5 205.1
15 SCHWARZENBERGER Reinhard 103 94.5 204.5
16 STEINAUER Marco 97.5 97 202.6
17 AUDENRIETH Roland 102.5 93.5 201.3
18 HOELLWARTH Martin 100 94 199.7
19 HERR Alexander 97 97.5 199.1
20 JAEKLE Hansjoerg 97.5 97 198.6
21 WALLNER Matthias 101.5 92 198.3
22 WIDHOELZL Andreas 96.5 95.5 195.6
23 OKABE Takanobu 97 92.5 191.1
24 CECON Roberto 96 94.5 190.9
25 LUNARDI Ivan 96 92.5 188.8
26 UHRMANN Michael 98.5 90.5 187.7
27 OTTESEN Lasse 98.5 87 179.9
28 SATO Masayuki 94.5 90 177.6
29 KRUCZEK Łukasz 95.5 83 165.3
30 HAUTAMAEKI Jussi 95 80 153.5
31 BELLEVILLE Maxime 94.5 - 93.1
32 REUTELER Bruno 93.5 - 92.8
33 RADELJ Jure 94 - 92.7
34 SOININEN Jani 92 - 91.1
35 LOITZL Wolfgang 92 - 89.1
36 CZWYKOW Dmitrij 91 - 87.8
37 YOSHIOKA Kazuya 90.5 - 86.4
38 LJOEKELSOEY Roar 90.5 - 85.4
39 BREDESEN Espen 89.5 - 83.6
40 DŁUGOPOLSKI Krystian 88.5 - 83.3
41 GRUGGER Adolf 88 - 82.9
42 AAGHEIM Morten 88 - 81.4
43 VRHOVNIK Blaz 87.5 - 79.5
44 DOLEZAL Michal 85 - 74
45 DORNER Karl-Heinz 84 - 72.2
46 STENSRUD Henning 85 - 70.5
47 EIGENTLER Markus 83 - 68.9
48 WAGNER Michael 80 - 63
49 INGEBRIGTSEN Tommy 78 - 54.9
DSQ NISHIKATA Jinya - - -

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 1
23-07-2022 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
24-07-2022 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
07-08-2022 Francja Courchevel HS 132 (K-120) konkurs indywidualny -
Etap 2
17-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
18-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs drużynowy duety -
18-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs mieszany -
25-09-2022 Austria Hinzenbach HS 90 (K-85) konkurs indywidualny -
01-10-2022 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs mieszany -
02-10-2022 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -