LGP1998-4

Wyniki Letniego Grand Prix z dnia 1998-08-16
konkurs indywidualny
Hinterzarten (K-90), Niemcy
LP. ZAWODNIK KRAJ ODL.1 ODL.2 SUMA PKT.
1 HARADA Masahiko 94 96 251
2 AHONEN Janne 91.5 87.5 229.5
3 HERR Alexander 88 91 229
3 JAEKLE Hansjoerg 88 91.5 229
5 ELSE Dirk 88.5 90 228.5
5 GOLDBERGER Andreas 87 90.5 228.5
7 LAITINEN Mika 91 89 227.5
8 SCHMITT Martin 91.5 85.5 227
9 KASAI Noriaki 90.5 86.5 226
10 DESSUM Nicolas 92.5 84.5 225.5
11 FUNAKI Kazuyoshi 88.5 85.5 221
12 UHRMANN Michael 85.5 89.5 220.5
13 HANNAWALD Sven 89.5 84.5 219
14 HOELLWARTH Martin 87 86.5 216.5
15 STEINAUER Marco 87 82 210
16 SOININEN Jani 82.5 88 207.5
17 PETERKA Primoz 83.5 83.5 201
17 SCHWARZENBERGER Reinhard 85 81.5 201
19 MIYAHIRA Hideharu 91.5 73.5 200.5
20 BREDESEN Espen 82 82.5 198.5
21 SUCHACEK Jakub 87 76.5 196
22 LOITZL Wolfgang 83.5 81 194
23 FREIHOLZ Sylvain 84 76.5 190.5
24 WALLNER Matthias 85 78 190
25 LOEFFLER Frank 82 77.5 187
26 STENSRUD Henning 85.5 75 186.5
27 CECON Roberto 81.5 75.5 181.5
28 AAGHEIM Morten 87 71 179.5
29 SPAETH Georg 83.5 70.5 172
30 DOLEZAL Michal 82 71 166.5
31 SATO Masayuki 81 - 96
31 ZIMMERMANN Martin 81.5 - 96
33 AUDENRIETH Roland 81 - 95
33 CZWYKOW Dmitrij 80.5 - 95
33 OKABE Takanobu 79.5 - 95
36 OTTESEN Lasse 80 - 94
37 HEGENBARTH Olaf 80 - 93
38 CHEVALIER-GIROD Lucas 79 - 90.5
38 VRHOVNIK Blaz 79.5 - 90.5
40 HAUTAMAEKI Jussi 80 - 89.5
41 SKUPIEŃ Wojciech 78 - 89
42 SCHREIBER Michael 77.5 - 88.5
43 CHOI Heung-Chul 77.5 - 87.5
44 BRACHT Kai 76.5 - 85.5
44 KRUCZEK Łukasz 76.5 - 85.5
46 MESIK Martin 75.5 - 84
47 GAJDUK Paweł 76 - 83.5
48 NISHIKATA Jinya 76.5 - 82.5
49 LJOEKELSOEY Roar 73.5 - 80
49 REUTELER Bruno 73.5 - 80

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 1
23-07-2022 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
24-07-2022 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
07-08-2022 Francja Courchevel HS 132 (K-120) konkurs indywidualny -
Etap 2
17-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
18-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs drużynowy duety -
18-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs mieszany -
25-09-2022 Austria Hinzenbach HS 90 (K-85) konkurs indywidualny -
01-10-2022 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs mieszany -
02-10-2022 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -