LGP1998-3

Wyniki Letniego Grand Prix z dnia 1998-08-14
konkurs indywidualny
Courchevel (K-120), Francja
LP. ZAWODNIK KRAJ ODL.1 ODL.2 SUMA PKT.
1 DESSUM Nicolas 127.5 123 252.4
2 AHONEN Janne 122.5 127 251.1
3 SCHMITT Martin 123.5 121 241.6
4 FUNAKI Kazuyoshi 123.5 118 241.2
5 LAITINEN Mika 121 122.5 237.8
6 HARADA Masahiko 114.5 124 231.3
6 HOELLWARTH Martin 120 118.5 231.3
8 GOLDBERGER Andreas 119.5 116.5 227.3
9 MIYAHIRA Hideharu 122 112.5 224.6
10 SCHWARZENBERGER Reinhard 115.5 117 220
11 REUTELER Bruno 118.5 110.5 212.7
12 AUDENRIETH Roland 116.5 113.5 212.5
13 STENSRUD Henning 118.5 107.5 203.3
14 KASAI Noriaki 113 110 202.9
15 CECON Roberto 112.5 109 200.2
16 HANNAWALD Sven 122 101 199.9
17 JAEKLE Hansjoerg 110 110.5 195.4
18 OKABE Takanobu 116 102.5 191.8
19 FREIHOLZ Sylvain 116 102 189.9
20 STEINAUER Marco 113.5 102 186.9
21 PETERKA Primoz 120.5 96 185.2
22 BELLEVILLE Maxime 114 99.5 182.3
23 OTTESEN Lasse 106.5 104 174.9
24 LJOEKELSOEY Roar 111.5 98 172.6
25 SATO Masayuki 109.5 102.5 172.1
26 CHEVALIER-GIROD Lucas 102.5 104.5 167.1
27 LUNARDI Ivan 110.5 95 166.9
28 NISHIKATA Jinya 104.5 100 159.6
29 HERR Alexander 104.5 97.5 151.6
30 GAY Jerome 104.5 92 149.7
31 DOLEZAL Michal 99.5 - 77.1
31 KRUCZEK Łukasz 99.5 - 77.1
33 WIDHOELZL Andreas 99.5 - 75.6
34 ALBORN Alan 98 - 74.9
35 YOSHIOKA Kazuya 98 - 74.4
36 LOITZL Wolfgang 97 - 73.1
37 ROSKO Vladimir 97.5 - 71.5
38 SANTIAGO Remi 97 - 71.1
39 ZIMMERMANN Martin 97 - 69.6
40 WALLNER Matthias 96 - 68.8
41 VRHOVNIK Blaz 96 - 67.3
42 CZWYKOW Dmitrij 93 - 64.4
43 HAUTAMAEKI Jussi 93 - 62.9
44 ROUSSET Baptiste 92 - 62.1
44 SAVOLAINEN Kimmo 92 - 62.1
46 FRANC Urban 92.5 - 57.5
47 SANDAKER Jon Petter 85.5 - 48.4
48 JOURDANNEY Gallien 80 - 38.5
49 COLBY Casey 81.5 - 36.7
DNS HORNGACHER Stefan - - -

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 1
23-07-2022 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
24-07-2022 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
07-08-2022 Francja Courchevel HS 132 (K-120) konkurs indywidualny -
Etap 2
17-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
18-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs drużynowy duety -
18-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs mieszany -
25-09-2022 Austria Hinzenbach HS 90 (K-85) konkurs indywidualny -
01-10-2022 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs mieszany -
02-10-2022 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -