Rankingi
Ranking FIS WRL
Typ Rankingu:  

DANE POBRANE Z OKRESÓW:
sezon 2018/2019, period 5
sezon 2018/2019, period 4
sezon 2018/2019, period 3
sezon 2018/2019, period 2 (LGP)
sezon 2018/2019, period 1 (LGP)
sezon 2017/2018, period 7
sezon 2017/2018, period 6


Ranking FIS WRL Pucharu ¦wiata na dzień 2019-01-24
Lp.Zawodnikkrajpkt.
1STOCH KamilPolska1710
2KOBAYASHI RyoyuJaponia1551
3ŻYŁA PiotrPolska1158
4KUBACKI DawidPolska1125
5KRAFT StefanAustria1112
6GEIGER KarlNiemcy1011
7JOHANSSON RobertNorwegia991
8FORFANG Johann AndreNorwegia893
9KLIMOW JewgienijRosja862
10LEYHE StephanNiemcy697
11EISENBICHLER MarkusNiemcy668
12HUBER DanielAustria594
13STJERNEN AndreasNorwegia559
14PEIER KillianSzwajcaria524
15FREITAG RichardNiemcy508
16KOUDELKA RomanCzechy502
17ZAJC TimiSłowenia494
18TANDE Daniel AndreNorwegia437
19GRANERUD Halvor EgnerNorwegia423
20WELLINGER AndreasNiemcy416
21HULA StefanPolska413
22KOBAYASHI JunshiroJaponia369
23SATO YukiyaJaponia342
24WOLNY JakubPolska305
25HAYBOECK MichaelAustria236
26FANNEMEL AndersNorwegia233
26PREVC DomenSłowenia233
28AMMANN SimonSzwajcaria216
29ZOGRAFSKI WładimirBułgaria215
30KOT MaciejPolska214
31AALTO AnttiFinlandia203
32PREVC PeterSłowenia184
33LANISEK AnzeSłowenia170
34ITO DaikiJaponia165
35FETTNER ManuelAustria164
36WASILJEW DmitrijRosja160
37WANK AndreasNiemcy152
38SIEGEL DavidNiemcy151
39DAMJAN JernejSłowenia135
40NAKAMURA NaokiJaponia126
41SCHLIERENZAUER GregorAustria124
42TAKEUCHI TakuJaponia119
43BICKNER KevinUSA114
44AIGNER ClemensAustria111
45SEMENIC AnzeSłowenia108
46BOYD-CLOWES MackenzieKanada91
47KOFLER AndreasAustria88
47TOCHIMOTO ShoheiJaponia88
49TEPES JurijSłowenia85
50BARTOL TilenSłowenia84
51LINDVIK MariusNorwegia81
52PASCHKE PiusNiemcy80
53INSAM AlexWłochy78
54KASAI NoriakiJaponia74
54DESCHWANDEN GregorSzwajcaria74
56ASCHENWALD PhilippAustria68
57HLAVA LukasCzechy64
58POLASEK ViktorCzechy63
59HVALA JakaSłowenia45
60KRANJEC RobertSłowenia44
60DEZMAN NejcSłowenia44
62KOZISEK CestmirCzechy43
62SCHMID ConstantinNiemcy43
62NAGLIC TomazSłowenia43
65KORNIŁOW DenisRosja40
66IWASA YukenJaponia38
67HAMANN MartinNiemcy37
68BJERKEENGEN FredrikNorwegia36
69HOERL JanAustria32
69NAZAROW MichaiłRosja32
71BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia27
72SCHWANN MikaAustria22
73SCHIFFNER MarkusAustria21
74ALTENBURGER FlorianAustria20
75POPPINGER ManuelAustria19
75TKACZENKO SiergiejKazachstan19
77MOGEL Zak Słowenia18
77PAVLOVCIC BorSłowenia18
79WOHLGENANNT UlrichAustria16
80PEDERSEN RobinNorwegia14
80PILCH TomaszPolska14
82FREUND SeverinNiemcy12
82AIGRO ArttiEstonia12
82ITO KenshiroJaponia12
85KANTYKA PrzemysławPolska11
86RINGEN SondreNorwegia9
87HAZETDINOW IlmirRosja8
88JELAR ZigaSłowenia7
89LEAROYD JonathanFrancja6
89ZNISZCZOŁ AleksanderPolska6
89HUBER StefanAustria6
89TARMAN RokSłowenia6
93TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja5
94BRASME PaulFrancja4
94CHOI SeouKorea4
94WˇSEK PawełPolska4
97HARADA YumuJaponia3
97SCHULER AndreasSzwajcaria3
97STĘKAŁA AndrzejPolska3
100WIENERROITHER JulianAustria2
100RUPITSCH MarkusAustria2
100ALAMOMMO AndreasFinlandia2
100NOMME MarttiEstonia2
100MAATTA JarkkoFinlandia2
105MUMINOW SabirżanKazachstan1




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl