Podziękuj Adamowi Małyszowi za srebrne medale!

 • 2010-02-21 18:00

W związku z apelami czytelników, dajemy wam możliwość złożenia podziękowań Adamowi Małyszowi za piękne chwile oraz emocje, jakich dostarczył nam, zdobywając dwa srebrne medale na Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver.


Podziękowania możecie składać do 25 lutego (czwartek), za pomocą specjalnego formularza.

Najładniejsze i najciekawsze podziękowania zostaną wydrukowane i oprawione oraz przekazane do rąk własnych Adamowi Małyszowi przez redaktorów serwisu Skijumping.pl.

Serdecznie zapraszamy do podziękowania Adamowi Małyszowi za pomocą formularza »

Redakcja, źródło: Informacja własna

oglądalność: (15015) komentarze: (89)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  jejku, jak fajnie ,że moje podziękowanie zostało wybrane:) dziękuję bardzo:)) pozdrawiam

 • anonim

  jejku, jak fajnie ,że moje podziękowanie zostało wybrane:) dziękuję bardzo:)) pozdrawiam

 • anonim

  W sumie sam jestem ciekaw czym kierowano sie wybierajac te podziekowania :)

  Sam napisałem i chciałem żeby dotarły wraz z innymi do Adama :) Widzę jednak, że inne pomimo iż krótsze i zawierające mniej "od siebie" okazały się bardziej wartościowe :) No nic, w sumie jedno w "te czy w te" różnicy Adamowi nie robi.

 • anonim
  @Malyszomaniak (malyszomaniak@o2.pl) , 20 marca 2010, 20:35

  Widzę, że moje podziękowania nie zostaną wydrukowane i przekazane Adamowi. Czy możesz mi wyjaśnić, dlaczego nie zdobyły Twojego uznania?

 • Malyszomaniak bywalec
  Lista

  Jeszcze trzeba uzupełnić . Od tej listy mogą być jedynie drobne odchylenia.

 • anonim
  Adam, dzięki

  Adam dzięki - i dzięki też dla Zimocha

 • anonim
  Dzięki

  Panie Adamie, dzięki bardzo za Olimpijskie Srebra, na następnych będą napewno Złote. A gdyby medali nie było to i tak zrobił Pan tyle dla skoków, że trudno będzie komuś z Polaków Pana dogonić.
  Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów podczas następnych sezonów.

 • anonim
  Podziękowanie

  DZIĘKUJĘ ZA JUŻ_ A ŻEBY TAK JESZCZE CO NAJMNIEJ RAZ TYLE

 • Malyszomaniak bywalec
  @madzia,Michał

  Lista wybranych podziękowań użytkowników będzie opublikowana.

 • anonim
  Do redakcji

  Szanowna redakcjo, popieram prośbę Michała:)
  pozdrawiam

 • Michał początkujący
  prośba do Redakcji

  Szanowna Redakcjo,

  myślę, że kibice włożyli dużo serca w ułożenie podziękowań dla naszego Mistrza i są bardzo ciekawi, które z nich wybrano. Zwracam się z upszejmą prośbą o opublikowanie podziękowań, które zostały (zostaną?) wręczone Adamowi. Z góry dziękuję.

 • pepe początkujący
  Podziękowanie

  Dziękuję za tą radość którą mi i znajomym wniosłeś do serca ;**
  Te dwa srebne medale które zdobyłeś w Vancouver były czymś wyjątkowym xd

 • czarnylis weteran
  Wzrusza szczerość podziękowań

  Upływa termin wpisywania podziękowań, dlatego też podążając za palcem wskazującym @Barnaby, chciałbym ze swej strony podziękować redakcji oraz @Małyszomaniakowi, za to, że umożliwili nam, kibicom, dotarcie ze swymi słowami do Adama Małysza. Nasze podziękowania trafią do adresata właśnie dzięki panu Krzyśkowi i redakcji. Za to ze swej strony wszystkim animatorom tej akcji serdecznie dziękuję :)
  Przeczytałem wszystkie podziękowania. Jedne są, krótkie, treściwe, inne dłuższe bogate w słowa. Są po prostu różne, jednak łączy je wielki ładunek emocjonalny, jasny przekaz i szczerość autorów. Te podziękowania są PRAWDZIWE i to jest ich największą wartością. W tym tkwi ich piękno.
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

  Do redakcji
  I mam jeszcze pytanko do redakcji. Kochani jak tam postępy z rozpatrywaniem pomysłu z medalem? Wiemy coś więcej?

 • anonim

  ...a tak na marginesie - te słowa... 'ten, który nie wygrywa, wygrywa'... Prawdziwe i niebiańskie... Jak Małysz...

 • anonim
  @Małyszomaniak

  ...przepraszam, że dopiero teraz, ale rzadko zaglądam już na to forum... \'Linek\' jak napisałem.

  Pozdrawiam również i jednocześnie gratuluję niezwykłego pomysłu - każde z tych podziękowań po części jest Twoje...

  Życzę efektywnej pracy przy składaniu i satysfakcji z dzieła, gdy już zostanie ukończone

 • anonim
  Podziękowanie za srebne medale !

  Rok 1995 jest rokiem wyjątkowym:
  - Ty jako 17-latek zadebiutowałeś w PŚ (ważniejsze)
  - Ja przyszłam na świat
  Zawsze wierzyłam, że będziesz jednym z faworytów w tegorocznych IO, miałam przed oczami 4,5 miejsca, ale nie myślałam o dwóch srebrach!
  Na początku modliłam się w kościele za Ciebie i resztę skoczków abyście szczęśliwie cali i zdrowi wylądowali w Vancouver, a następnym razem o twoje sukcesy sportowe i wymodliłam się z czego się bardzo cieszę. Gdy zdobyłeś medal na małej skoczni, aż łzy miałam w oczach. To było coś znakomitego, przewyższało wszystkie do tej pory twe osiągnięcia. I gdy przyszedł ten drugi konkurs to wraz z siostrą robiłyśmy to, co kazałeś kibicom: Dmuchałyśmy w telewizor. I wydmuchałyśmy drugie srebro. Te igrzyska pokazały, że nie tylko młodzi skoczkowie mogą wygrywać. Fajnie, że dwaj najwięksi sportowcy czyli ty i Simon Amman macie tak dobre relacje między sobą. Prawdę mówiąc chcielibyśmy by Simon zamienił się jednym medalem, ale tego to by każdy Polak chciał. Cieszmy się z dwóch srebrnych medali.
  Adaś nie kończ sportowej kariery. Każdy kibic nie chce znać tego dnia, w którym odejdziesz na sportową emeryturę, bo to będzie NAJGORSZY DZIEŃ ŻYCIA. Nie będzie już drugiego takiego jak ty.
  Dziękuję za wszystko!
  Za tyle lat przynoszenia radości rodzinie i kibicom, za udane skoki,
  Za nie poddawanie się w gorszych chwilach,
  Za wiarę w siebie i oczywiście za MEDALE OLIMPIJSKIE.

 • Malyszomaniak bywalec
  @Barnabo

  Kalka nie kalka może i kalka ;). Lecz raczej takie kalki powinno się robić. Tak jak Takich Adasiów nam potrzeba więcej w narodzie. A jak dał nam przykład Król Adam Pierwszy.

  Korygując wpisy bo korekcji to wymaga jak i również wycinając te które nie nadają się całkowicie do publikacji starałem załączać wszystkie razem choć są ładniejsze i mniej ładne lecz każde z serca płynące (pomijam tu tych co dla zabawy i tak zwanej choroby dzieci neo próbują ale bardzo nieudanie zakłócić proces podziękowań).

  Znalazłem wpis który mnie bardzo zaciekawił bo stawia pytania, które się cisną na usta (kto to ? dlaczego ?) O to on :
  Autor: Nikt
  Miasto: NIbylandia


  Cóż tu napisać, jak słów brak... Nie będę pisał do Ciebie na Pan, bo jesteś tak blisko każdego serca kibica, jakbyś był częścią nas wszystkich. Od siebie dziękuję Ci z całego serca za kolejną zimę pełną wrażeń, emocji i łez w pięknym finale. Oglądam wszystkie Twoje konkursy od dawien dawna. Nienawidzę zimy, ale dzięki Tobie w każdy weekend mam na co czekać. To co zrobiłeś w Vancouver przeszło nawet moje wyolbrzymione wymagania. Zdobyłeś dwa srebra, które dla mnie są złote. Rzadko się zdarza, żeby człowiek, który nie wygrywa, wygrywa i Ty to osiągnąłeś. Medale nie są ważne ale dałeś mi i nam wszystkim wiarę, że ciężka praca popłaca, że wiara we własne możliwości i we własne siły jest najważniejsza. Za to też Ci dziękuję z całego serca. Dałeś mi namacalny dowód, że jak się wezmę w garść, to tak jak Ty zmienię coś w swoim ciężkim życiu i już to próbuje robić. Za to dzięki, po stokroć dzięki i choć nigdy nie miałem Cię okazji zobaczyć to może mi to będzie jeszcze dane...

  --
  - Może ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć i odpowiedzieć na pytania ,które mi się cisną do ust.
  ----
  Barnabo :
  Dopiero 50 strona korekcji a jeszcze ze dwa razy tyle .sporooo pracy.

  Jak jakieś błędy wychwycisz lub kto inny pisać na mój email .

  Szczególnie jeśli ktoś powtórzył wpis lub się powtarzają.

  Z góry dzięki za pomoc.

  *** Komentarz zmodyfikowany przez Moderatora(2209), 2010-02-25 15:45:34 ***

 • Barnaba początkujący
  Podziękowanie dla DZIĘKUJĄCYCH !

  Dobrych życzeń nigdy za wiele, podziękowań szczerych szlachetnych, takich od serca, tym bardziej.
  Inicjatywa poolimpijskich podziękowań Adasiowi za dwa srebrne medale olimpijskie z ZIO w Vancouver, podjęta przez @Małyszomaniaka, chociaż może być utożsamiana z kalką również autorskiej akcji Krzysia z 2007 roku, odnoszącej się do wdzięczności Adasiowi za ZŁOTO MŚ w Sapporo, poza schematem tytułu, ,jest w każdym wymiarze inna.
  Nie mam żadnych upoważnień do oceniania kogokolwiek, a zwłaszcza „cenzurkowania” wypowiedzi gdyż operacja ta mnie w równym stopniu także dotyczy. Jednakże nie mogę oprzeć się pokusie, aby nie wyrazić zachwytu z trafności redakcyjno - czytelnikowskiego przedsięwzięcia oraz formy serdecznych, szczerych słów podziękowania wszystkich (poza pewnym idiotyzmem) osób piszących.
  Raduje mnie również aktywność najmłodszych, gimnazjalistów i licealistów , a szczególnie kobiet. To zupełne novum: zmiana pokoleniowa!
  Akcja Podziękuj trwa. Jej animator zaprasza do klawiatury niezdecydowanych. Zdaję sobie sprawę, że napisać coś nie jest łatwo, ale zdecydować się jest jeszcze trudniej. Przyznam się, moje opory pomógł mi przełamać osobiście @Czarnylis. Dziękuję CI, Artku. Tenże, niejako narzucił styl podziękowania, a może dobry przykład zainspirował pozostałych, gdyż wiele wypowiedzi w podobnej konwencji zasługuje na szczególne uznanie, a te krótkie proste wcale nie są słabsze, zawierają zaś najczęściej największy ładunek wdzięczności z głębi serca płynących pod adres Adasia.
  Podziękuj Adamowi , nie jest konkursem pisania laurek, lecz formą spontanicznego wyrażania naszej wdzięczności Adasiowi, mistrzowi absolutnemu, niekwestionowanemu liderowi polskiego sportu ostatniej dekady.
  Jako jeden z kilkuset dziękujących, dziękuję wszystkim dotychczas już dziękującym, zachęcam kolejnych do dziękowania. Dziękuję także Krzysiowi, gdyż bez Jego działania nie byłoby tak pięknych, spod serca płynących szczerych podziękowań, na które nasz Mistrz Adaś zasłużył.
  Serdecznie pozdrawiam Brać Forumową.

 • Malyszomaniak bywalec
  Ostatni dzień składania podziekowań

  25 to ostatni dzień składania podziekowań.

 • Fanka_Simona początkujący
  @ Czarnylis

  no tak, to właśnie ja :)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).