Poniedzia貫k, 10 pa寮ziernika 2011, 10:53

Mistrzostwa Francji: Lahuerte i Mattel ze z這tymi medalami

Coline Mattel
Coline Mattel
fot. Vicktoria Murawska

W miniony weekend o krajowy prymat rywalizowali tak瞠 Francuzi. Na skoczni normalnej w Courchevel triumfowa specjalista od kombinacji norweskiej, Maxime Lahuerte, a konkurs pa wygra豉 Coline Mattel.

Lahuerte w swoich pr鏏ach uzyska 97,5 i 96 m., na drugim miejscu po skokach na 96 i 93,5 m. uplasowa si David Viry, a trzeci lokat zaj掖 Vincent Descombes Sevoie (92,5 i 94,5 m.). Dopiero na czwartym miejscu znalaz si Emmanuel Chedal.

Coline Mattel nie da豉 瘸dnych szans rywalkom, odda豉 dwa najd逝窺ze skoki w konkursie na odleg這嗆 83 i 86,5 m., drugie miejsce zaj窸a Lea Lemare po skokach na 76,5 i 73 m. a trzecie Julia Clair (72 i 74 m.)

Pe軟e wyniki:

Konkurs pan闚
Konkurs pa



Adrian Dworakowski, 毒鏚這: Informacja w豉sna
ogl康alno嗆: (4746) ilo嗆 komentarzy: (8)

Dyskusja do wiadomo軼i

PROSTY ZAGNIE浴烙NY


Najnowsze Tweety:
Puchar
安iata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
CoC
Pa
FIS
Cup Pa
Najbli窺zy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.玆x PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.W﹖EK PawePolska4
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA Przemys豉wPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NI烤IK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIE DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZY BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ㄆkaszPolska1
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pe軟a klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Poltyka cookies
Skijumping.pl