Hula i Kot trenowali w Zakopanem, Zniszczoł o wielkiej szansie

 • 2020-01-17 22:58

Nieudanie rozpoczął się weekend w południowych Niemczech dla Stefana Huli oraz Macieja Kota, którzy nie mogą przenieść prób treningowych z Wielkiej Krokwi na Hochfirstschanze w Titisee-Neustadt. Pozytywnego nastawienia nie traci z kolei Aleksander Zniszczoł, który w Schwarzwaldzie zastępuje Jakuba Wolnego.

Korespondencja z Titisee-Neustadt, Dominik Formela


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2026) komentarze: (7)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Agent99 weteran
  Olek

  Najbardziej z tych naszych skoczków, startujących w Titisee Neustadt przypomina mi...... Stefana Hulę. Podobnie jak Stefan bazuje na technice skoku, która ma miłą dla oka, lecz w locie wygląda o niebo lepiej od Stefka. Nie dysponuje takim potężnym odbiciem jak Piotrek, Klemens, Dawid czy Maciek. Bliżej mu do techniki(Stoch, Hula, Wolny) niż do mocy na progu(Żyła, Murańka, Kot, Kubacki). Podobnie jak u Stefana psychika Olka jest jego jednocześnie plusem i minusem. Plusem, dlatego, że mimo niepowodzeń nie poddaje się i czeka na swoje lepsze jutro. Minusem, bo Olek pokazuje dobre skoki na treningach, bądź w kwalifikacjach, ale w konkursach tego brakuje, bo się spina za bardzo. Różni go od Stefana to, że miał w dzieciństwie dużą styczność z mediami i został okrzyknięty wielkim talentem, bo w przeciwieństwie do Stefana, duże predyspozycje do skakania ma. Co do jego skoków podobała mi się w szczególności jedna rzecz, a mianowicie STABILNOŚĆ SKOKÓW. Przypominał pod tym względem Olka z ostatniego lata, lecz ten Olek miał lepsze metry w swoich próbach. Oby ta stabilzacja, była dobrym prognostykiem na dziś i na jutro, bo ma szanse na TOP 30 w obu konkursach.

 • Paweł39 doświadczony

  Może dać trzeba w koncu innym, niz patrzec na mordowanie się Kocura za zasługi i 34 latka bez formy?
  W Zakopanem jak ktoś lepiej sie spisze od tej dwojki jeszcze to powinni wyleciec na jakis czas z PS jak Freitag, ktory wolal potrenowac niz zajmowac innym miejsca. Jak dalej beda jezdzic nawet wtedy to juz Tajner z Małyszem przejda samych siebie,

 • Roxor weteran

  Oj Stefan, tak doświadczonemu zawodnikowi, wręcz weteranowi skoków nie wypada tłumaczyć się, że ma się problem, bo profil skoczni jest inny.

 • alo profesor

  Trenowali a tu się okazuje jeszcze gorzej jest niż było. Kot całkowicie się rozlatuje i wynikowo i stylowo. Hula ciągle to samo. Przypomina dawnego Kubackiego,skacząc jak worek kartofli. Mam wątpliwości czy warsztat Dolezala jest odpowiedni. W kryzysowych sytuacjach na dłuższą metę może ponieść kleske.

 • Nobody doświadczony

  Sam mówi że tu utrudnia co tydzień inna skocznia, to po co jeździ na ten PŚ? Nie lepiej się zaszyć gdzieś choćby i na miesiac i trenowac do bólu? Szkoda że mu nie idzie, bo jest z najmłodszy ze starej gwardii i udzie inteligentnych wywiadów. Oby wrócił.

 • Xenkus profesor

  Dawaj Olek. Trzeba ograć tutaj 2 razy Kota i Hulę, później w Zakopanem i nie ma wyjścia jak wyjazd do Sapporo. A szanse są, Kot i Hula są złej formie, a Kot to nawet bardzo złej

 • atalanta doświadczony

  Te treningi Kota i Huli to widać, na co się przydały.
  A Olek bardzo wydoroślał od czasu, kiedy ostatni raz oglądałam z nim wywiad. Fajnie gada.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).