Kamil Stoch na ślubnym kobiercu

 • 2010-08-07 22:45

Dzisiejszy dzień przyniósł nie tylko historyczny triumf Polaków w zawodach drużynowych. Dla Kamila Stocha, nieobecnego w Hinterzarten, także był to wyjątkowy dzień. Nasz reprezentant poślubił dziś swoją narzeczoną - Ewę Bilan.

Kamil i Ewa pobrali się w kościele Paulinów na Bachledówce. Państwo młodzi poznali się przed czterema laty podczas jednego z konkursów skoków narciarskich. Ewa zajmuje sie fotografią.

"Życzę ci, Kamilu, żebyś już wkrótce został trenerem skoczków. Takiej wesołej, dużej grupki skoczków - twoich dzieci. A Tobie Ewuniu życzę, żebyś to wszystko pięknie sfotografowała" - mówił w słowie do młodych Kapelan Polskich Sportowców.

Na ślub przybyli między innymi: Piotr Żyła, Rafał Śliż i Łukasz Rutkowski oraz dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego Barbara Sobańska wraz z mężem, trenerem skoczków i kombinatorów narciarskich, Krzysztofem.

Chociaż w uroczystości nie mogli brać udziału startujący w Hinterzarten kadrowicze, dzisiejsze zwycięstwo zadedykowali właśnie młodej parze.

Krótką fotorelację ze ślubu można zobaczyć na stronach Tygodnika Podhalańskiego.

Redakcja serwisu Skijumping.pl dołącza się do życzeń dla Ewy i Kamila, życząc młodej parze wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!


Redakcja, źródło: Tygodnik Podhalański
oglądalność: (50143) komentarze: (60)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Pytalińska,
  Kamil w jakimś wywiadzie wspominał, że na razie nie planują dzieci, bo nie chce, aby jego potomstwo oglądało tatę tylko w telewizji, ale miało też ojca przy sobie :)

 • anonim
  ???

  dlaczego oni jeszcze nie mają dzieci???

 • Martina S stały bywalec
  100 lat

  MŁODEJ PARZE
  ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, GROMADKI DZIECI, NIECH WAM ŻYCIE SŁODKO LECI

 • kuba stały bywalec

  wszystkigo najlepszego młodej parze

 • Piotr S. weteran
  zdjęcia z Tygodnika Podhalańskiego

  Zdjęcia są fajne. Widać jacy są oni szczęśliwi.

 • agusia94 bywalec

  he , szczęścia życzę ;)
  tylko czego tak szybko ? ;P

 • anonim

  Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla Ewy i Kamila ;)

 • anonim

  A co on sie trzyma za brzuch tak? Jakaś nowa tradycja?

 • magdalenka stały bywalec

  Wszytskiego naj,naj!sto lat.......:)

 • Kostka stały bywalec

  Wszystkiego najlepszego dla młodej pary!

 • tomis stały bywalec

  Muszę się spytać kolegi z klasy jak było na weselu. Jest jego kuzynem i obieca mi, że przyniesie do szkoły jego autograf.

 • jozek_sibek profesor
  @ feniks

  Tamto zestawienie poszło dokładnie o 13:00 jak zaczynała się seria próbna konkursu i niemiałem już czasu na życzenia.

  PS.
  Pytałeś o D.Kubackiego.
  Pod newsem 12015 wymieniłem jego wyniki w PŚ jak i w LGP jak również innych reprezentantów Polski na LGP w Hinterzarten.

 • MAGNOLIA bywalec

  Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

 • feniks stały bywalec
  jozek

  sie poprawil :)

 • jozek_sibek profesor
  Życzenia z okazji ślubu

  Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla młodej pary.

  Kamilu!
  Dla Ciebie życzenie poprawienia wyników (podane poniżej) - jesteś teraz w życiowej formie i stać Cię na to.

  1.Wygrania letniego PK 2010
  2.Najlepsza 10 LGP 2010 - pomimo opuszczenia pierwszych konkursów
  3.Najlepsza 10 PŚ 2010/2011
  4.Medal z MŚ 2011

 • anonim
  @tomis

  Bardzo dużo było słychać;) Wystarczy przejrzeć fotorelacje na Skijumping.pl lub wpisać Ich nazwiska na Youtube.com

 • tomis stały bywalec
  do x

  Ja też tak myślę. Nie słyszałem nigdzie o ich związku w ogóle o niczym, a tu nagle ślub.

 • anonim

  A gdzie można obejrzeć ten filmik z życzeniami od kadry?

 • anonim

  ooo nieeeeee :D a niech im będzie :) dużo szczęścia

 • feniks stały bywalec
  piekne zyczenia mlodej parze

  zlozyl jozek_sibek :P

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).