Szczegóły Pucharu FIS
Klasyfikacja Pucharu FIS


Klasyfikacja Pucharu FIS w sezonie 2018/2019
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1SEIDL FabianNiemcy526016
2EGLOFF LucaSzwajcaria458-688
3SCHUBERT JohannesNiemcy452-7414
4RAINER StefanAustria435-9112
5NIETZEL JustinNiemcy417-10914
6WANK AndreasNiemcy400-1264
7STEINER MaximilianAustria365-16110
8RUPITSCH MarkusAustria306-22016
9PREVC CeneSłowenia286-2404
10LIENHER MaximilianAustria253-2738
11HUBER StefanAustria251-2756
12HVALA JakaSłowenia249-2774
13MAYLAENDER DominikNiemcy226-30014
14WIENERROITHER JulianAustria225-3016
15JUROSZEK KacperPolska222-30412
16HAAGEN DavidAustria217-3096
17SELL AdrianNiemcy216-31012
18REISENAUER JanniAustria204-32212
19NIKAIDO RenJaponia200-3262
20WEIGEL CedrikNiemcy179-34712
21TOLLINGER EliasAustria171-35510
22MOERTH ClaudioAustria168-3584
22STURSA VojtechCzechy168-3584
24SAMEC MatevzSłowenia167-35910
25HOERL JanAustria165-3614
26ROMBACH SebastianNiemcy163-36310
27WATANABE HiroakiJaponia160-3662
28DOLEZEL DusanCzechy159-3678
29SCHIFFNER MarkusAustria135-3914
30LEITNER ClemensAustria134-3924
31DESCHWANDEN GregorSzwajcaria130-3962
32MARKENG Thomas AasenNorwegia129-3974
33CECON FedericoWłochy127-3994
34NAKAMURA NaokiJaponia125-4012
34PAVLIC BlazSłowenia125-4014
36SCHWANN MikaAustria124-4027
37LARSON CaseyUSA120-4062
38LACKNER ThomasAustria118-4088
39RAIMUND PhilippNiemcy112-4142
39WINTER PaulNiemcy112-41412
41HOFER ThomasAustria110-4164
42AUNE JoakimNorwegia105-4212
43SOUKUP MatthewKanada100-4262
44MOGEL Zak Słowenia96-4303
45NIŻNIK AdamPolska95-43110
46POPPINGER ManuelAustria90-4362
47FUCHS TimNiemcy84-44210
48URLAUB AndrewUSA81-4454
49GRUSZKA MateuszPolska79-44714
50PRISLIC ErnestSłowenia76-45010
51PILCH TomaszPolska75-4516
51VODUSEK LovroSłowenia75-4516
53CECON FrancescoWłochy74-4527
53YANG GuangChiny74-4526
55NOMME MarttiEstonia72-4542
56TARMAN RokSłowenia67-4594
57SCHLUETTER AntonNiemcy64-4628
57WOHLGENANNT UlrichAustria64-4622
59ROTH LucaNiemcy63-4632
60FUJITA ShinnosukeJaponia62-4642
60SCHARFFS GreysonUSA62-4646
60WESTERHEIM Oscar PNorwegia62-4642
63GASIENICA PatrickUSA60-4666
64MENDEL MarioAustria56-4702
65KANTYKA PrzemysławPolska54-4722
65MAYLAENDER AxelNiemcy54-4728
67FARKAS HunorRumunia51-4754
67MALTSEV KevinEstonia51-4752
69HAHN JulianNiemcy48-4784
69MARUSIAK JewhenUkraina48-4788
69WACKERNELL Julian Austria48-4786
72GALIANI Mattia Włochy46-4806
72GRILC TjasSłowenia46-4806
72LAUCHLAN NigelKanada46-4808
72SATO YukiyaJaponia46-4802
72VANCURA TomasCzechy46-4802
77WAGNER LukasNiemcy45-4814
78POGRAJC AndrazSłowenia44-4822
79BOMBEK JanSłowenia42-4843
80FABIJAN NikSłowenia41-4856
81LADEHAUG AndersNorwegia40-4862
82BIEGUN KrzysztofPolska39-4874
82HAUSWIRTH SandroSzwajcaria39-4874
82MOLNAR FlorianWęgry39-4876
85BJERKEENGEN FredrikNorwegia38-4882
85BOLTON SamWielka Brytania38-4884
85DEAN DeckerUSA38-4884
88KARLEN GabrielSzwajcaria34-4924
88RESINGER PeterAustria34-4926
88SKUPIEŃ DamianPolska34-49212
91GIBSON HunterUSA33-4936
92AHONEN MicoFinlandia31-4956
92LI ChaoChiny31-4956
94KYTOSAHO NikoFinlandia30-4964
94OI ShunJaponia30-4962
94PRESECNIK Jernej Słowenia30-4962
97STOSEL KacperPolska29-49712
98HU JingtaoChiny28-4984
99INGEBRIGTSEN ChristianNorwegia26-5002
100BRESADOLA GiovanniWłochy25-5014
100CHEN ZheChiny25-5016
100SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia25-5012
103FYSTRO Eirik LeanderNorwegia24-5024
103MAH NathanielKanada24-5021
105GERISCH TomNiemcy23-5034
105HEIKKINEN KalleFinlandia23-5034
105LOCK RobertWielka Brytania23-5032
108KAVILO HenriFinlandia21-5056
109HOLUB BenediktCzechy20-50610
110CHOI SeouKorea19-5072
110HAFNAR MarkSłowenia19-5076
110HAUKEDAL RichardNorwegia19-5072
110TREMBLAY StephaneKanada19-5074
114CHOI Heung-ChulKorea18-5084
114KALINICZENKO WitalijUkraina18-5084
114MATTOON NathanUSA18-5082
114MOERTH FranciscoAustria18-5084
118CACINA Daniel AndreiRumunia17-50910
118GASIENICA LucasUSA17-5092
120KOS LovroSłowenia16-5104
120LI GuozhengChiny16-5104
120SOEGARD Jonas GropenNorwegia16-5102
120ZAMBELLI GabrieleWłochy16-5102
124OSTERC AljazSłowenia15-5113
124SELCER RadekCzechy15-51112
126MITTENDORFER FlorianAustria14-5124
127ERIKSEN Sander VossanNorwegia13-5134
127SIMITCZIJSKI KrasimirBułgaria13-5138
129BRESADOLA DavideWłochy12-5142
129KOTIK KiriłRosja12-5142
129ROBNIK LukaSłowenia12-5148
132ALAMOMMO AndreasFinlandia11-5152
132BACHLINGER NiklasAustria11-5152
132KETTERER JulianNiemcy11-5152
132ROLSETH Noah Kanada11-5151
136BREZOVNIK MedardSłowenia10-5163
136KVEDER MihaSłowenia10-5162
136VALTINER NoahAustria10-5162
136VETELAINEN JonneFinlandia10-5166
140SOLBERG Christian RoesteNorwegia9-5172
141CHO Sung-WooKorea8-5186
141IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja8-5186
141KOGLER PatrickAustria8-5186
141MODRICKER QuirinNiemcy8-5182
141VAVERKA PetrCzechy8-5188
146MADSEN JoergenNorwegia7-5192
146NISHIMORI KaitoJaponia7-5192
146OEDEGAARD JesperNorwegia7-5192
146STRAND Soelve JokerudNorwegia7-5192
150KELLERMANN SebestianCzechy6-52010
150VANSKA EliasFinlandia6-5204
150VIDIC MatijaSłowenia6-5204
153HOLIK FrantisekCzechy5-5218
153IWASA YukenJaponia5-5212
153JOJKO SzymonPolska5-52110
153WASKUL AndrijUkraina5-52110
157BRATLIEN JonasNorwegia4-5222
157SUNDAL Kristoffer EriksenNorwegia4-5222
159BREIVIK Andreas VarsiNorwegia3-5232
159KUDO SotaJaponia3-5232
161CZYŻ BartoszPolska2-52410
161LUDWIG SebastianNiemcy2-5242
161VODUSEK KarloSłowenia2-5243
164BUKOWSKI ŁukaszPolska1-5256
164FELDOREAN AndreiRumunia1-52512
164KOGLER EliasAustria1-5252
164POHJOLA ArttuFinlandia1-5254
164SANDELL Jonas-SlothNorwegia1-5252
164VITEZ PatrikSłowenia1-5254




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FC
Pań
Najbliższy konkurs:
Planica HS240
24.03.2019
godz. 10:00
Niedziela, godz. 09:35
Niedziela, godz. 09:15
Niedziela, godz. 09:35
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1985
2.KRAFT StefanAustria1335
3.STOCH KamilPolska1264
4.ŻYŁA PiotrPolska1081
5.JOHANSSON RobertNorwegia959
6.KUBACKI DawidPolska948
22.WOLNY JakubPolska306
40.HULA StefanPolska69
47.KOT MaciejPolska25
67.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy526
2.EGLOFF LucaSzwajcaria458
3.SCHUBERT JohannesNiemcy452
4.RAINER StefanAustria435
5.NIETZEL JustinNiemcy417
15.JUROSZEK KacperPolska222
45.NIŻNIK AdamPolska95
49.GRUSZKA MateuszPolska79
51.PILCH TomaszPolska75
65.KANTYKA PrzemysławPolska54
82.BIEGUN KrzysztofPolska39
88.SKUPIEŃ DamianPolska34
97.STOSEL KacperPolska29
153.JOJKO SzymonPolska5
161.CZYŻ BartoszPolska2
164.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOMAR KatraSlowenia246
2.KARPIEL KamilaPolska239
3.RAUDASCHL ElisabethAustria201
4.BRECL JernejaSlowenia200
5.PURKER ClaudiaAustria192
13.RAJDA KingaPolska155
41.SZWAB JoannaPolska25
45.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
22.RAJDA KingaPolska125
50.PAŁASZ MagdalenaPolska63
51.CIE¦LAR PaulinaPolska62
56.KARPIEL KamilaPolska50
63.SZWAB JoannaPolska37
65.KIL JoannaPolska34
72.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra Puchar ¦wiata w lotach narciarskich 18/19?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Piotr Żyła
nie mam zdania
Głosuj
  1. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Piotr Żyła
    99,99%
  4. Markus Eisenbichler
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl