Szczegóły Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2018/2019
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1AIGNER ClemensAustria51307
2PEDERSEN RobinNorwegia437-767
3LINDVIK MariusNorwegia365-1486
4HOFFMANN FelixNiemcy355-15811
5JELAR ZigaSłowenia340-1739
6PASCHKE PiusNiemcy317-19611
7HAMANN MartinNiemcy313-2009
8JUSTIN RokSłowenia307-20613
9BAER MoritzNiemcy286-22711
10ZNISZCZOŁ AleksanderPolska249-2646
11SCHIFFNER MarkusAustria242-2714
12BUSKUM Andreas GranerudNorwegia227-28613
13DEZMAN NejcSłowenia219-29411
14WOHLGENANNT UlrichAustria216-29713
15FREUND SeverinNiemcy211-3027
16HOFER ThomasAustria203-31010
16WANK AndreasNiemcy203-31013
18TOCHIMOTO ShoheiJaponia189-3248
19AIGRO ArttiEstonia149-36410
20WˇSEK PawełPolska146-36710
21ITO KenshiroJaponia145-36813
22IWASA YukenJaponia143-37012
23LEITNER ClemensAustria136-3775
24SCHMID ConstantinNiemcy135-3784
25LANISEK AnzeSłowenia125-3882
26LEAROYD JonathanFrancja122-3918
27MOGEL Zak Słowenia112-4014
28HVALA JakaSłowenia109-4048
29VANCURA TomasCzechy102-4118
30SCHULER AndreasSzwajcaria101-4124
31ASCHENWALD PhilippAustria100-4132
31BARTOL TilenSłowenia100-4132
33SAKALA FilipCzechy99-41410
34PAVLOVCIC BorSłowenia98-4155
35BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia93-42013
36KRANJEC RobertSłowenia92-4216
37TAKEUCHI TakuJaponia89-4247
38MARKENG Thomas AasenNorwegia88-4258
39ROTH LucaNiemcy86-4274
40POGRAJC AndrazSłowenia84-4295
41HAUSWIRTH SandroSzwajcaria82-4316
41MAERKL KilianNiemcy82-4312
43SCHLIERENZAUER GregorAustria79-4342
44NOUSIAINEN EetuFinlandia75-4384
45STEINER MaximilianAustria74-4397
46RINGEN SondreNorwegia73-4408
47MURAŃKA KlemensPolska71-44210
48LISSO Justin Niemcy68-4456
48STĘKAŁA AndrzejPolska68-44510
50AUNE JoakimNorwegia65-4487
51ALAMOMMO AndreasFinlandia63-4504
52ALTENBURGER FlorianAustria56-45711
52KOZISEK CestmirCzechy56-4574
52SATO KeiichiJaponia56-4572
55SEMENIC AnzeSłowenia51-4622
56BOYD-CLOWES MackenzieKanada50-4632
57FETTNER ManuelAustria49-4642
58KOFLER AndreasAustria47-4666
59PETER DominikSzwajcaria46-4676
60BICKNER KevinUSA45-4682
60RAIMUND PhilippNiemcy45-4684
62AMMANN SimonSzwajcaria40-4731
62DESCHWANDEN GregorSzwajcaria40-4736
64HARADA YumuJaponia37-4762
65TEPES JurijSłowenia33-4806
66NAZAROW MichaiłRosja27-4864
67HOERL JanAustria25-4884
68MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja23-4906
69SAKUYAMA KentoJaponia22-4912
70NAITO TomofumiJaponia19-4942
71LIENHER MaximilianAustria18-4952
72HAARE AndersNorwegia17-4968
73WATANABE HiroakiJaponia15-4982
74WESTERHEIM Oscar PNorwegia14-4997
75SOUKUP MatthewKanada12-5017
76SCHWANN MikaAustria11-5022
77POHJOLA ArttuFinlandia10-5036
78EGLOFF LucaSzwajcaria8-5058
79HAAGEN DavidAustria6-5074
80HLAVA LukasCzechy5-5084
80LARSON CaseyUSA5-5087
82CHOI Heung-ChulKorea4-5097
82HAUKEDAL RichardNorwegia4-5095
82PILCH TomaszPolska4-5098
82WIENERROITHER JulianAustria4-5092
86KANTYKA PrzemysławPolska3-5106
86KARLEN GabrielSzwajcaria3-5102
88URLAUB AndrewUSA2-5115
89HAZETDINOW IlmirRosja1-5126
89SIERGIEJEW MaksimRosja1-5123
89TOLLINGER EliasAustria1-5122




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl