Janne Ahonen pod kroplówką!

 • 2009-12-08 14:56

Janne Ahonen trafił dziś rano do szpitala, gdzie jest podłączony do kroplówki. Wszystko to za sprawą wirusa, z którym fiński utytułowany skoczek zmaga się od kilku dni.

Finowi bardzo dokucza ból gardła, a także bóle mięśni, które praktycznie uniemożliwiają mu poruszanie się. 32-letni zawodnik wczoraj został poddany dokładnym badaniom laboratoryjnym, które nie wykazały obecności "świńskiej grypy", ani innych groźnych wirusów.

Ahonen zachorował już w Lillehammer. W sobotę lekarzom udało się obniżyć gorączkę na tyle, aby Fin mógł wziąć udział w zawodach, jednak w niedzielę temperatura znów przekroczyła 39 stopni i pięciokrotny triumfator Turnieju Czterech Skoczni poleciał do domu.

Istnieje szansa, że wieczorem fiński skoczek będzie mógł wrócić do domu.

Tuija Hankkila, źródło: mtv3.fi

oglądalność: (9812) komentarze: (72)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Zdrowiej zdrowiej zdrowiej Janne

 • maja88 bywalec

  Trochę pechowo wygląda powrót Ahonena do skakania. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia. Na pewno sporo kosztuje go powrót po rocznej przerwie..

 • anonim
  :/

  Coś mi mówi,że choroba Janne to wina jego osobistego trenera-Nikunena,który kazał mu schudnąć w szybkim tempie,a jak się szybko traci wagę to obniża się odporność. Idiota Nikunen zamiast pomóc to szkodzi swojemu podopiecznemu.

 • anonim

  Szybkiego powrotu do zdrowia i dalekich skoków!:)

 • anonim

  Miętus 89,5m
  Śliz 80,5m

  Tragedia

 • anonim
  :(

  kurczę ale pech ;( zdrowiej Janne szybko Vancouver czeka .. cos mocno chorowity jest , ostatnio Go w Zakopanem dopadła grypa ..

 • Ewa początkujący

  Trzymaj się Janne! I szybko wracaj do zdrowia!

 • Maciek5052 bywalec

  Już od 10 minut relacja zatrzymała się na Matti Russkanenie :( Coś się tam dzieje czy jak?

 • benito początkujący
  Fletcher (*104.mmpnet215.tnp.pl), 08 grudnia 2009, 19:12

  Tam gdzie masz PŚ LIVE to obok masz CoC live

 • Maciek5052 bywalec

  Albo ten przekaz podaje z kilku minutowym opóźnieniem(pomijam już fakt że ładuje się w około 10 minut) albo się zacina:(:( Niektórzy tu piszą ze lepsze to niż nic ale pomyślcie sami-

  w takim tempie na relacji live skończy się pierwsza seria a redakcja już będzie znała wyniki całego konkursu i poda je na stronę:DDDDD

 • Fletcher początkujący

  Dajcie linka do tego live?

 • benito początkujący

  Coś ten przekaz na żywo szwankuje.

 • anonim
  poprawka COC

  Podane niżej wyniki dotyczą serii róbnej. Sory

 • anonim

  Wszystkim Wam działa relacja Live? Mi nie chce działać:/

 • Maciek5052 bywalec

  ajjjjjjjjj jaki ze mnie gamoń , nie zauważyłem że jednak jest na tej stronie:)


  Przepraszam i obiecuję że następnym razem będe uważniej się rozglądał:DDD

 • anonim
  x

  Szkoda, że ta relacja COC Live jest taka slaba ale lepsze to niz nic . :x
  Ocena relacji 2/6

 • anonim
  ??

  O ktorej ma sie zacząc 1 seria? w CoC

 • Maciek5052 bywalec

  Mógłby ktoś podać link do relacji live z Pucharu Kontynentalnego?

  Kurcze myślałem że to będzie jednak na tej stronie tak jak w latach poprzednich:(

 • anonim

  Jak już, to próbna =P

 • Maciek5052 bywalec

  No to Janne ma nie za ciekawy początek sezonu:(:(

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).