Konkurs wiedzy o skokach firmy Viessmann - zaczynamy VII etap!

 • 2011-03-16 00:59

Miło nam poinformować, że znamy już zwycięzcę szóstego etapu konkursu wiedzy o skokach narciarskich firmy Viessmann współorganizowanego przez portal Skijumping.pl. Tym samym przyszedł czas na rozpoczęcie siódmego, przedostatniego etapu naszej zabawy!

Szósty etap cieszył się ogromnym zainteresowaniem z Waszej strony, podobnie jak poprzednie. Fakt, iż większość uczestników odpowiedziała prawidłowo na nasze pytania cieszy nas podwójnie.

Z racji wielu bezbłędnych odpowiedzi zwycięzcę wyłoniliśmy w drodze losowania. Szczęśliwym zdobywcą głównej nagrody za VI etap został użytkownik: ewwwa89.

Nagrodą jest zestaw ufundowany przez firmę Viessmann, w którego skład wchodzą: kurtka letnia męska, bluzka damska biała oraz czarna, koszulka polo męska oraz damska, pluszowy miś.

Serdecznie gratulujemy!

Pozostałych uczestników zachęcamy do wzięcia udziału w VII etapie, który będzie etapem specjalnym, co wiąże się z dodatkową nagrodą - kurtką zimową.

Aby już teraz poznać pytania z VII etapu zapraszamy na stronę konkursową >>

Prawidłowe odpowiedzi do VI etapu:
1. Który z wymienionych skoczków zdobył najwięcej indywidualnych tytułów Mistrza Świata w skokach narciarskich (wyłączając tzw. podwójne mistrzostwo złotych medalistów olimpijskich)?
D. Adam Małysz

2. Od których MŚ w narciarstwie klasycznym rozgrywa się także konkurs skoków w kategorii kobiet?
B. Liberec 2009

3. Który w wymienionych zawodników (jako jeden z dwóch w historii) zdobywał wraz z drużyną medal podczas wszystkich konkursów Mistrzostw Świata rozgrywanych na skoczni normalnej?
D. Martin Schmitt

4. Ilu Polaków zdobyło przynajmniej jeden medal Mistrzostw Świata w skokach narciarskich?
D. czterech

5. Który z podanych skoczków był indywidualnym Mistrzem Olimpijskim, ale nigdy nie wywalczył indywidualne złota na Mistrzostwach Świata?
B. Lars Bystoel


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5189) komentarze: (2)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Pytanie pierwsze

  Mam pytanie czy w pytaniu pierwszym chodzi o loty narciarskie czy wogóle o skoki? Pytam ponieważ różnica pomiędzy odległościami osiąganymi na skoczniach zwykłych, a na mamucich była zbyt duża, w 1961 roku podzielono skoki na dwie odrębne dyscypliny: skoki narciarskie i loty narciarskie.

 • anonim

  Witam serdecznie :)
  Chciałam się zapytać, czy jest może gdzieś do wglądu klasyfikacja generalna po 6 etapach? Bo coś mi się wydaje że dużo osób będzie na pierwszym miejscu i nici z nagród... ;/
  Pozdrawiam ;))

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).