Szczegóły Pucharu ¦wiata
Klasyfikacja Pucharu ¦wiata


Klasyfikacja Pucharu ¦wiata w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1KRAFT StefanAustria1665025
2STOCH KamilPolska1524-14126
3TANDE Daniel AndreNorwegia1201-46426
4WELLINGER AndreasNiemcy1161-50426
5KOT MaciejPolska985-68026
6PREVC DomenSłowenia963-70225
7HAYBOECK MichaelAustria814-85125
8EISENBICHLER MarkusNiemcy807-85824
9PREVC PeterSłowenia716-94924
10FETTNER ManuelAustria703-96226
11ŻYŁA PiotrPolska634-103126
12STJERNEN AndreasNorwegia591-107426
13FREITAG RichardNiemcy507-115825
14JOHANSSON RobertNorwegia424-124123
15KASAI NoriakiJaponia401-126426
16DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja386-127926
17KLIMOW JewgienijRosja382-128325
18GEIGER KarlNiemcy369-129626
19KUBACKI DawidPolska345-132026
20TEPES JurijSłowenia326-133925
21FREUND SeverinNiemcy309-13569
22LEYHE StephanNiemcy308-135723
23KOFLER AndreasAustria307-135817
24ITO DaikiJaponia294-137121
25KOUDELKA RomanCzechy223-144223
26FANNEMEL AndersNorwegia213-145218
27FORFANG Johann AndreNorwegia197-146812
28DAMJAN JernejSłowenia149-151619
29AMMANN SimonSzwajcaria147-151820
30TAKEUCHI TakuJaponia130-153521
31ZIOBRO JanPolska122-154316
32HULA StefanPolska110-155520
33LANISEK AnzeSłowenia98-156714
34SCHLIERENZAUER GregorAustria94-15717
35WANK AndreasNiemcy90-157517
36STURSA VojtechCzechy88-157713
37SCHIFFNER MarkusAustria81-158419
38JANDA JakubCzechy80-158518
39KORNIŁOW DenisRosja77-158819
40PREVC CeneSłowenia67-159815
41BOYD-CLOWES MackenzieKanada52-161319
42AIGNER ClemensAustria50-16158
42BICKNER KevinUSA50-161520
42GRANERUD Halvor EgnerNorwegia50-161514
45SEMENIC AnzeSłowenia41-162412
46COLLOREDO SebastianWłochy33-16328
47POLASEK ViktorCzechy31-16345
47VANCURA TomasCzechy31-163412
49HLAVA LukasCzechy26-163915
50AHONEN JanneFinlandia24-16418
50MAEAETTAE JarkkoFinlandia24-164115
52AUNE JoakimNorwegia23-16422
53INSAM AlexWłochy22-16435
54KOBAYASHI JunshiroJaponia20-16458
55ROMASZOW AleksiejRosja17-16486
56HILDE TomNorwegia16-16499
56LARINTO VilleFinlandia16-164912
58HUBER StefanAustria15-16507
58WASILJEW DmitrijRosja15-16509
60BRESADOLA DavideWłochy14-16515
61SIEGEL DavidNiemcy12-16532
62SAKUYAMA KentoJaponia9-165613
62ZNISZCZOŁ AleksanderPolska9-16568
64DESCHWANDEN GregorSzwajcaria8-16579
65ALTENBURGER FlorianAustria4-16614
65MURAŃKA KlemensPolska4-166110
67GLASDER MichaelUSA3-166210
67PAVLOVCIC BorSłowenia3-16623
69NURMSALU KaarelEstonia2-16637
69TOLLINGER EliasAustria2-16633
71HUBER DanielAustria1-16644
71IWASA YukenJaponia1-16642
71KARLEN GabrielSzwajcaria1-16645




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl