Hannu Lepistoe w szpitalu po ataku serca...

 • 2011-03-16 15:48

Szkoleniowiec Adama Małysza, jeden z najlepszych trenerów wszechczasów miał we wtorek atak serca. 65-letni Fin przebywa obecnie w szpitalu w rodzinnym Lahti, ale jego życiu nic już nie zagraża.

"Lepistoe źle się poczuł będąc w Helsinkach, gdy miał odlatywać na zawody Pucharu Świata w Planicy. Natychmiast został przewieziony do szpitala, gdzie lekarze opanowali sytuację. W nocy z wtorku na środę nic złego się nie działo, trener został przewieziony do kliniki w Lahti" - poinformował Robert Mateja.

Mateja, asystent Hannu Lepistoe, przekazał tę informację Sekretarzowi Generalnemu PZN, który dodał także, że trener Adama Małysza nie pojawi się na finale PŚ w Planicy.

Na chwilę obecną nie są znane szczegóły dotyczące stanu zdrowia Fina, ale z powtarzających się doniesień wynika, że jego życie jest niezagrożone.

Warto dodać, że Hannu Lepistoe, co wielokrotnie podkreślał Adam Małysz, znajdował się w świetnej formie fizycznej, mimo swojego wieku podczas ćwiczeń na hali uczestniczył w grach zespołowych. Imponował sprawnością i siłą także podczas zajęć na siłowni.

Hannu Lepistoe życzymy szybkiego powrotu do pełni sił!Paweł Guzik, źródło: wp.pl
oglądalność: (14571) komentarze: (105)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Justyna początkujący
  Hannu

  Jego serce płacze, tak jak serce każdego polaka, ponieważ Nasz Adaś kończy karierę. Hannu- szybkiego powrotu do zdrowia i wszystkiego dobrego! :))))

 • horek początkujący
  -

  Zycze szybkiego powrotu do zdrowia

 • aasiullka11 początkujący

  Szybkiego powrotu do zdrowia :)

 • qwerty weteran

  Szkoda, że Hannu nie będzie na pożegnaniu Adama z Pucharem Świata :-( .

  Hannu, wracaj do zdrowia! Oby do zobaczenia za tydzień w Zakopanem!

 • anonim

  Hannu wracaj do zdrowia! i to szybko.

 • anonim
  DUŻO ZDRÓWKA !!!

  Panie Hanu,,,jak pieszczotliwie mówi do Pana cała Polska, dużo dużo zdrowia..Pewnie Adaś jest przybity... myślę że jak Bóg da zobaczymy Pana w Zakopanem, Jeszcze raz DUŻO ! ZDRÓWKA.

 • anonim
  Wracaj do zdrowia

  Hanu dziękujemy za to że tyle lat z Adamem tworzyłeś "magie" Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Wako bywalec

  Wielka szkoda że w takich okolicznościach Adam będzie oddawał ostatnie skoki w swej wieloletniej i bogatej karierze.
  Myślę że brak Hannu w Planicy nie wpłynie jakoś negatywnie na skoki Adama i doczekamy się 40 -tego zwycięstwa :)
  Dużo zdrowia dla Hannu!

 • anonim

  Czt to takie znacenie ma dla Ciebie kto Małyszowi machnie po raz ostatni? Uchodzi to do rangi misterium jakiegoś...

 • anonim

  Rychłego powrotu do zdrowia Hannu
  Jesteś niesamowity i wierzę że bedzie dobrze
  Adam wygraj dla Hannu :)
  Pozdrawiam.

 • sanna początkujący

  Wierzę, że tzw. "twarda fińska natura" sprawi iż Hannu Lepistö szybko wrci do zdrowia i oczywiście będzie 26 marca w Zakopanem :)

 • olcia9012 początkujący
  -

  Hannu .... przykro mi jest z powodu stanu Pańskiego Zdrowia.... Ale głęboko wierzę, że szybko wróci Pan do zdrowia i zobaczymy Pana może już nie w Palnicy ale chociaż w Zakopanem 26.03........
  Jesteśmy z Panem ......... NIECH ŻYJE KRÓL HANNU!

 • maja88 bywalec

  Oby Hannu jak najszybciej wrócił do zdrowia! Teraz kończy już karierę jako trener, więc będzie miał czas na odpoczynek.

 • Kostka początkujący

  Przykre, że Hannu nie będzie mógł być na zakończeniu sezonu w Planicy :( Ale najważniejsze teraz jest, żeby jak najszybciej wrócił do zdrowia.

 • anonim
  Hannu Lepistoe trener wszech czasów

  Powiedziałabym nawet, że to jest trener wszech czasów, a nie jeden z... (jak przeczytałam w jednym z bardziej zgryźliwych polskich komentarzy). Łatwiej być super trenerem, takim jak Alexander Pointner, kiedy ma się tak wspaniałe fundamenty, jakim jest np. austriacki system szkolenia, od kołyski praktycznie wyłapujący i wychowujący utalentowanych młodzików na przyszłych skoczków... Ale wyszkolić tak fenomenalnie indywidualności, które pomimo braków w całym systemie szkoleniowym ujawniły swój talent, to jest sztuka. Panu Lepistoe życzę szybkiego powrotu do zdrowia i realizacji swoich planów poza karierą trenerską, hodowli koni, cieszenia się rodziną i wielu pięknych lat życia!

 • Robi początkujący
  Dużo zdrowia Panie Lepistoe !!!

  Zdrowia , zdrowia i jeszcze raz zdrowia zyczą - "zawsze wierni " Panu i Adamowi .

  Sylwia i Robert

 • jezyk początkujący
  jezyk

  Redaktorzy obywatelscy od siedmiu boleści. Polska jezyk, trudna jezyk, mówić Kali: Po polsku jest wszech czasów, czyli oba wyrazy osobno.

 • kojot83 bywalec

  http://www.youtube.com/watch?v=lUlLcYoLbPs

 • kojot83 bywalec

  nightwing-bo tak jak już ktos kiedyś wspominał-w tym ja.Adam to ostatni Mohikanin romantycznych skoków-a Hannu ostatni z trenerów starej szkoły(ciężkiej pracy).Też chciałem żęby ogłosił to przed sezonem-ale trudno stało się-trzba to uszanować.Puście sobie wsyztskie 4 części-tu macie drugą-reszcie wystarczy zmienić cyferkę na koniec.

 • anonim

  @Leonidas

  Czuję się podobnie, zarzekałem się całe życie, że po skończeniu kariery przez Adama będę nadal skoki oglądał... ale nie... nie będę już siedział jak teraz od treningów na onecie poprzez kwalifikacje na eurosporcie po konkurs, obejrzę skoki Polaków i wrócę do swoich zajęć, tym bardziej, że nie mam już komu kibicować poza Polską, Ahonena już nie ma... To już nie będzie to samo, z Małyszem te dwie godziny co weekend były moją swoistą świątynią, azylem, ucieczką od wszelkich problemów, nie odnajdę się teraz w tej dominacji Austriaków i Ammana, to już nie ma sensu... może moje podejście byłoby trochę inne, gdyby Małysz rok wcześniej ogłosił zakończenie, ma trochę żal, bo to że Adam wystąpi u siebie w Wiśle przyjmowałem za coś tak pewnego jak to, że jutro nastanie dzień... szkoda... no a Hannu - TRZYMAJ SIĘ ! jeszcze wrócisz do skoków coś czuję, może do Stocha? Przecież w ostatnich dniach twierdził, że jeśli dostanie ofertę to będzie się zastanawiał, choć to wydarzenie może to zmienić...

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).