Szczegóły Pucharu ¦wiata
Klasyfikacja Pucharu ¦wiata


Klasyfikacja Pucharu ¦wiata w sezonie 2018/2019
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1KOBAYASHI RyoyuJaponia1520021
2STOCH KamilPolska1109-41121
3KRAFT StefanAustria991-52921
4ŻYŁA PiotrPolska903-61721
5KUBACKI DawidPolska789-73121
6JOHANSSON RobertNorwegia691-82921
7FORFANG Johann AndreNorwegia644-87620
8ZAJC TimiSłowenia632-88820
9LEYHE StephanNiemcy619-90121
10GEIGER KarlNiemcy594-92621
11EISENBICHLER MarkusNiemcy581-93919
12KOUDELKA RomanCzechy461-105921
13KLIMOW JewgienijRosja431-108916
14GRANERUD Halvor EgnerNorwegia398-112219
15HUBER DanielAustria324-119619
16PEIER KillianSzwajcaria315-120520
17WELLINGER AndreasNiemcy301-121919
18STJERNEN AndreasNorwegia254-126615
19AALTO AnttiFinlandia242-127819
20PREVC DomenSłowenia241-127913
21SATO YukiyaJaponia230-129016
22KOBAYASHI JunshiroJaponia211-130921
23FREITAG RichardNiemcy202-131817
24WOLNY JakubPolska177-134320
25LANISEK AnzeSłowenia175-134517
26AMMANN SimonSzwajcaria153-136715
27HAYBOECK MichaelAustria151-136915
28SEMENIC AnzeSłowenia149-137117
29FETTNER ManuelAustria139-138117
30SIEGEL DavidNiemcy131-138913
31ZOGRAFSKI WładimirBułgaria130-139016
32ASCHENWALD PhilippAustria125-139516
33ITO DaikiJaponia112-140820
34TANDE Daniel AndreNorwegia106-141412
35FANNEMEL AndersNorwegia98-142218
36KASAI NoriakiJaponia73-144719
37NAKAMURA NaokiJaponia64-145619
38HULA StefanPolska62-145817
39HOERL JanAustria53-146710
40POLASEK ViktorCzechy45-147517
41AIGNER ClemensAustria40-148013
41DAMJAN JernejSłowenia40-148014
43PREVC PeterSłowenia39-14816
44SCHMID ConstantinNiemcy37-14839
45KOT MaciejPolska24-149614
46SCHLIERENZAUER GregorAustria23-14976
47LINDVIK MariusNorwegia20-15006
48HAMANN MartinNiemcy19-15016
49BICKNER KevinUSA18-150212
49MOGEL Zak Słowenia18-15024
51HLAVA LukasCzechy15-15058
51PEDERSEN RobinNorwegia15-15057
53WASILJEW DmitrijRosja14-15064
54SATO KeiichiJaponia13-15072
55AIGRO ArttiEstonia12-15082
55FREUND SeverinNiemcy12-15088
55JELAR ZigaSłowenia12-15087
58PASCHKE PiusNiemcy10-15103
58TEPES JurijSłowenia10-15103
60BARTOL TilenSłowenia9-15116
60BOYD-CLOWES MackenzieKanada9-151114
60KOZISEK CestmirCzechy9-151114
60TAKEUCHI TakuJaponia9-15115
64INSAM AlexWłochy7-151310
65PAVLOVCIC BorSłowenia6-15148
66TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja5-15154
67DESCHWANDEN GregorSzwajcaria4-15166
67MARKENG Thomas AasenNorwegia4-15161
67NOUSIAINEN EetuFinlandia4-15167
67WˇSEK PawełPolska4-15162
71VANCURA TomasCzechy3-15173
71WOHLGENANNT UlrichAustria3-15172
73ALAMOMMO AndreasFinlandia2-15187
73BAER MoritzNiemcy2-15184
73MAATTA JarkkoFinlandia2-15186
73SCHIFFNER MarkusAustria2-15189
77SCHULER AndreasSzwajcaria1-151913




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Willingen HS145
17.02.2019
godz. 15:15
Niedziela, godz. 15:45
Niedziela, godz. 14:15
Niedziela, godz. 15:05
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1520
2.STOCH KamilPolska1109
3.KRAFT StefanAustria991
4.ŻYŁA PiotrPolska903
5.KUBACKI DawidPolska789
24.WOLNY JakubPolska177
38.HULA StefanPolska62
45.KOT MaciejPolska24
67.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy456
3.NIETZEL JustinNiemcy380
4.SCHUBERT JohannesNiemcy342
5.RAINER StefanAustria331
18.JUROSZEK KacperPolska179
58.KANTYKA PrzemysławPolska54
69.GRUSZKA MateuszPolska44
69.PILCH TomaszPolska44
74.NIŻNIK AdamPolska40
76.BIEGUN KrzysztofPolska39
85.SKUPIEŃ DamianPolska34
94.STOSEL KacperPolska29
143.JOJKO SzymonPolska5
153.CZYŻ BartoszPolska2
155.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
17.RAJDA KingaPolska125
40.PAŁASZ MagdalenaPolska63
41.CIE¦LAR PaulinaPolska62
46.KARPIEL KamilaPolska50
55.SZWAB JoannaPolska37
58.KIL JoannaPolska34
65.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl