Szczegóły Letniej Grand Prix Pań
Klasyfikacja Letniej Grand Prix Pań


Klasyfikacja Letnia Grand Prix Pań w sezonie 2018/2019
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1TAKANASHI SaraJaponia46005
2KLINEC EmaSłowenia265-1954
3LUNDBY MarenNorwegia260-2004
4ITO YukiJaponia252-2084
5SEYFARTH JulianeNiemcy203-2575
6ALTHAUS KatharinaNiemcy200-2604
7HOELZL ChiaraAustria148-3125
8SEIFRIEDSBERGER JacquelineAustria140-3205
9STROEM Anna OdineNorwegia139-3214
10STRAUB RamonaNiemcy130-3304
11BRECL JernejaSłowenia105-3555
12ROGELJ SpelaSłowenia104-3563
13HESSLER PaulineNiemcy103-3575
14TICHONOWA SofjaRosja96-3645
15AWWAKUMOWA IrinaRosja93-3675
16BOGATAJ UrsaSłowenia85-3754
17SETO YukaJaponia77-3833
18KRIZNAR NikaSłowenia65-3954
19IWABUCHI KaoriJaponia61-3993
20MORAT LucileFrancja55-4054
21KUSTOWA AleksandraRosja50-4105
22BARANCEWA AleksandraRosja49-4114
23HARALAMBIE DanielaRumunia48-4124
24CHANG XinyueChiny40-4202
25MARUYAMA NozomiJaponia39-4213
26PINKELNIG EvaAustria30-4302
27JAKOWLEWA LidijaRosja29-4314
28STRATE AbigailKanada25-4352
29SDIERŻYKOWA WalentinaKazachstan22-4384
30CLAIR JuliaFrancja20-4404
31KABŁUKOWA KseniaRosja18-4422
32EDER LisaAustria17-4433
33ERNST GianinaNiemcy16-4443
34KOMAR KatraSłowenia15-4453
35IWASA HarukaJaponia14-4462
35REISCH AgnesNiemcy14-4461
37MALSINER ManuelaWłochy13-4474
38MIKASE RenJaponia12-4481
39MALSINER LaraWłochy11-4494
40PTACKOVA StepankaCzechy10-4503
40SZPINIEWA AnnaRosja10-4501
42NADYMOWA StiefanijaRosja8-4521
42SHIGENO MisakiJaponia8-4521
44IGARASHI AyakaJaponia6-4541
45ENGLUND NitaUSA5-4553
46KAMODA AyukaJaponia4-4561
46LEMARE LeaFrancja4-4564
46LI XueyaoChiny4-4562
46RAJDA KingaPolska4-4562
50BLAZKOVA BarboraCzechy3-4574
50FREITAG SelinaNiemcy3-4573
50JAKOWLEWA MarijaRosja3-4571
53OPSETH SiljeNorwegia2-4582
53ŻUKOWA AnnaRosja2-4581
55RAUDASCHL ElisabethAustria1-4591
55SZYSZKINA WeronikaKazachstan1-4592




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Willingen HS145
17.02.2019
godz. 15:15
Niedziela, godz. 15:45
Niedziela, godz. 14:15
Niedziela, godz. 15:05
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1520
2.STOCH KamilPolska1109
3.KRAFT StefanAustria991
4.ŻYŁA PiotrPolska903
5.KUBACKI DawidPolska789
24.WOLNY JakubPolska177
38.HULA StefanPolska62
45.KOT MaciejPolska24
67.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy456
3.NIETZEL JustinNiemcy380
4.SCHUBERT JohannesNiemcy342
5.RAINER StefanAustria331
18.JUROSZEK KacperPolska179
58.KANTYKA PrzemysławPolska54
69.GRUSZKA MateuszPolska44
69.PILCH TomaszPolska44
74.NIŻNIK AdamPolska40
76.BIEGUN KrzysztofPolska39
85.SKUPIEŃ DamianPolska34
94.STOSEL KacperPolska29
143.JOJKO SzymonPolska5
153.CZYŻ BartoszPolska2
155.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
17.RAJDA KingaPolska125
40.PAŁASZ MagdalenaPolska63
41.CIE¦LAR PaulinaPolska62
46.KARPIEL KamilaPolska50
55.SZWAB JoannaPolska37
58.KIL JoannaPolska34
65.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Czy Polska zdobędzie Puchar Narodów 2018/2019?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl