Szczegóły Letniego Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Letniego Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Letniego Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2018/2019
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1ASCHENWALD PhilippAustria814011
2MOGEL Zak Słowenia513-30112
3PEIER KillianSzwajcaria448-3666
4ZNISZCZOŁ AleksanderPolska410-40413
5SIEGEL DavidNiemcy398-41610
6HUBER StefanAustria397-41710
7BAER MoritzNiemcy290-52410
8KANTYKA PrzemysławPolska277-53713
9HOFFMANN FelixNiemcy259-55510
10NAKAMURA NaokiJaponia214-6006
11HLAVA LukasCzechy189-6253
12SEMENIC AnzeSłowenia184-6306
13RINGEN SondreNorwegia182-63210
14BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia173-64110
15PILCH TomaszPolska165-64913
15SCHMID ConstantinNiemcy165-6498
17KLIMOW JewgienijRosja160-6542
18WASILJEW DmitrijRosja156-6584
19SCHULER AndreasSzwajcaria151-66311
20WANK AndreasNiemcy147-6674
21WOHLGENANNT UlrichAustria134-6806
22BUSKUM Andreas GranerudNorwegia130-6849
23HAMANN MartinNiemcy111-70310
24AIGNER ClemensAustria110-7042
24HAZETDINOW IlmirRosja110-7043
26ALTENBURGER FlorianAustria107-7077
26MARKENG Thomas AasenNorwegia107-7076
28PAVLOVCIC BorSłowenia106-7086
29STJERNEN AndreasNorwegia105-7092
30HUBER DanielAustria100-7142
31WˇSEK PawełPolska99-71513
32JUSTIN RokSłowenia90-7247
32SATO YukiyaJaponia90-7242
32SEIDL FabianNiemcy90-7245
32STEINER MaximilianAustria90-72411
36DESCHWANDEN GregorSzwajcaria84-7304
37KRAFT StefanAustria80-7341
38LISSO Justin Niemcy79-73510
39SCHLIERENZAUER GregorAustria76-7382
40WIENERROITHER JulianAustria74-7406
41HVALA JakaSłowenia72-7423
41NOUSIAINEN EetuFinlandia72-7427
41RAIMUND PhilippNiemcy72-7425
44KOFLER AndreasAustria71-7432
45SCHIFFNER MarkusAustria61-7533
46NOMME MarttiEstonia56-7589
47NAGLIC TomazSłowenia55-7594
48BOYD-CLOWES MackenzieKanada54-7602
48ITO KenshiroJaponia54-7604
50SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia50-76411
51BJERKEENGEN FredrikNorwegia47-7672
52HAYBOECK MichaelAustria45-7691
53LINDVIK MariusNorwegia42-7726
54POLASEK ViktorCzechy40-7745
54ZAJC TimiSłowenia40-7742
56BOMBEK JanSłowenia38-77610
56LACKNER ThomasAustria38-7765
56LANISEK AnzeSłowenia38-7762
56WESTERHEIM Oscar PNorwegia38-7767
60HOFER ThomasAustria37-7777
61KOZISEK CestmirCzechy36-7781
61MAATTA JarkkoFinlandia36-7782
63HAHN JulianNiemcy34-7803
64NAZAROW MichaiłRosja33-7814
65PETER DominikSzwajcaria32-7829
66LEAROYD JonathanFrancja31-7839
66PEDERSEN RobinNorwegia31-7836
66PREVC DomenSłowenia31-7834
66ROTH LucaNiemcy31-7835
70BAŻENOW AleksandrRosja30-7846
71HAUSWIRTH SandroSzwajcaria27-7877
72STĘKAŁA AndrzejPolska23-79113
73SCHUBERT JohannesNiemcy21-7932
74FETTNER ManuelAustria20-7941
74PRISLIC ErnestSłowenia20-7943
74WEIGEL CedrikNiemcy20-7945
77HOERL JanAustria18-7964
78BRASME PaulFrancja17-7979
79HAAGEN DavidAustria16-7982
80BARTOL TilenSłowenia15-7992
80CECON FedericoWłochy15-7997
82KARLEN GabrielSzwajcaria13-8018
82LEITNER ClemensAustria13-8014
82SAKALA FilipCzechy13-8019
85ALAMOMMO AndreasFinlandia10-8042
85BRESADOLA DavideWłochy10-8042
85GOLLER MaxNiemcy10-8043
88MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja9-8057
89NIETZEL JustinNiemcy8-8068
90VODUSEK LovroSłowenia7-8073
91AIGRO ArttiEstonia6-8084
91EGLOFF LucaSzwajcaria6-8082
93MURAŃKA KlemensPolska5-8094
93POPPINGER ManuelAustria5-8095
95BOJARINCEW WładysławRosja4-8105
95HAUER JoachimNorwegia4-8107
97AALTO AnttiFinlandia3-8112
97TARMAN RokSłowenia3-8116
97TKACZENKO SiergiejKazachstan3-8112
100HARADA YumuJaponia2-8124
101BRESADOLA GiovanniWłochy1-8135




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Wisła HS134
17.11.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 14:35
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska1443
2.FREITAG RichardNiemcy1070
3.TANDE Daniel AndreNorwegia985
4.KRAFT StefanAustria881
5.JOHANSSON RobertNorwegia840
9.KUBACKI DawidPolska633
13.HULA StefanPolska431
16.ŻYŁA PiotrPolska403
21.KOT MaciejPolska261
36.WOLNY JakubPolska73
73.PILCH TomaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»
Kto wygra inauguracyjny konkurs drużynowego P¦ w Wi¶le?
Norwegia
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Polska
    99,99%
  2. Norwegia
    99,99%
  3. Niemcy
    99,99%
  4. Nie mam zdania
    99,99%
  5. Japonia
    99,99%
  6. Austria
    99,99%
  7. Słowenia
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl