Szczegóły Letni CoC kobiet
Klasyfikacja Letni CoC kobiet


Klasyfikacja Letni CoC kobiet w sezonie 2017/2018
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1KARPIEL KamilaPolska28004
2STRAUB RamonaNiemcy262-184
3SEYFARTH JulianeNiemcy200-802
4JAKOWLEWA LidijaRosja182-984
5SZPINIEWA AnnaRosja154-1264
6BARANCEWA AleksandraRosja147-1334
7JAKOWLEWA MarijaRosja131-1494
8KLEVEN Thea SofieNorwegia128-1524
9FORSSTROEM SusannaFinlandia122-1584
10MORK AnnikenNorwegia95-1852
11STROEM Anna OdineNorwegia88-1924
12RAUDASCHL ElisabethAustria83-1974
13MARUYAMA NozomiJaponia77-2032
14AVOCAT GROS OceaneFrancja76-2042
15MIKASE RenJaponia69-2112
16REISCH AgnesNiemcy58-2222
17PURKER ClaudiaAustria55-2252
18MRAKOTOVA JanaCzechy54-2262
19TWARDOSZ AnnaPolska52-2282
20KAMODA AyukaJaponia42-2382
21EDER LisaAustria40-2402
22RAJDA KingaPolska34-2462
23FREITAG SelinaNiemcy30-2502
23WESTMAN Frida Szwecja30-2502
25GIANMOENA VeronicaWłochy27-2532
26MIDTSUNDSTAD HannaNorwegia26-2544
27MAIR SophieAustria25-2552
27SDIERŻYKOWA WalentinaKazachstan25-2554
29BRAATEN Ingebjoerg SaglienNorwegia24-2562
30NARITA KaedeJaponia23-2572
31LANCHO ArantxaNiemcy22-2582
31SAWAYA NatsukaJaponia22-2582
33KOMAR KatraSłowenia20-2602
33PARK Guy-LimKorea20-2602
33SZWAB JoannaPolska20-2602
36TERVAHARTIALA JuliaFinlandia19-2614
37MOBERG AstridSzwecja15-2652
38VOROS ViragWęgry13-2672
39IGARASHI AyakaJaponia12-2682
39OEIHAUGEN TheaNorwegia12-2682
39ROESTAD KarolineNorwegia12-2682
42LUND Mari LeinanNorwegia8-2722
42SKATVEDT KarolineNorwegia8-2722
44ŻUKOWA AnnaRosja6-2742
45BAARSET Astrid LouiseNorwegia5-2752
45LAUE JosephinNiemcy5-2752
45PAŁASZ MagdalenaPolska5-2752
48TRAMBITAS Andreea DianaRumunia4-2762
49MILITARU Carina AlexandraRumunia3-2772
50AMBLE Eva Elise JohansenNorwegia1-2791
50URBANIJA COZ KajaSłowenia1-2792




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl