Szczegóły P¦ kobiet
Klasyfikacja P¦ kobiet


Klasyfikacja P¦ Pań w sezonie 2018/2019
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1ALTHAUS KatharinaNiemcy20003
2SEYFARTH JulianeNiemcy177-233
3JAKOWLEWA LidijaRosja172-283
4LUNDBY MarenNorwegia169-313
5STRAUB RamonaNiemcy142-583
6IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria124-763
7PINKELNIG EvaAustria112-883
8KLINEC EmaSłowenia104-963
9VOGT CarinaNiemcy97-1033
10TAKANASHI SaraJaponia84-1163
11KRIZNAR NikaSłowenia82-1183
12STROEM Anna OdineNorwegia72-1283
13KUSTOWA AleksandraRosja62-1383
14ITO YukiJaponia60-1403
15BOGATAJ UrsaSłowenia55-1453
16OPSETH SiljeNorwegia45-1553
17LEMARE LeaFrancja37-1633
17TICHONOWA SofjaRosja37-1633
19MALSINER LaraWłochy33-1672
19SETO YukaJaponia33-1672
21MORAT LucileFrancja32-1683
22HOELZL ChiaraAustria26-1743
22IWABUCHI KaoriJaponia26-1743
22RUNGGALDIER ElenaWłochy26-1743
25SEIFRIEDSBERGER JacquelineAustria22-1783
26BRECL JernejaSłowenia19-1813
26HESSLER PaulineNiemcy19-1813
28BRAATEN Ingebjoerg SaglienNorwegia18-1823
29VTIC MajaSłowenia16-1843
30HARALAMBIE DanielaRumunia14-1862
31RUPPRECHT AnnaNiemcy11-1893
32MARUYAMA NozomiJaponia8-1922
33ROGELJ SpelaSłowenia6-1942
34AVOCAT GROS OceaneFrancja5-1952
35KABŁUKOWA KseniaRosja4-1963
36CLAIR JuliaFrancja3-1973
36LI XueyaoChiny3-1973
38ENGLUND NitaUSA1-1992




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl