Łukasz Kruczek: "Szkoda, że akurat w kwalifikacjach"

 • 2014-07-24 21:38

Trener Łukasz Kruczek po czwartkowych kwalifikacjach w Wiśle mógł być zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Nieudany skok oddał jedynie Kamil Stoch, któremu skrzyżowały się narty tuż po wyjściu z progu.

"Kamilowi skrzyżowały się narty, szkoda, że akurat w kwalifikacjach, które są tu też pierwszą serią. Tak się nieszczęśliwie złożyło" - skomentował nieudany skok Kamila Stocha Łukasz Kruczek.

"Każdy skoczył na miarę swoich możliwości, a niektórzy nawet odrobinę lepiej. Pozytywnie zaskoczył Jasiek Ziobro, u którego widzieliśmy dziś pierwsze dwa dobre skoki tego lata. Można powiedzieć, że zdążył w samą porę na Letnią Grand Prix. Pozostali również dobrze się zaprezentowali, więc myślę, że mimo tej wpadki pod koniec serii, całość kwalifikacji należy ocenić na duży plus. Cieszy, że wszyscy się zakwalifikowali i będą mieli szansę na skoki także i w sobotę" - ocenia szkoleniowiec Polaków.

"Janek Ziobro miał kilkudniowe problemy z kolanem, jednak zdjęliśmy mu obciążenia treningowe i został doprowadzony do takiego stanu, że może rywalizować" - zapewnia Kruczek.

"Jeśli chodzi o dalekie skoki Phillipa Sjoeena to jego dyskwalifikacja poniekąd tłumaczy tę świetną dyspozycję. Nikt nas tu nie zaskoczył, ci co plasują się w czołówce to zawodnicy, o których wysokiej formie słyszeliśmy już wcześniej lub udało nam się ich podpatrzeć. W tym momencie nie ma wielkich rewolucji, jeśli chodzi o czołówkę" - przekonuje trener naszych skoczków.

"W piątkowym konkursie drużynowym polska ekipa wystartuje w składzie Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch" - zakończył Łukasz Kruczek.

Korespondencja z Wisły, Tadeusz Mieczyński


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4588) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).