Następny laur dla Małysza

 • 2014-06-11 19:40

Adam Małysz, który w ostatnim czasie triumfował w dwóch prestiżowych plebiscytach - "Ludzie Wolności" organizowanym przez TVN i Gazetę Wyborczą oraz "Sportowiec Wolnej Polski" odbywającym się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Przeglądu Sportowego oraz Telewizji Polskiej, dołączy do swojej kolekcji jeszcze jedno trofeum. Najwybitniejszy polski skoczek zdecydowanie wygrał głosowanie internautów w plebiscycie portalu onet.pl na Najlepszego Sportowca Wolnej Polski.

Głosowanie rozpoczęło się w maju. Najpierw spośród 45 kandydatów internauci wyłonili szesnastkę, która toczyła z sobą bój w systemie pucharowym. Małysz pokonał kolejno Zbigniewa Bródkę, Jerzego Dudka, w półfinale Tomasza Majewskiego, a w finale swojego byłego kolegę z kadry, Kamila Stocha, dwukrotnego mistrza olimpijskiego z Soczi. W ostatecznej rozgrywce za najlepszego sportowca 25-lecia uznało Małysza 75 % głosujących.

- Dla każdego sportowca to wielka satysfakcja i honor mieć takich oddanych kibiców - tak Adam Małysz zareagował na wieść o wybraniu go Najlepszym Sportowcem Wolnej Polski. - Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. Jesteście ze mną i to strasznie fajne uczucie - dodał.
Trzecie miejsce w Plebiscycie zajął Paweł Zagumny, a w czołowej ósemce znaleźli się też Tomasz Majewski, Justyna Kowalczyk, Robert Kubica, Robert Lewandowski i Jerzy Dudek.

Adrian Dworakowski, źródło: eurosport.onet.pl
oglądalność: (3409) komentarze: (10)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  tvn i wyborcza? fck them!!!!

  sorry ale malysz to lewak.
  sportowiec wspanialy ,pracowity czlowiek ale tez lewak.
  osobiscie nagrody lewckich mediow bym nie przyja.

 • anonim

  Ogromne gratulacje dla Małysza,tylko pozostała trójka co najmniej dyskusyjna,na podium powinni się znaleźć tacy sportowcy chociażby Korzeniowski ,Kowalczyk ,Kawa czy Jędrzejczak-jakieś nieporozumienie.

 • motylek_ja bywalec

  Zgadzam się z przedmówcami, wszystkie laury dla Małysza jak najbardziej zasłużone!
  Serdeczne gratulacje dla jedynego i niepowtarzalnego sportowca w tym kraju!

 • nina początkujący

  Brawo Panie Adamie !
  Trudno było sobie wyobrazić ,by wygrał ktoś inny,przecież poza wspaniałymi wynikami nikt tak nie przyciągną i zjednał kibiców jak Małysz.SERDECZNE GRATULACJE!!!

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).