Granerud dla Skijumping.pl: "Przepraszam, Kamil Stoch to mój idol"

 • 2021-01-03 22:38

- Chciałbym przeprosić za swoją dzisiejszą wypowiedź. To był wyraz frustracji po moim występie. Kamil Stoch to mój sportowy idol. Przykro mi... - zwraca się Halvor Egner Granerud do lidera 69. Turnieju Czterech Skoczni i polskich kibiców w odniesieniu do wywiadu udzielonego norweskiej telewizji tuż po konkursie na Bergisel w Innsbrucku, który podopieczny trenera Alexandra Stoeckla zakończył na 15. pozycji.

- Nie chciałem krytykować twoich skoków - rozpoczyna swoje oświadczenie lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. - Frustracja była spowodowana moim dzisiejszym występem i rezultatami osiąganymi na tej skoczni w przeszłości, zawsze brakowało mi na tym obiekcie szczęścia - tłumaczy 24-letni Norweg.

- W niedzielę było mnie stać na dobre skoki, więc byłem naprawdę wściekły. To był trudny dzień. Nie powinienem udzielać wywiadów w złości. Przykro mi, nie miało to wybrzmieć w taki sposób - zauważa Granerud.

- Nie zamierzałem odbierać Kamilowi zasług, a także twierdzić, że jego forma nie jest wysoka - zaznacza pięciokrotny triumfator zawodów z cyklu Pucharu Świata. - Kamil Stoch to mój sportowy idol. Staram się na nim wzorować - nie ukrywa Skandynaw. 

- Oglądałem sporo jego skoków na YouTube - mówi o naszym rodaku reprezentant Norwegii. - Na mojej playliście posiadam kompilację jego prób, które oglądam regularnie od Raw Air 2018 - wspomina turniej wygrany przez Polaka.

- Raz jeszcze przepraszam, Kamil jest jednym z najlepszych w historii - kończy zawodnik prowadzony przez Alexandra Stoeckla.

Korespondencja z Innsbrucku, Tadeusz Mieczyński i Dominik Formela


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (21614) komentarze: (195)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Fan Tkaczenki i Aalto stały bywalec

  A wy ciągle...

 • hulabula bywalec
  @INOFUN99

  Mam konto od 2016 roku, a login nie ma nic wspólnego ze Stafanem :)

 • fridka1 profesor
  @eni

  Powinien sobie to "przepraszam" na czole wyryć niczym szkarłatną literę cudzołożnicom w średniowieczu, żeby się od niego wreszcie odczepili. Przysięgam na ulubioną zabawkę mojego dziecka, że to mój ostatni post na temat tej aferki, co pewnie parę osób ucieszy.

 • eni bywalec
  @firefly

  Korzystałam z translatora czytając wywiad i w tłumaczeniu nie było słowa przepraszam.Granerud tylko wyjaśniał ,ze w złosci nie powinien udzielać wywiadu. ;wycowywal sie z wypowiedzi na temat Kamila Stocha ,ale nie przepraszal .Co innego mowic '' przepraszam '',a co innego mowic ''nie powinienem tego mówić,,.

 • fridka1 profesor
  @dar06_

  Złoto MŚ w lotach w 2000 i złoto MŚ w lotach w Harrachovie w 2002.

 • Oczy Aignera profesor
  @dar06_

  A kto wygrał MŚwL 2002 w Harrachovie? Ach, no tak, "Hannavald". To już jest różnica.

 • Seba Aka Krzychu weteran

  Trzeba być naprawdę chorym psychicznie, żeby życzyć wszystkiego najgorszego Granerudowi i jego bliskim.

 • jmc stały bywalec

  Brawo - Jest to wielka lekcja dla wszystkich, żeby nigdy nie zapominać o magicznym słowie"przepraszam"

 • Masynfcb bywalec

  Nie zmienia to faktu, że to niezły Buc. Jest nie zadowolony z wyników na tej skoczni... wypowiedział się wielki mistrz z kilkudziesięcioma zwycięstwami, któremu Innsbruck zawalił już kilka turniejów haha. Kim on był przed tym sezonem i co takiego mu ta nieszczęsna Bergisel do tej pory zabrała? Top 20 dwa, trzy lata temu ?

 • dar06_ weteran
  @fridka1

  Nie pisz fałszywej historii nie przypominam aby miał złoto sven

 • fridka1 profesor
  @dar06_

  Na Hannawalda śnieżki podziałały. Zdobył złoto, a lądując "pozdrowił" polskich kibiców. Wcale się nie zdziwię jak na nerwie skoczy dobrze. Tylko tak się Kamilowi nie pomaga.

 • ivo.s początkujący
  @fridka1

  "Widzę, że nie macie zamiaru kończyć tego bicia piany."

  Pisze ktoś kto ma najwięcej postów w tym temacie, lol.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).