Stefan Hula: "Trzeba walczyć"

 • 2011-03-04 16:21

Na dziś na skoczni Holmenkollenbakken zaplanowano trzy serie treningowe. Odbyły się jednak tylko dwie. Było trochę zamieszania, ale ostatecznie zawodnicy opuścili dużą skocznię nieco wcześniej, niż planowali.

"Szkoda, że nie było trzeciego skoku, bo już zdążyłem wyjść na górę. Jak już tam byliśmy, to już mogli nam dać skoczyć. A chciałem skoczyć. Starter się dopytywał przez radio, czy możemy skoczyć, ale okazało się, że już nie" - powiedział Stefan Hula.

"Cieszę się z tego, że zostałem wybrany do konkursu. Przecież po to trenuję i poświecam się temu sportowi. Postaram się walczyć z całych swoich sił i mam nadzieję, że moje skoki będą takie, jakich bym od siebie sam oczekiwał" - powiedział Stefan.

"Niestety skoki nie są jeszcze dobre. Czuję, że już niewiele im brakuje, jeszcze tylko parę metrów dalej i byłoby ok. Niestety, forma mi się popsuła jakoś przy Mistrzostwach Polski. Tak liczyłem na to, że dobrą formą pojadę na Mistrzostwa Świata a tu się popsuło i nie było już kiedy tego naprawić. Ale tak czy tak, trzeba walczyć" - zakończył zawodnik Sokoła Szczyrk.

Korespondencja z Oslo, Tadeusz Mieczyński


Anna Szczepankiewicz i Marcin Hetnał, źródło: Informacja własna
oglądalność: (8509) komentarze: (16)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Jak Pan Hula siedzi na belce to widzę strach w jego oczach.Wygląda na to ,że za bardzo chce i brak mu trochę luzu i za bardzo przejmuje się tym jak oceniamy jego skoki.Bądzmy wyrozumiali i kibicujmy Stefanowi bo swoją postawą zasłużył sobie na nasze zaciśnięte kciuki.

 • Greg1702 stały bywalec

  Pierwsze to powalcz z samym sobą a dopiero później bierz się za skakanie. Stać Cię na wiele więc weź się do roboty. Najwyższa pora na to.

 • Talar doświadczony
  do modka :)

  No tak to ja też gafę popełniłem.. Ale nie robiłem wykładu z savoir vivru czy jak tam się pisze tylko z języka polskiego:) Nie z czasownikami piszemy osobno.. Spierda.... to czasownik więc rację miałem ale oczywiście też jestem przeciwnikiem wulgaryzmów

 • anonim
  Jacek Żmygłód

  @DragonB
  "a jednak ogladało się skoki w TVP z komentarzem niezapomnianego Jerzego Mrzygłoda. Za młody jestes kolego żeby to wiedzieć".

  No tak. To moje dzieciństwo (tak jak Małysz był młodością - właśnie odeszła). Też pamiętam. Najlepsza była moja siostra, która kiedyś nieźle przekręciła nazwisko i imię komentatora: "Jacek Żmygłód" Myślałem, że zjadę ze śmiechu.

 • anonim
  O ADAsiu !

  http://demotywatory.pl/2798611/Mistrz-ktory-pozostal-Czlowiekiem
  pozostał Człowiekiem...

  piękne słowa o Adasiu i komentarz nie trzeba

 • anonim
  Stefek będzie walczył, aby nie wylądować na buli.

  Jak powtórzymy 4 miejsce ze średniej skoczni, to będzie i tak sukces.

 • anonim
  skoki w TVP były

  Edward napisał:

  "Eurosport
  Eurosport jest ze sportami zimowymi od zawsze.
  Skoki w TVP to nieporozumienie.
  Nawet w XXI wieku mieli "ciemniejszy śnieg" heh
  Zainteresowali się podczas eksplozji Małysza, niech więc razem z nim odejdą. mogą być zadowoleni z oglądalności..
  Obok Eurosportu są też dostępne kanały niemieckie."

  A to ciekawe;) Od początku lat osiemdziesiątych ogładam skoki i nie było wtedy Eurosportu na wsiach zabitych deskami i małych misateczkach a pewnie i w dużych też, a jednak ogladało się skoki w TVP z komentarzem niezapomnianego Jerzego Mrzygłoda. Za młody jestes kolego żeby to wiedzieć.
  Pozdrawiam

 • adiax początkujący
  dekoracja

  hej, jak ktoś może to podajcie linki do filmiku z dekoracji medalowej wczorajszej lub do jakichkolwiek zdjęć z tego wydarzenia.. z góry dziękuję!

 • anonim
  I PO CO BYŁA TA PRZERWA PRZED MŚ

  Miał Stefan "spokojnie"potrenować, żeby było lepiej, a tym czasem jest gorzej niz przed Mistrzostwami Świata. Widocznie jednak robienie takiej przerwy nie zawsze jest korzystne.

 • _xavier_ początkujący
  @ Luthor

  hehe z tym czterdzieści i cztery to mnie rozbawiłeś. :D

  Szkoda, że tak wyszło z tą formą Stefana, ale i tak na skoczka który jest bez formy skacze na dość przyzwoitym poziomie. Mam nadzieje, że jutro się zmobilizuje i wraz z chłopakami powalczy, ważny by równo skakać i to już będzie dobrze.

  Trzymamy kciuki jutro :D

 • Edward początkujący
  Eurosport

  Eurosport jest ze sportami zimowymi od zawsze.
  Skoki w TVP to nieporozumienie.
  Nawet w XXI wieku mieli "ciemniejszy śnieg" heh
  Zainteresowali się podczas eksplozji Małysza, niech więc razem z nim odejdą. mogą być zadowoleni z oglądalności..
  Obok Eurosportu są też dostępne kanały niemieckie.

 • Talar doświadczony
  asdf

  [...]
  Poza tym takie gadanie jest bez sensu.. Stefan skacze bo jest obecnie skoczkiem nr 4 w Polsce i raczej nikt od niego lepiej by nie skakał.. Na pewno da z siebie wszystko jednak nie jest w formie i będzie mu ciężko zaliczyć jakiś super występ ale NA PEWNO zrobi co będzie mógł..
  Krytyka wobec Stefana jest zrozumiała bo nie takich skoków od niego oczekiwaliśmy ale obrażanie go jest wyrazem braku kultury i pewnych schorzeń psychicznych..
  Pozdrawiam
  ------
  od modka:
  Nie pisze się ani tak, ani tak. Wulgaryzmy też są wyrazem braku kultury. To tak w ramach uzupełnienia tego krótkiego a zdumiewającego wykładu z savoir-vivre'u.

 • Luthor weteran

  A swoją drogą to patrząc na to zdjęcie już wiemy, kogo Wieszcz miał na myśli pisząc "a imię jego czterdzieści i cztery"...

 • Luthor weteran

  Jak nie będzie skoków w TVP, to będą na Eurosporcie, wielki mi problem. Ale wydaje mi się, że przynajmniej w przyszłym sezonie na pewno będą. A jak będzie dalej to zależeć będzie od wyników Kamila i reszty chłopaków. Na pewno przynajmniej TCS, Zakopane, Planicę będą jeszcze długo pokazywać.

 • anonim
  Szkoda że Adam zakończył kariere :(

  http://www.youtube.com/watch?v=1U2xPKwY2EM

 • anonim
  no nie wiem, czy będą skoki za rok.Oto odpowiedź z TVP

  Witamy
  Na to pytanie nie możemy jeszcze dzisiaj odpowiedzieć. Dopiero będą na ten temat rozmowy.
  Pozdrawiamy
  Kontakt z Widzami TVP1

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).