Hannu Lepistoe spotkał się z Adamem Małyszem

 • 2012-10-11 00:57

We wtorkowy wieczór w siedzibie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szczyrk pojawił się Adam Małysz. Doszło zatem do spotkania naszego skoczka z jego byłym trenerem Hannu Lepistoe, przebywającym aktualnie w Beskidach.

W SMS Szczyrk dzieje się w tym tygodniu naprawdę bardzo dużo ciekawego. Hannu Lepistoe spotkał się już z dziennikarzami, następnie uczniami i trenerami szkoły, a wieczorem słynnego szkoleniowca odwiedził Adam Małysz, który nie szczędził miłych słów pod adresem Fina. - Mam z Hannu nadal dobry kontrakt, dzwonimy do siebie, gdy czas na to pozwala. To wspaniały człowiek i trener. Chwile spędzone z nim są dla mnie niezapomniane. Najbardziej podoba mi się, gdy mówi, że trening skoczka jest "ganz einfach" czyli "bardzo prosty", bo Hannu potrafi dotrzeć do swoich zawodników - wspomina skoczek z Wisły.

Adam Małysz bardzo pozytywnie odnosi się do inicjatywy podjętej przez SMS Szczyrk. - Uczniowie i trenerzy skorzystają na wizycie Hannu. Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości - dodał Adam Małysz, o którym z kolei w samych superlatywach wypowiada się fiński szkoleniowiec, podkreślając, iż przez cztery lata wspólnej pracy Adam każdego dnia pracował wytrwale i rzetelnie.


Tadeusz Mieczyński, źródło: materiały prasowe SMS Szczyrk
oglądalność: (5066) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • HKS początkujący

  @ Alina88

  Zapewne masz rację, ale dla mnie przy takim zbliżeniu to jest jak byk Kircheisen, a nawet jeśli nie Kircheisen, to na pewno ktoś starszy od Miętusa:P No ale różnie ludzie wychodzą na zdjęciach więc się nie kłócę ;)

 • anonim

  Dla niektórych zawsze będzie ,,za wcześnie''. Adam był jednym z najstarszych stających regularnie na podium w Pucharze Świata. Był jedynym skoczkiem, który wygrywał konkursy PŚ w 3 dekadach, pierwszy raz w 1996, ostatni w 2011, medale IO Vancouver zdobył mając rocznikowo 33 lata (jest z grudnia), medal MŚ Oslo 34. Zawsze podziwiałem jego determinację, z jaką kontynuował karierę, chcąc jednocześnie być w ścisłej czołówce, często na podium, tak jak w ostatnim konkursie w Planicy 2011, razem ze Stochem. Jego rywal z rocznika 1977 (pół roku starszy) Ahonen nie ma takich dokonań, ostatni sezon kariery miał bez wyników.
  To że Ammann chce skakać do IO w Soczi stworzy okazję do porównań, jest 4 lata młodszy, ale Adama raczej nikt nie przyćmi pod względem pięknej i długiej kariery.

 • anonim

  super , ze mieli i tak caly czas ze soba kontakt w koncu po to wymyslili telefony wiadomo Hannu miał prawie zawal wtedy i nie mogl ani podrozowac ani jezdzic a Adam natychmiast poszedl w inny sport i trenowal.Jednak ten kontakt nigdy nie zostal przerwany i to jest super mile.Obaj tworzyli piekna historie skokow narciarskich.Dzieki.

 • kibic_malysza doświadczony

  Fajnie, że się spotkali. Napewno wpomnienia u obu odżyły :)

  Ps. do redakcji - Możecie poprawić logo odnośnie kupowania biletów na PŚ w Zakopanem (na stronie głównej jest FIS Grand Prix 2013) Mała pomyłka bo to Puchar Świata :)

 • anonim
  SPOTKANIE PO 1,5 ROKU

  Super że sie spotkali i dzieki SMS Szczyrk za umożliwienie spotkania po takim czasie.- 1,5 ROKU .

 • anonim

  Milo ponownie ich razem zobaczyć.Wspaniali ludzie, miłe wspomnienia oraz emocje z nimi związane na zawsze pozostaną w mojej pamięci i nie tylko:)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).