Trzy zwycięstwa zakopiańczyków w Klingenthal

 • 2009-09-10 13:50

Młodzi zawodnicy klubów TS Wisła, Start - Krokiew oraz WKS Zakopane wystartowali w ubiegły weekend w XI Międzynarodowym Pucharze Lata w kombinacji norweskiej. Impreza odbyła się w Klingenthal, a zawody rozegrano metodą Gundersena.

Polacy mogą zaliczyć swoje występy do udanych. Nasi zawodnicy wygrali konkursy w trzech kategoriach wiekowych. Najmłodszym zwycięzcą został Dawid Jarząbek (kategoria 12 latków), który zdobył najwięcej punktów nie tylko w części skokowej, ale i uzyskał najlepszy czas biegu. Na najwyższym stopniu podium stanął także Jakub Przybyła (wśród szesnastolatków) oraz Jan Zięba (w kategorii open).

W pierwszej "trójce" grupy wiekowej czternastolatków znaleźli się Krzysztof Leja oraz Krzysztof Dziadoń. Krzyś Leja prowadził po części skokowej zawodów, ale na trasie biegu dogonił go Niemiec, Philip Mauersberger i to on ostatecznie zajął pierwsze miejsce w konkursie. Krzyś Dziadoń natomiast, szósty po skokach, wyprzedził na trasie trzech zawodników i dzięki temu wywalczył miejsce na podium. 

Łącznie w Pucharze, w 6 kategoriach wiekowych, wystartowało 70 zawodników.

Pełne wynikiBarbara Niewiadomska, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4307) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Dobre wieści ! I gratulacje dla Jakuba Przybyły

 • haze początkujący

  Cieszą człowieka takie wiadomości! Brawo!

 • Anika bywalec

  Może wreszcie i nasi kombinatorzy "zaskoczą" wzorem skoczków i będą odnosić sukcesy :))) Życzę im tego z całego serca!

 • TAMM profesor

  Brawa dla naszych młodych kombinatorów.
  Mam nadzieję, że w przyszłości będą lepsi niż Pochwała. ;)
  Oczywiście, nic Tomkowi nie ujmując. ;)

 • anonim

  Gratulacje, brawo!

 • kamka początkujący

  brawo

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).