Pięciu Polaków polata w Vikersund

 • 2015-02-10 12:04

Trener Maciej Maciusiak ogłosił skład polskiej kadry na kolejne zawody z cyklu Pucharu Świata w norweskim Vikersund. Do wcześniej wytypowanych Piotra Żyły i Aleksandra Zniszczoła dołączyło trzech członków kadry B.

Skład Polski na PŚ w Vikersund (HS 225):

- Piotr Żyła (18. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2014/2015);

- Aleksander Zniszczoł (42. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2014/2015);

- Stefan Hula (72. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 2014/2015);

- Krzysztof Biegun;

- Bartłomiej Kłusek.

Program zawodów:

Piątek, 13.02.2015

12:00 - odprawa techniczna

16:00 - seria próbna

17:00 - oficjalny trening

19:30 - kwalifikacje

Sobota, 14.02.2015

15:00 - seria próbna

16:00 - pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 15.02.2015

13:30 - seria próbna

14:30 - kwalifikacje

16:00 - pierwsza seria konkursowa


Dominik Formela, źródło: pzn.pl
oglądalność: (27126) komentarze: (325)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  @czarnylis

  Jaką prawdę powiedział? Jakie by to gniazdo nie było to nie można go zanieczyszczać dodaktowo! ;)

  @zibiszew

  tak jest! :D albo kto się gorszy ten najgorszy

 • zibiszew profesor
  Janicek (początkujący)

  DamjanFras (bywalec) Bardzo głośno tu krzyczy "Precz z sitwą" Z doświadczenia wiem że tak najgłosniej "Precz z sitwą" krzyczy ...stara sitwa":):)

 • czarnylis weteran
  @Janicek

  Kot powiedział prawdę i tutaj wszyscy są zgodni. Skoro ta prawda "kale swoje gniazdo" to tylko świadczy o gnieździe...

 • anonim
  @DamjanFras

  Politykiem nie jestem, ale polityką się interesuję hah i nie jestem zwolennikiem sprzedarzy lasów państwowych! A propos Kota,Kot swoje skoki absolutnie może oceniać, ale nie powinien bublicznie rozwiązywać broblemów, jeżeli te nie dotyczą wszystkich. Ponadto, Wąsowicz powiedział że jakby poprosił o psychologa to by go dostał.

 • DamjanFras doświadczony
  @Janicek

  jesteś politykiem ??
  Tak mi się wydaje..
  Bo gadasz bzdury..
  Co Kot tez ma potulnie mówić, że wszystko jest ok i jego skoki są super tak ??
  Bo inaczej kala we własne gniazdo ??
  Idź głosować sprzedaż lasów państwowych i Polskich Gór jak inni zdrajcy Narodu !!!
  Brawo Kot - jazda z tą sitwą, trzeba wyrzucić ze stołków niekompetentnych ludzi !!!
  Zacząć od Tajnera !!!
  Zawodnicy Narciarstwa Alpejskiego wczoraj powiedzieli jako z niego gbur !!!

 • anonim
  Zły to ptak co własne gniazdo kala.

  Cała ta dyskusja o panu Kocie to żenada, przecież on nie jest pępkiem świata. Sam Kot zamiast pierdzielić na antenie o psychologach i innych jego problemach, powiniem zabrac sie do roboty i pójść do psychologa prywatnie!!! A PZN powinien go jakoś zdyscyplinować za tego jej medialne wywody, bo "zły to ptak co własne gniazdo kala!

 • czarnylis weteran
  @zibiszew

  A czy tej sportowej złości już nie widać?

 • zibiszew profesor
  dejw (profesor)

  A może taka sportowa "złość "się w nim obudzi??

 • anonim

  Może ktoś logicznie wytłumaczyć po co na te zawody jedzie HULA???!!! Chłopak nigdy nic nie osiągnął i nie osiągnie na mamucie, widać po jego skokach że nie potrafi a i być może boi się skoczni mamuciej, ale co tam pojedzie i w każdym skoku przeszlifuje bule, ale polski związek widać bogaty jak decyduje się na opłacenie takiego zawodnika, czy nie lepiej byłoby zabrać młodego chłopaka by nabrał doświadczenia?? Nigdy nie zrozumiem trenera który zabiera od kilku lat Hule na zawody ps licząc na jego błysk przecież to jest takie żałosne...

 • dejw profesor
  @zibiszew

  Kot teoretycznie nie musi niczego wywalczać, bo przez cały czas zajmuje bezpieczne miejsce w WRL, dużo wyższe niż Kubacki - wyleci z niego dopiero po zakończeniu sezonu, chyba że startowałby jeszcze w Skandynawii i Planicy i zdobył kilkanaście punktów.
  No, ale w praktyce to wiadomo, że teraz nie mieści się w "4" najlepszych Polaków, więc ta lokata nie wiele mu daje.
  Mam nadzieję że jest w na tyle dobrej formie że zawalczy w Lahti o TOP5

 • zibiszew profesor
  dejw (profesor)

  Ciekawe czy to aby nie taka właśnie umowa z Kruczkiem???Wywalczysz -startujesz

 • dejw profesor

  A więc Kot zamierza się włączyć do walki o kwotę. To dobrze. Straty do czołówki nie są duże, zwłaszcza wobec prawdopodobnej absencji Weniga (podobno kontuzja). Jeśli uda mu się wywalczyć limit to może jednak jeszcze dostanie szansę na Skandynawię i Planicę.

 • hmm początkujący
  @czarnylis

  "...chłopak jest ambitniejszy i bardziej inteligentny od każdego z tego forum..." - trafiony, zatopiony.
  Ludzie generalnie nie lubią mądrzejszych od siebie. Jeśli do tego są minimalistami bez ambicji, mamy efekt hejtu do kwadratu.

 • zibiszew profesor
  wikidajlo (początkujący)

  No na to czekałem !!!!!!!! Światło w tunelu!!!!!

 • wikidajlo weteran
  @Labrador

  przeciez chyba jedzie na KK wiec o co Ci chodzi? Wolal na skoki, dostal skierowanie na kontynentala i jedzie. Tu masz z facebooka z wczoraj - wiec po co bredzisz?

  "Dziś po tygodniu przerwy wróciłem na skoczni. Warunki w Zakopanem były bardzo dobre i można było spokojnie potrenować.
  A jutro rano wyruszam do Lahti na Puchar Kontynentalny. Jest o co walczyć. Nie tylko o dobry wynik w danych zawodach, ale także o kwotę (dodatkowe miejsce) na Puchar Świata. W planie mam również start w Iron Mountain w przyszłym tygodniu."

 • zibiszew profesor
  czarnylis (profesor)

  Gdybym teraz napisał to co pomyślałem po Twoim ostatnim poście Powiedziałbyś;No pewnie, teraz to wszystkiemu Maciek winny...Odsyłam Cie do postu jednej z kibicek na temat co sie stało Gdy Maćkowi nie wyszedł jeden czy drugi konkurs. Jest poniżej

 • czarnylis weteran
  @zibiszew

  Murańka, Ziobro, Kot, Kubacki opierali swoje przygotowania do sezonu na autorytetach i wszyscy skaczą poniżej możliwości... a Żyła ratował honor jak Kamil był kontuzjowany.

 • anonim
  @wikidajlo

  Maciek mógł pojechać na COC i tam wywalczyć sobie miejsce na loty. Wolał płakać nad sobą w domu. Jego wybór. ZARYZYKOWAŁ tysięczny raz w tym sezonie ;)

 • zibiszew profesor
  czarnylis (profesor)

  Nie znam warsztatu trenerskiego skoczków .Opieram się tylko..a może aż na autorytetach....a to właśnie oni twierdzą że były by dużo lepsze i tyle!

 • czarnylis weteran
  @zibiszew

  A skąd wiesz jak wyglądałyby skoki Piotrka gdyby słuchał się w pełni trenerów?

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).