LGP1998-2

Wyniki Letniego Grand Prix z dnia 1998-08-11
konkurs indywidualny
Predazzo (K-120), Włochy
LP. ZAWODNIK KRAJ ODL.1 ODL.2 SUMA PKT.
1 HARADA Masahiko 120.5 120.5 230.3
2 AHONEN Janne 114.5 113 206.5
3 DESSUM Nicolas 111 115 204.8
4 SCHMITT Martin 114.5 109.5 198.2
5 GOLDBERGER Andreas 107.5 109 188.7
6 HOELLWARTH Martin 110.5 104 182.6
7 FUNAKI Kazuyoshi 110.5 103 180.8
8 REUTELER Bruno 107 103.5 175.4
9 OKABE Takanobu 97.5 111.5 172.2
10 MIYAHIRA Hideharu 105.5 102 170
11 FREIHOLZ Sylvain 101.5 107 169.3
12 STEINAUER Marco 106 99.5 167.9
13 PETERKA Primoz 106 101 165.1
14 AUDENRIETH Roland 102 102.5 162.6
15 WALLNER Matthias 98.5 101 154.6
16 OTTESEN Lasse 100.5 99.5 151.5
17 HORNGACHER Stefan 97 103 151
18 LAITINEN Mika 108 92.5 150.9
19 SOININEN Jani 100 98 150.4
20 HORNSCHUH Ronny 90 104.5 143.6
21 HERR Alexander 101.5 96.5 142.4
22 SCHWARZENBERGER Reinhard 94.5 99.5 141.2
23 HANNAWALD Sven 99.5 97 139.7
24 LUNARDI Ivan 89.5 99.5 132.2
25 LJOEKELSOEY Roar 90.5 99.5 131.5
26 SATO Masayuki 92.5 94 124.2
27 SKUPIEŃ Wojciech 92 88 113
28 KASAI Noriaki 93 84 109.1
29 CHOI Heung-Chul 89 87 107.8
30 KRUCZEK Łukasz 92.5 84.5 104.1
31 HAUTAMAEKI Jussi 88.5 - 52.8
32 BELLEVILLE Maxime 87 - 52.6
33 JEZ Frantisek 87.5 - 51.5
34 CECON Roberto 89 - 50.7
35 SUCHACEK Jakub 87.5 - 50.5
36 UHRMANN Michael 87.5 - 50
37 SAVOLAINEN Kimmo 87 - 48.6
38 RADELJ Jure 86 - 47.3
39 YOSHIOKA Kazuya 85.5 - 46.4
40 MESIK Martin 87.5 - 46
41 DŁUGOPOLSKI Krystian 87.5 - 45.5
42 ŁYSKAWIEC Andrej 85 - 45
43 WIDHOELZL Andreas 85 - 42.5
44 NISHIKATA Jinya 83.5 - 39.3
45 STENSRUD Henning 83.5 - 38.8
46 SANTIAGO Remi 83 - 38.4
47 DOLEZAL Michal 95 - 36
48 BREDESEN Espen 79 - 34.7
49 JAEKLE Hansjoerg 74.5 - 21.6
50 CHAMIDULIN Artur 73.5 - 18.8

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 1
23-07-2022 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
24-07-2022 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
07-08-2022 Francja Courchevel HS 132 (K-120) konkurs indywidualny -
Etap 2
17-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
18-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs drużynowy duety -
18-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs mieszany -
25-09-2022 Austria Hinzenbach HS 90 (K-85) konkurs indywidualny -
01-10-2022 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs mieszany -
02-10-2022 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -