Wtorek, 21 maja 2013, 11:27

Janne Ahonen w kadrze A Finów!

Janne Ahonen
Janne Ahonen
fot. Tadeusz Mieczyński

Powrót Janne Ahonena do czynnego uprawiania skoków narciarskich stał się faktem. Słynny fiński skoczek znalazł się w grupie zawodników, którzy zostali nominowani do kadry narodowej na sezon 2013/2014.

Obok Ahonena, kadrę A utworz± także Lauri Asikainen, Anssi Koivuranta, Janne Happonen, Sami Heiskanen, Ville Larinto oraz Olli Muotka.

Na stanowisku pierwszego trenera fińskiej drużyny pozostał Pekka Niemelae.

"Nie tylko wyniki z ubiegłego sezonu, ale również i potencjał poszczególnych zawodników były brane pod uwagę przy wyborze członków kadry A" - powiedział Niemelae.

Plany przygotowań do nowego sezonu maj± być gotowe jeszcze w tym tygodniu, a treningi rozpoczn± się już wkrótce.


Kadry fińskich skoczków na sezon 2013/2014:

Kadra A: Janne Ahonen, Lauri Asikainen, Anssi Koivuranta, Janne Happonen, Sami Heiskanen, Ville Larinto, Olli Muotka

Juniorzy: Antti Aalto, Aapo Lehtinen, Jarkko Maeaettae, Juho Ojala, Miika Ylipulli, Santeri Ylitapio

Drużyna Juniorów "Lidl": Niko Kytoesaho, Tuomo Mutru, Pyry Ruikka, Markus Virrantalo, Tuomas Kaakkunen, Jonne Vetelaeinen, Andreas Alamommo



Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: berkutschi.com
ogl±dalno¶ć: (12076) ilo¶ć komentarzy: (38)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FC
Pań
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy526
2.EGLOFF LucaSzwajcaria458
3.SCHUBERT JohannesNiemcy452
4.RAINER StefanAustria435
5.NIETZEL JustinNiemcy417
15.JUROSZEK KacperPolska222
45.NIŻNIK AdamPolska95
49.GRUSZKA MateuszPolska79
51.PILCH TomaszPolska75
65.KANTYKA PrzemysławPolska54
82.BIEGUN KrzysztofPolska39
88.SKUPIEŃ DamianPolska34
97.STOSEL KacperPolska29
153.JOJKO SzymonPolska5
161.CZYŻ BartoszPolska2
164.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOMAR KatraSlowenia246
2.KARPIEL KamilaPolska239
3.RAUDASCHL ElisabethAustria201
4.BRECL JernejaSlowenia200
5.PURKER ClaudiaAustria192
13.RAJDA KingaPolska155
41.SZWAB JoannaPolska25
45.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
22.RAJDA KingaPolska125
50.PAŁASZ MagdalenaPolska63
51.CIE¦LAR PaulinaPolska62
56.KARPIEL KamilaPolska50
63.SZWAB JoannaPolska37
65.KIL JoannaPolska34
72.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl