Alpen Cup: Austriackie podium w Seefeld

• 2009-12-19 20:50

W drugim konkursie Alpen Cup w Seefeld wszystkie miejsca na podium zajęli Austriacy. Najlepszy z Polaków, Andrzej Zapotoczny, był 24.

Zwycięzca, Johannes Obermayr osiągnął w swoich skokach odległości 99 m i 97,5 m. Na drugim miejscu uplasował się wczorajszy triumfator, Florian Schabereiter (98 m i 97,5 m), a trzeci był Thomas Lackner (97 m i 94,5 m).

Polacy ponownie sklasyfikowani zostali na dalszych miejscach. Najlepszy z naszych zawodników, Andrzej Zapotoczny, był 24. (89 m i 92,5 m). Miejsca 30. i 31. zajęli odpowiednio: Klemens Murańka (88,5 m i 90,5 m) i Jakub Kot (87,5 m i 92 m). Kamil Skrobot uplasował się na 63. pozycji (80,5 m i 83 m).