FIS Cup w Zao: Kobayashi triumfuje

 • 2011-03-10 22:50

Junshiro Kobayashi wygrał ostatni konkurs FIS Cup w japońskim Zao. Reprezentant gospodarzy wyprzedził swoich kolegów - Akirę Higashiego oraz Kazuyoshiego Funakiego.

Kobayashi oddał skoki na odległość 95 i 92,5m. Drugi w japońskich zawodach Higashi uzyskał 89,5 i 97m. Na najniższym stopniu podium stanął znany z występów w Pucharze Świata Kazuyoshi Funaki, który wylądował na 88,5 i 96,5m.

Jedyny nasz zawodnik w Zao - Aleksander Zniszczoł po pierwszej serii zajmował ostatnią lokatę po skoku na odległość 84,5m. W drugiej serii nieznacznie poprawił swoją pozycję i ostatecznie sklasyfikowany został na 26. miejscu.

W klasyfikacji końcowej FIS Cup triumfował Słowak - Tomas Zmoray, który wyprzedził Lukasa Muellera oraz Imira Hazetdinowa.

Z powodu zbyt silnego wiatru zawody kobiet zostały odwołane.

WYNIKI I KLASYFIKACJE:
Zobacz wyniki I serii konkursu »
Zobacz końcowe wyniki konkursu »
Zobacz aktualną klasyfikację generalną FIS Cup »


Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5790) komentarze: (11)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Delfin bywalec

  Kto by pomyślał że Junshiro teraz jest czołowym zawodnikiem...

 • Emu początkujący

  No właśnie, co się dzieje z tymi wszystkimi zawodni(cz)kami, co tam siedzą? Czy te okolice też zostały dotknięte trzęsieniem ziemi i tsunami? To ostatnie pewnie nie, bo fale jednak nie wedrą się daleko w głąb lądu, ale trzęsienie ziemi to co innego. Podobno nawet z lotami jest problem, więc zastanawia mnie, czy ich ewakuowano, czy może w tej części Japonii to nie jest konieczne...

 • anonim

  Szkoda że mój komentarz został usunięty, a wyniki jak nie zmieniono tak nadal są złe.

  Prawidłowe wyniki:

  http://www.fis-ski.com/uk/604/610.html?sector=JP&raceid=3164

 • Talar doświadczony
  Olek Zniszczoł

  Nie wiem dlaczego niektórzy wykreowali go na talent.. ja osobiście nie pamiętam ani jednego dobrego występu tego zawodnika i skoro on nazywany jest talentem to jak nazwiecie Kłuska albo Byrta .?

  Póki co jest za słaby nawet na Fis Cup w którym bryluje słowacki zawodnik Tomas Zmoray..

  Nasi juniorzy w tym roku ( poza Byrtem i Kłuskiem) zrobili zdecydowany krok do tyłu i to bardzo martwi..

 • anonim
  Kobayashi

  jak przeczytałem tytuł, że wygrał Kobayashi, to myślałem, że o tego kierowcę F1 chodzi

 • pepeleusz początkujący

  No i nadal wyniki z zawodów fis (gdzie więcej Japończyków)przedstawione jako wyniki FIS Cup. A Zniszczoł w Fis Cupie był 20.

 • Rafał początkujący

  Funaki nie jest taki stary, to 75 rocznik - tylko 2 lata starszy od Adama - mylne wrażenie może sprawiać fakt, że dość szybko wypadł z czołówki PŚ. Zresztą... kto na serio traktuje wyniki FIC Cup-ów z tak marną obsadą. Do tego w całym cyklu triumfuje Zmoray, czyli postać dotychczas anonimowa w światowych skokach ( choć regularnie startuje w kwalach:)

 • Luthor weteran

  Higashi, Funaki i Okabe wiecznie młodzi...

 • lol początkujący

  omg jeszcze zle wyniki daliście :/
  skakalo 23 zawodnikow a u was w wynikach jest kolo 40-stu w tym zawodnicy co skoczyli rekreacyjnie.

 • sakala początkujący
  @Smolarek

  To nie jest tragedia, to jego aktualny poziom. Po prostu skoczek nr 18-20 w Polsce to na ten moment nr 35-40 w Japonii (nie wszyscy najlepsi w FC startowali i nie chodzi mi wyłącznie o piątkę na Lahti + Tochimoto). Tam skacze kilkuset zawodników, z czego większość to starzy wyjadacze, a i juniorów mają paru zdolnych.

 • anonim

  Zniszczoł tragedia

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).