Rankingi
Ranking FIS WRL
Typ Rankingu:  

DANE POBRANE Z OKRESÓW:
sezon 2018/2019, period 7
sezon 2018/2019, period 6
sezon 2018/2019, period 5
sezon 2018/2019, period 4
sezon 2018/2019, period 3
sezon 2018/2019, period 2 (LGP)
sezon 2018/2019, period 1 (LGP)


Ranking FIS WRL Pucharu ¦wiata na dzień 2019-03-26
Lp.Zawodnikkrajpkt.
1KOBAYASHI RyoyuJaponia2379
2STOCH KamilPolska1664
3ŻYŁA PiotrPolska1513
4KRAFT StefanAustria1443
5KUBACKI DawidPolska1245
6GEIGER KarlNiemcy1181
7KLIMOW JewgienijRosja1147
8JOHANSSON RobertNorwegia1038
9ZAJC TimiSłowenia975
10EISENBICHLER MarkusNiemcy972
11FORFANG Johann AndreNorwegia901
12HUBER DanielAustria718
13LEYHE StephanNiemcy709
14PEIER KillianSzwajcaria698
15KOUDELKA RomanCzechy691
16PREVC DomenSłowenia557
17GRANERUD Halvor EgnerNorwegia518
18WOLNY JakubPolska494
19SATO YukiyaJaponia440
20KOBAYASHI JunshiroJaponia433
21WELLINGER AndreasNiemcy389
22FREITAG RichardNiemcy376
23AMMANN SimonSzwajcaria340
24STJERNEN AndreasNorwegia335
25AALTO AnttiFinlandia298
26HAYBOECK MichaelAustria275
27HULA StefanPolska266
28ITO DaikiJaponia255
29ASCHENWALD PhilippAustria247
30LANISEK AnzeSłowenia225
31ZOGRAFSKI WładimirBułgaria222
32FETTNER ManuelAustria214
33SEMENIC AnzeSłowenia203
34PREVC PeterSłowenia179
35WASILJEW DmitrijRosja164
36SIEGEL DavidNiemcy151
37NAKAMURA NaokiJaponia143
38KOT MaciejPolska138
39AIGNER ClemensAustria124
40FANNEMEL AndersNorwegia120
41TAKEUCHI TakuJaponia119
42WANK AndreasNiemcy107
43TANDE Daniel AndreNorwegia106
44LINDVIK MariusNorwegia93
45SCHLIERENZAUER GregorAustria89
46KASAI NoriakiJaponia88
46SCHMID ConstantinNiemcy88
46KOFLER AndreasAustria88
46TOCHIMOTO ShoheiJaponia88
50POLASEK ViktorCzechy77
51BICKNER KevinUSA76
52HOERL JanAustria73
52TEPES JurijSłowenia73
52DESCHWANDEN GregorSzwajcaria73
55BOYD-CLOWES MackenzieKanada69
56INSAM AlexWłochy67
57HLAVA LukasCzechy66
57PASCHKE PiusNiemcy66
59PEDERSEN RobinNorwegia58
60HAMANN MartinNiemcy56
61KOZISEK CestmirCzechy46
62HVALA JakaSłowenia45
63DAMJAN JernejSłowenia40
64IWASA YukenJaponia38
65BJERKEENGEN FredrikNorwegia36
66NAZAROW MichaiłRosja33
67NAGLIC TomazSłowenia29
68BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia27
69SCHWANN MikaAustria22
70SCHIFFNER MarkusAustria21
71TKACZENKO SiergiejKazachstan19
72KRANJEC RobertSłowenia18
72MOGEL Zak Słowenia18
72KORNIŁOW DenisRosja18
75JELAR ZigaSłowenia17
76PILCH TomaszPolska14
77SATO KeiichiJaponia13
77PAVLOVCIC BorSłowenia13
79FREUND SeverinNiemcy12
79ITO KenshiroJaponia12
79AIGRO ArttiEstonia12
82KANTYKA PrzemysławPolska11
83WOHLGENANNT UlrichAustria10
84POPPINGER ManuelAustria9
84BARTOL TilenSłowenia9
86HAZETDINOW IlmirRosja8
87ZNISZCZOŁ AleksanderPolska6
87HUBER StefanAustria6
87TARMAN RokSłowenia6
90TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja5
91BRASME PaulFrancja4
91NOUSIAINEN EetuFinlandia4
91WˇSEK PawełPolska4
91CHOI SeouKorea4
91ALAMOMMO AndreasFinlandia4
91MARKENG Thomas AasenNorwegia4
97HARADA YumuJaponia3
97VANCURA TomasCzechy3
97STĘKAŁA AndrzejPolska3
100MAATTA JarkkoFinlandia2
100WIENERROITHER JulianAustria2
100RUPITSCH MarkusAustria2
100NOMME MarttiEstonia2
100BAER MoritzNiemcy2
105MUMINOW SabirżanKazachstan1
105SCHULER AndreasSzwajcaria1




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FC
Pań
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy526
2.EGLOFF LucaSzwajcaria458
3.SCHUBERT JohannesNiemcy452
4.RAINER StefanAustria435
5.NIETZEL JustinNiemcy417
15.JUROSZEK KacperPolska222
45.NIŻNIK AdamPolska95
49.GRUSZKA MateuszPolska79
51.PILCH TomaszPolska75
65.KANTYKA PrzemysławPolska54
82.BIEGUN KrzysztofPolska39
88.SKUPIEŃ DamianPolska34
97.STOSEL KacperPolska29
153.JOJKO SzymonPolska5
161.CZYŻ BartoszPolska2
164.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOMAR KatraSlowenia246
2.KARPIEL KamilaPolska239
3.RAUDASCHL ElisabethAustria201
4.BRECL JernejaSlowenia200
5.PURKER ClaudiaAustria192
13.RAJDA KingaPolska155
41.SZWAB JoannaPolska25
45.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
22.RAJDA KingaPolska125
50.PAŁASZ MagdalenaPolska63
51.CIE¦LAR PaulinaPolska62
56.KARPIEL KamilaPolska50
63.SZWAB JoannaPolska37
65.KIL JoannaPolska34
72.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Czy popierasz wybór Michala Dolezala na stanowisko głównego trenera polskiej kadry skoczków?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie mam zdania
    99,99%
  3. Nie
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl