Czesi ogłosili składy kadr

 • 2011-05-14 13:37

Znamy już składy kadr narodowych naszych południowych sąsiadów. W kadrze A znalazło się pięciu zawodnikow.

Są to: Roman Koudelka, Jan Matura, Jakub Janda, Lukas Hlava i Borek Sedlak. Trenerem reprezentacji czeskich skoczków jest David Jiroutek, jednak władze Czeskiego Związku Narciarskiego nie wykluczają zmian na tym stanowisku.

Kadrę B w sezonie 2011/12 stanowić będą: Antonin Hajek, Martin Cikl, Ondrej Vaculík, Cestmir Kozisek i Jiri Mazoch. Zawodnicy trenować będą pod okiem Michaela Dolezala.

Trener Jaroslav Simek opiekować się będzie kadrą pań, w skład której weszły: Michaela Dolezelowa, Vladena Pustkova i Lucie Mikova.


Adrian Dworakowski, źródło: skoky.net
oglądalność: (7358) komentarze: (8)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  rekordy życiowe Czechów

  Rekordy życiowe Czechów:
  Kadra Narodowa:
  Roman Koudelka: 211,0 metrów w II serii II konkursu lotów PŚ w Harrachovie 2011.
  Jakub Janda: 209,0 metrów na I treningu przed konkursami lotów PŚ w Planicy 2003.
  Borek Sedlak: 208,0 metrów w II serii konkursu drużynowego lotów PŚ w Oberstdorfie 2010.
  Lukas Hlava: 207,0 metrów na II treningu przed konkursami lotów PŚ w Oberstdorfie 2011.
  Jan Matura: 205,5 metra na I treningu przed konkursami lotów PŚ w Planicy 2005.
  Kadra B:
  Antonin Hajek: 236,0 metrów w IV serii konkursu indywidualnego MŚL w Planicy 2010 (rekord Czech).
  Cestmír Kozisek: 190,5 metra w kwalifikacjach do konkursu lotów w Oberstdorfie 2009.
  Martin Cikl: 188,0 metrów na treningu przed konkursami lotów w Planicy 2008.
  Ondrej Vaculik: 183,5 metra na I treningu przed konkursami lotów w Planicy 2009.
  Jiri Mazoch: 135,0 metrów w kwalifikacjach do konkursów lotów PŚ w Harrachovie 2011.

 • Boy profesor

  @Maciek5052
  No trochę mocniejszy niż Hula, gdyż naprawdę potrafił oddawać świetne skoki minionej zimy i osiągnął najlepszą formę w życiu można powiedzieć u schyłku sportowej kariery.

 • Boy profesor

  Ciekawe ile jeszcze pociągnie taki Janda. Aż dziwne, że nadal znajduje motywację do skoków. Wielu zawodników po osiągnięciu szczytowego poziomu i po nagłym osłabnięciu zakończyłoby kariery, Jakub jednak nie daje za wygraną, choć jego powrót do czołówki jest już raczej niemożliwy.

 • Maciek5052 bywalec
  Lotnik93

  Rewelacyjna nie była ale w minionym sezonie był dość mocnym punktem drużyny :) Taki polski Stefan Hula :)

 • Palacz_zwlok bywalec

  Michal Dolezal, nie Michael. A odnośnie poniższych komentarzy - jak ma się znaleźć młodzież, skoro od czasów Koudelki tak naprawdę nie było żadnego młodego skoczka na poziomie pierwszej 20. PK.

 • Lotnik93 bywalec

  "Ciekawe czy Jan Matura utrzyma formę z poprzedniego sezonu..."
  Nawet jak utrzyma, to nie była to jakaś super forma dająca sukcesy.

 • Talar doświadczony

  Czyli u Czechów nic nowego,żadnej nowej twarzy..
  kadra A złożona ze starszych zawodników po których wielkich wyników już nie można się spodziewać ( może z wyjątkiem Koudelki)
  a kadra B to chyba takie zbiorowisko zawodników którzy ostatnio nie mogą znaleźć formy.. a juniorów nie widać

 • pepeleusz początkujący

  Brutalnie zdegradowali Hajka po jednorocznej zapaści. Dziwne, chyba że mu Jiroutek D. nie pasowal.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).