LGP1998-5

Wyniki Letniego Grand Prix z dnia 1998-09-12
konkurs indywidualny
Hakuba (K-120), Japonia
LP. ZAWODNIK KRAJ ODL.1 ODL.2 SUMA PKT.
1 FUNAKI Kazuyoshi 124.5 129.5 255.7
2 HARADA Masahiko 123 129.5 255.5
3 SCHMITT Martin 117 122.5 231.1
4 KASAI Noriaki 124 113 230.6
5 REUTELER Bruno 115.5 119 222.6
6 GOLDBERGER Andreas 114.5 119 221.3
7 SCHWARZENBERGER Reinhard 115.5 118 219.3
8 SAITOH Hiroya 113.5 114.5 210.9
9 HANNAWALD Sven 116 110.5 207.7
10 AUDENRIETH Roland 114.5 108.5 200.9
11 JAEKLE Hansjoerg 110.5 111 194.2
12 OTTESEN Lasse 111.5 108.5 193
13 STENSRUD Henning 108 109 186.1
14 YOSHIOKA Kazuya 101.5 106 170.5
15 MIYAHIRA Hideharu 105 101 166.3
16 LAITINEN Mika 105 101 164.8
17 NISHIKATA Jinya 105 98.5 161.8
18 FREIHOLZ Sylvain 101 102 161.4
19 DOENNEM Olav Magne 100.5 104.5 161
20 HORNSCHUH Ronny 109 94 160.4
21 STEINAUER Marco 106.5 94.5 159.3
22 HERR Alexander 106 96.5 157.5
23 KANTEE Ville 105 97.5 155
24 WALLNER Matthias 97 103 152.5
25 HIGASHI Akira 98.5 99.5 149.9
26 DOLEZAL Michal 109 89.5 149.3
27 OKABE Takanobu 106 90.5 148.2
28 NAKAMURA Kazuhiro 103 92.5 145.9
29 HOELLWARTH Martin 103.5 87 132.4
30 SUDA Kenji 97 89 124.8
31 LJOEKELSOEY Roar 96.5 - 70.2
32 SATO Masayuki 93.5 - 64.8
33 OTA Yasuhiko 92 - 61.6
34 JANDA Jakub 92.5 - 61.5
35 AAGHEIM Morten 91.5 - 61.2
36 SUCHACEK Jakub 91.5 - 60.2
37 CHOI Heung-Chul 90.5 - 59.4
38 NISHISHITA Kazuki 91 - 58.3
39 YASUZAKI Naoki 89.5 - 56.6
40 KUETTEL Andreas 89.5 - 55.1
41 HAUTAMAEKI Matti 89.5 - 54.6
42 UMEZAKI Keita 86 - 49.3
43 KIM Hyun-Ki 86 - 49.3
44 CHOI Yong-Jik 86 - 48.3
45 SAKALA Jaroslav 85 - 47
46 HAKOLA Lauri 84 - 40.2
47 TAKAHASHI Ryuji 79 - 33.7
48 NOROTA Yoshikazu 78 - 30.4
49 KIM Heung-Su 67 - 5.6

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 1
23-07-2022 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
24-07-2022 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualny -
07-08-2022 Francja Courchevel HS 132 (K-120) konkurs indywidualny -
Etap 2
17-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs indywidualny -
18-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs drużynowy duety -
18-09-2022 Rumunia Rasnov HS 97 (K-90) konkurs mieszany -
25-09-2022 Austria Hinzenbach HS 90 (K-85) konkurs indywidualny -
01-10-2022 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs mieszany -
02-10-2022 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs indywidualny -