PK Pań w Ljubnie: Iraschko triumfuje

• 2010-02-06 21:23

Daniela Iraschko triumfowała na skoczni HS 95 w słoweńskiej miejscowości Ljubno. Austriaczka wyprzedziła Ulrike Graessler z Niemiec oraz Anette Sagen z Norwegii.

Daniela Iraschko na skoczni w Słowenii oddał skoki na odległość 85 i 84,5m. Na drugim miejscu podium uplasowała się Graessler, która dwa razy lądowała na 87m. Najniższy stopień podium zajęła Anette Sagen, która uzyskała 85 i 82,5m.

Aktualna Mistrzyni Świata Juniorek z Hinterzarten Elena Runggaldier sklasyfikowana została na piątej pozycji, po skokach na odległość 79,5 i 80m.

Jutro drugi konkurs Pucharu Kontynentalnego w Ljubnie.