Sebastian Okas drugi w fińskim Pucharze Młodzieży

• 2010-01-13 22:52

9 stycznia na małych skoczniach w Lahti odbyły się kolejne zawody z cyklu Pucharu Młodzieży.

W kategorii junior E (K25) zwyciężył Estończyk Artti Aigro (23,5 m i 24 m), a piąte i szóste miejsce zajęli Daniel i Paweł Okas, którzy oddali po dwa skoki o długości 22 m.

W grupie juniora D (K38) triumfował Arttu Makiaho (36,5 m i 36 m), natomiast drugie miejsce zajął Sebastian Okas (37 m i 35 m).

Sebastian wystartował tego samego dnia również w drużynowych mistrzostwach Finlandii na obiekcie K90, reprezentując trzeci zespół z Lahti i wraz z kolegami zajął siódme miejsce. Sebastian skoczył na odległość 80,5 m i 81,5 m, dzięki czemu był najlepszy w swojej grupie. Wśród wszystkich startujących juniorów zajął (nieoficjalnie) trzecie miejsce.

oglądalność: (8171) komentarze: (15)