LGP1999-1

Wyniki Letniego Grand Prix z dnia 1999-08-07
konkurs drużynowy
Hinterzarten (K-95), Niemcy
LP. DRUŻYNA FLAGA SUMA PKT.
1 Niemcy 1018.5
2 Japonia 1018
3 Austria 995
4 Finlandia 991
5 Szwajcaria 958
6 Słowenia 911.5
7 Norwegia 893
8 Francja 867.5
9 Polska 784.5
10 Włochy 749
11 Kazachstan 727

Nieoficjalne wyniki indywidualne

LP. ZAWODNIK KRAJ ODL.1 ODL.2 SUMA PKT.
1 HANNAWALD Sven 103.5 103.5 268
2 WIDHOELZL Andreas 103.5 103 265.5
3 REUTELER Bruno 103.5 102.5 263
4 FUNAKI Kazuyoshi 102.5 104 262
5 HARADA Masahiko 102.5 102 260
6 SCHMITT Martin 98.5 104 258
7 KASAI Noriaki 102.5 100 257
8 DUFFNER Christof 102 101 254.5
9 DESSUM Nicolas 102 100.5 253.5
10 AHONEN Janne 101.5 101 253
11 LOITZL Wolfgang 99.5 99.5 250.5
12 LAITINEN Mika 100 102 248.5
12 SOININEN Jani 99.5 102 248.5
14 INGEBRIGTSEN Tommy 101.5 98 246.5
15 GOLDBERGER Andreas 99 98.5 246
16 ZONTA Peter 103.5 96 242.5
17 FRAS Damjan 98.5 99 241.5
18 JUSSILAINEN Risto 97.5 98.5 241
19 NISHIKATA Jinya 93.5 99.5 239
20 JAEKLE Hansjoerg 99 96.5 238
21 LJOEKELSOEY Roar 98 95 237
22 AMMANN Simon 92 101 235
22 FREIHOLZ Sylvain 95.5 97.5 235
24 LUNARDI Ivan 93.5 99 233.5
25 HORNGACHER Stefan 97.5 97 233
26 PETERKA Primoz 97 92.5 228.5
27 STEINAUER Marco 96.5 91.5 225
28 CHEVALIER-GIROD Lucas 92.5 94.5 222
29 SKUPIEŃ Wojciech 94 92.5 218.5
30 STENSRUD Henning 91 93.5 216
31 MAŁYSZ Adam 90.5 93 215
32 GAJDUK Paweł 91.5 92 214.5
33 FILIMONOW Stanisław 91 92.5 210.5
34 CECON Roberto 87.5 91.5 204
35 GAY Jerome 87.5 89.5 200.5
36 VRHOVNIK Blaz 88.5 88 199
37 KRUCZEK Łukasz 91.5 84 195.5
38 OTTESEN Lasse 88 88.5 193.5
39 SANTIAGO Remi 88 85 191.5
40 KOROBOW Aleksander 83 79.5 168
41 VELLAR Massimo 80 81 165
42 DŁUGOPOLSKI Krystian 88.5 71 155.5
43 EHRLICH Janko 78 74.5 146.5
44 RULEW Juri 68 79 134

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
Etap 1
20-07-2019 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs drużynowynocny wyniki
Polska Słowenia Norwegia
21-07-2019 Polska Wisła HS 134 (K-120) konkurs indywidualnynocny wyniki
ZAJC Timi KUBACKI Dawid KLIMOW Jewgienij
27-07-2019 Niemcy Hinterzarten HS 108 (K-95) konkurs indywidualnynocny wyniki
GEIGER Karl SCHLIERENZAUER Gregor FREITAG Richard
27-07-2019 Niemcy Hinterzarten HS 108 (K-95) konkurs mieszany wyniki
Niemcy Japonia Słowenia
10-08-2019 Francja Courchevel HS 135 (K-125) konkurs indywidualnynocny wyniki
ZAJC Timi JOHANSSON Robert NAKAMURA Naoki
17-08-2019 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs drużynowy wyniki
Japonia Polska Norwegia
18-08-2019 Polska Zakopane HS 140 (K-125) konkurs indywidualny wyniki
STOCH Kamil KUBACKI Dawid SATO Yukiya
Etap 2
23-08-2019 Japonia Hakuba HS 131 (K-120) konkurs indywidualnynocny wyniki
KOBAYASHI Ryoyu SATO Yukiya SATO Keiichi
24-08-2019 Japonia Hakuba HS 131 (K-120) konkurs indywidualnynocny wyniki
KOBAYASHI Ryoyu SATO Keiichi SATO Yukiya
29-09-2019 Austria Hinzenbach HS 90 (K-85) konkurs indywidualny wyniki
05-10-2019 Niemcy Klingenthal HS 140 (K-125) konkurs indywidualnynocny -